664 Shares 6128 views

Ziołowy preparat „plantaglyutsid”: instrukcje użytkowania

Znaczy „instrukcje„plantaglyutsid użytkowania charakteryzuje jako lek pochodzenia roślinnego, który jest w samym sercu ekstraktu uzyskanego z liści babki. Ponadto lek zawiera mieszaninę polisacharydów. Odbiór „plantaglyutsid” lek (Potwierdza aplikacji użytkownika) ma na organizm człowieka jest wyrażana przez efekt zapalnego, łagodzące i ściągające. W wyniku stosowania tego leku pęcznienia fałdy błony śluzowej żołądka jest znacząco zmniejszona, a także zmniejsza sygnał mięśni jelit. Na ogół odnosi się do grupy ziołowy środek farmakologicznego leków, wśród których głównym efektem jest skierowany do normalizacji układzie trawiennym i metabolizmu.


Dostępny lek „plantaglyutsid”, którego cena wynosi (średnio) dwieście pięćdziesiąt trzy sto rubli w postaci granulek ciemnobrązowa, jasnobrązowa lub ciemnoszary kolor, o słodkim smaku i charakterystycznym zapachu.

Skład substancji leczniczej, takiej jak plantaglyutsid włączone jako głównego składnika aktywnego. W roli dodatkowy komponent służy cukru rafinowanego.

Weź granulki instrukcja „plantaglyutsid” Instrukcja zaleca, że ludzie, którzy cierpią z powodu różnych chorób jelit i żołądka, którym towarzyszy obniżenie kwasowości żołądka indeksu. Ponadto, ten ziołowy powinien być stosowany jako element leczenia i zapobiegania hypoacid błony śluzowej żołądka.

Jak na schemacie badanego leku, po czym w zasadzie lekarze zalecają biorąc go przez dwadzieścia – trzydzieści minut przed posiłkiem, wstępnie rozcieńczone w małej ilości ciepłej wody. W tym samym czasie dorośli i dzieci, które osiągnęły wiek dwunastu, zaleca się stosować kilka razy dziennie dla jednego całego pakietu „plantaglyutsid”.

Młodsi pacjenci powinni wziąć ½ – ¼ medycyna również dwa do trzech razy dziennie. Użyj ziołowy preparat „plantaglyutsid” Instrukcja doradza przez trzy do czterech tygodni (w chorobach ostrych). Aby zapobiec ponownemu wystąpieniu tego leku zaleca się przyjmować tę samą dawkę dla jednego lub dwóch miesięcy.

Jest przenoszona ziołowy, zwykle dobrze w różnych grupach pacjentów, a tylko w wyjątkowych przypadkach może powodować zgagę i różne reakcje alergiczne. Na przykład, może być wysypki skórne i granulki pokrzywka względu odbiór „plantaglyutsid”. Recenzje i lekarze wskazują na niewielkie ryzyko wystąpienia obrzęku naczynioruchowego lub zaczerwienienia.

Przepisany lek „plantaglyutsid” producent zabrania w przypadku pacjenta indywidualnej wrażliwości na głównego składnika aktywnego, wrzód żołądka lub dwunastnicy. Ponadto wykaz obejmuje bezpośrednie Przeciwwskazania hyperacid żołądka i wieku sześciu lat.