666 Shares 9546 views

Jak zainstalować na telefonie „Sklep Play”, jeśli nie było

Nowoczesne smartfony mają wiele użytecznych i mało funkcji i aplikacji, ale, niestety, nie zawsze w nich wbudowane gry rynkowej. Coraz częściej na różnych urządzeniach, system operacyjny Android, gdzie nie ma nic oprócz niego. Dlatego wielu użytkowników i zastanawiasz się, jak zainstalować na telefonie „Sklep Play”. To nie jest trudne, ale wymaga pewnych działań.


Jak pobrać

Istnieją dwa proste sposoby: przez komputer i telefon. Doświadczeni użytkownicy nie dziwię, bo procedura jest dość prosta. Ale ten, kto pierwszy napotkał taki problem, zaczynają gorączkowo szukać odpowiedzi na pytanie „Jak zainstalować na telefonie” Sklep Play „jeśli tak nie jest.” Najłatwiej to zrobić poprzez samą smartphone.

Co trzeba

Procedury telefon wymaga połączenia z Internetem, najprostszym przeglądarkę, która jest w każdym urządzeniu. Metoda ta może być, nie jest najbardziej idealny, ale to może być skorzystało bez dodatkowego wysiłku. „Sklep Play” na telefonie, pożądane jest, aby pobrać z oficjalnej strony, a nie za pośrednictwem stron trzecich. W pierwszej kolejności, więc użytkownik dostaje najnowszą wersję. Po drugie, mniej prawdopodobne, aby uzyskać oszustów przynęty. Często z plikami do telefonu i dostać złośliwe oprogramowanie, które następnie są trudne do usunięcia.

Jak pobierać bezpośrednio do telefonu

Idąc na oficjalnej stronie Google, należy przejść do zakładki Play. Jej logo jest, na przykład, na rysunku powyżej. Na następnej stronie znaleźć (jest to możliwe dzięki polu wyszukiwania) aplikacji „Sklep Play”. Na telefon do pobrania to nie będzie trudne. Zaledwie kilka minut lub sekund, w zależności od szybkości transferu danych, a aplikacja będzie w systemie operacyjnym.

Jak pobrać na komputer

Metoda ta nie jest również najbardziej trudne, ale wymaga więcej działań. Przed zainstalowaniem na telefonie „Sklep Play”, trzeba przejść do oficjalnej strony Google. Trzeba tylko łańcuch wyszukiwania. Jest to konieczne, aby wprowadzić „Sklep Play”. Gry dla telefonów komórkowych w przyszłości będzie można pobrać przez niego, a także inne aplikacje. Instalacja wymaga uprawnień „.apk” plik. On pobrać kilka sekund w folderze do pobrania na komputer. Jego potrzeba przenieść do telefonu.

Jak przenieść

Za pomocą kabla USB do komputera i urządzenia, trzeba potwierdzić urządzenie synchronizacji. Dopiero wtedy zainstalować plik i nagrać w pamięci telefonu lub na karcie pamięci w nim. Uchwyt może ona nawet niedoświadczonym użytkownikom.

ustawienia

Niestety, nie wystarczy, aby pobrać i zainstalować (poprzez kliknięcie na plik aplikacji) „rynek”. Konieczne jest również, aby skonfigurować. Zwłaszcza, jeśli smartfon jest dość nowe, z ustawieniami fabrycznymi. Dlatego dostosowanie „Sklep Play” na telefonie, czego potrzebujesz. Odbywa się to w następujący sposób: po pierwsze, aplikacja jest uruchomiona. Jeśli działa normalnie i sprawnie, to może być stosowane bez żadnych korekt i zmian funkcji. Ale to nie zawsze tak jest. Jeśli aplikacja nie działa (na stałe „zdejmuje”, niczego nie pobierać, nie w zestawie), a następnie trzeba zacząć, aby wybrać odpowiednią wersję. Na przykład, nie wszystkie wersje Androida wspiera najnowsze aktualizacje „Sklep Play”. Więc trzeba zrobić proste „cofnąć”. Musisz przejść do ustawień (są w menu, gdzie zegar), a następnie zakładkę „Aplikacje”. Będzie trzeba znaleźć gry rynkowej. Kliknięcie na niego, można uzyskać dostęp do funkcji menu. Posiada kartę przycisk „Wyczyść dane”. Po jej wyboru i będzie „cofnąć” do pierwotnej wersji.

inne ustawienia

Warto sprawdzić, czy pobieranie i instalacja są dozwolone na telefon. Można to zrobić w ustawieniach menu smartfonu. W „bezpieczeństwo” trzeba odłożyć wszystkie niezbędne pola wyboru. Mianowicie, rozdzielczość ustawiania z nieznanych źródeł (system ostrzeże Cię, że to nie jest bezpieczne), sprawdź aplikację (aby zapobiec out), hasła, jeśli jest to konieczne. Następnie można ponownie uruchomić smartphone, tak, że mogą one być stosowane właściwie.

konto

Trzeba pamiętać przed zainstalowaniem na telefonie „Sklep Play” trzeba znaleźć sobie konto osobiste (e-mail) do Google-usługi. Czynność tę należy wykonać w ciągu kilku kliknięć. Lub oddzielnie na komputerze lub bezpośrednio w programie, gdy zostanie pobrany. Musisz podać swoje imię i nazwisko (najlepiej prawdziwe), wymyślić logowania należy sprawdzić, czy jest on wolny (system robi to automatycznie), należy ustawić hasło (bezpieczne, złożone, ale chwytliwe). W razie potrzeby, można zapisać się na listę mailingową od Google, poproś informacje rozliczeniowe, więc można kupić programy. Po aktywacji konta, można bezpiecznie wejść do „Sklep Play” i używać go. Nawiasem mówiąc, nie stracić dostępu do konta osobistego, wskazane jest, aby zadać kluczowe pytanie, a dodatkowy e-mail lub numer telefonu, na który zostanie dołączony biura. W przypadku zagubienia hasła może być szybko przywrócone. Wszystkie pobrane aplikacje zachowując użytkownika.