418 Shares 7765 views

Ośrodkiem uzdrowiskowym „Angara”, Irkuck: odpoczynek i leczenie

Resort „Angara” – jedyne w swoim rodzaju uzdrowiska znajduje się na terenie rezerwatu Kaiskiy gajów. Wizyta w ośrodku jest doskonałą okazją dla mieszkańców Irkucka i okolic, aby poprawić zdrowie, cieszyć się wspaniały pobyt w jednym z najbardziej malowniczych miejsc w regionie. Tutaj można przejść kompleksowe badanie organizmu, aby uzyskać rzeczowy porady ekspertów, aby skorzystać z szerokiej gamy programów odnowy biologicznej.


Jaki jest ośrodek „Angara” (Irkuck)? Jakie są warunki oferowane zwiedzającym instytucji? Jaki jest koszt zezwolenia i pobytu? Postaramy się odpowiedzieć na te i inne pytania poniżej w materiale.

Jak dostać się do ośrodka?

Sanatorium «Angara» znaleźć pod adresem: Irkuck, ulica Kolejowa drugie, 4. Aby dostać się do miejsca docelowego z lokalnego lotniska, wsiąść do autobusu, który następuje numer trasy 90 lub 80. wysłana również szereg busem 41, 49, 20 i 48.

Aby dostać się do ośrodka ze stacji kolejowej Irkucka można siedzieć na autobus numer 90, 80 lub 77. W tym samym przystanku wysłany busem numer 16 i 20.

Jak dostać się do sanatorium z dworca autobusowego miasta? W tym celu korzystamy z transportu, który idzie z 3 kw. Te autobusy regularnie przychodzą do najbliższego przystanku do dworca kolejowego. W razie potrzeby, za niewielką opłatą, można dotrzeć stąd do domu opieki w taksówce.

profil medyczny

Resort „Angara” jest ustanowienie wspólnego profilu terapeutycznym. Miejscowi eksperci zapewniają pomoc w usuwaniu skutków chorób, które wpływają na:

 • skóry i dróg oddechowych;
 • Układ sercowo-naczyniowy;
 • układ nerwowy;
 • narządy trawienne;
 • mięśniowo-szkieletowego;
 • moczowo-płciowego systemu.

Resort „Angara” oferuje odwiedzającym przechodzące stopy z wykorzystaniem leczniczych wód mineralnych, które są przeznaczone nie tylko do użytku domowego, ale także zewnętrznego. Efekt terapeutyczny jest uzupełniony przez błoto siarczanu, które są pobierane z miejscowym jeziorze Noe-Nur.

Uwaga personelu pielęgniarskiego do każdego klienta sanatorium, dostępność wykwalifikowanych lekarzy, korzystanie z nowych terapii i innowacyjnego sprzętu – wszystko to przyczynia się do szybkiego powrotu do zdrowia.

Resort „Angara” w Irkucku: koszt trasy

Dwutygodniowy pobyt w sanatorium z upływem usztywniający koszty programu leczenia dla jednej osoby 13 700 rubli.

W odniesieniu do leczenia chorób laryngologicznych, uzdrowisko oferuje ciągu ostatnich dziesięciu dni. Koszt takiego leczenia do tej pory jest około 8000 rubli.

Główne sekcje sanatorium – eliminacja skutków zapalenia płuc i pomóc z astmą i pomóc ludziom z porażeniem mózgowym. W wyborze programów terapeutycznych koszt 10-dniowego tournee będzie 10 300 rubli.

Przejście trakcie dwutygodniowego mające na celu leczenie chorób układu mięśniowo-szkieletowego, chorób i nadciśnieniem tętniczym, sanatorium będzie kosztować gości nie więcej niż 14 000 rubli.

Ośrodek „Angara”: ceny noclegów

kuracjuszy, którzy chcą szybko rozwiązać problem ze znalezieniem miejsca na pobyt i zaoszczędzić pieniądze ośrodek miasto oferuje możliwość sprawdzenia w schronisku. Ten ostatni znajduje się bezpośrednio na terenie sanatorium, która pozwala zatrzymać się komfortowo w nocy. Po wybraniu tej opcji na ludzi, którzy przychodzą do ośrodka zdrowia, będzie musiał zapłacić za zakwaterowanie jest kilka razy mniejsza w porównaniu do wynajmu mieszkania w centrum Irkucka.

Ile będzie pobyt w hostelu goście sanatorium „Angara”? Zakwaterowania w pokoju siedem-siedzenia tutaj zajmie około 400 rubli dziennie. W hostelu można wypożyczyć potrójne lub podwójne pokój, z czeku, w którym będzie musiał zapłacić 600 rubli i 800 odpowiednio.

Należy zauważyć, że wyżej wymienione tylko najlepsze ceny. Koszty mogą się nieznacznie różnić przy rezerwacji pokoi.

żywność

Resort „Angara” (Irkuck) ma szeroką kadrę profesjonalnych kucharzy. Lokalna jadalnia posiada własną bazę produkcyjną, wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt. Ze względu na ten ośrodek jest w stanie zaoferować swoim gościom urozmaicone menu, które spełnia wszystkie życzenia kulinarne.

Instytucje klientom oferowane są częstym i potrawy dietetyczne. Lokalne dietetycy monitorować przy użyciu tylko świeże produkty, gotowe posiłki w zachowaniu kompleksem witamin i minerałów potrzebnych do utrzymania zdrowia.

Organizacja czterech posiłków pod pilnym nadzorem medycznym do oddzielnego systemu menu pozwala odwiedzającym ośrodka:

 • tworząc indywidualny program diety;
 • normalizacji masy;
 • poprawa metabolizmu lipidów w organizmie;
 • wyboru zdrowej diety w cukrzycy, innych chorób.

wolny czas

Jak oni spędzają wolny kuracjuszy czas? udogodnienia dla klientów ćwiczenia są dostępne, a obiekty sportowe, wędrówki po malowniczych, biblioteki odwiedzić, parkietach. personel domu opieki zapewnia możliwość organizowania pikników. Ponadto, goście są zaproszeni do uzdrowiska mnóstwo ciekawych wycieczek.

Praca z dziećmi

Resort „Angara” i obóz odnowy biologicznej dostępne dla uczniów w wieku od 7 do 16 lat. Tutaj dzieci oferowane są następujące:

 • ogólną poprawę i wzmocnienie korpusu;
 • w leczeniu konkretnych chorób;
 • kompletny posiłek 5-kurs, który program jest zaprojektowany indywidualnie dla każdego dziecka, pod nadzorem dietetyka;
 • zakwaterowanie w nowoczesnych, dobrze wyposażonych budynków;
 • całe mnóstwo programów do zabawy i święta kultury.

Po przybyciu do ośrodka dziecko badane przez panel ekspertów. Na podstawie wyników kompleksowej badania, tworzy indywidualny program leczenia.

Przez cały czas pobytu w motelach przez doświadczonych nauczycieli pracować z dzieckiem, organizują działania edukacyjne, kulturalne i rekreacyjne. Dzieci zaproszone są do odwiedzenia strony tematycznej wycieczki, koncerty, występy cyrkowe i teatralne, uczestniczyć w konkursach tematycznych.

Konkludując

Jak widać, wizyta „Angara” ośrodek wygląda idealne rozwiązanie na wakacje. Tutaj mogą się Państwo szeroką gamę usług mających na celu ogólne wzmocnienie zdrowia, likwidacji skutków poważnych chorób.

Miejscowy ośrodek położony jest w pięknej okolicy. Dlatego tutaj są tradycyjnie przyjść do odpoczynku z całymi rodzinami.