569 Shares 3247 views

Jak zrobić partycję z płyt gipsowo-kartonowych?

Redesign mieszkania lub jakichkolwiek lokali – to poważny i kosztowny. Tak się składa, że większość naszych domów i mieszkań są głównie zbudowane w ten sam sposób. Ale każdy chce, aby w domu specjalnego, o unikalnym wnętrzu.

Dziś projektanci oferują wiele możliwości przebudowy użyciu płyt kartonowo-gipsowych. Jeśli, na przykład dzielenia dużego pomieszczeniu () na kilka oddzielnych, aby poradzić sobie z tym zadaniem pomoże ściany wewnętrzne okładziny tynkowej. Ten materiał nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale również przyczynić się do realizacji najbardziej niesamowitej wyobraźni w projektowaniu pokoju.

Jak zrobić partycję z płyt gipsowo-kartonowych? Zanim zaczniesz, eksperci radzą, aby rysunek przyszłej lokalizacji ścianie. W tym celu odpowiednią skalę należy zwrócić na arkusz papieru, w pokoju, w którym planowanym pracy danych. Następnie należy zaznaczyć miejsce gdzie partycja instalacji mają być produkowane. Tak będzie łatwiej obliczyć ilość potrzebnych materiałów. Odpowiadając na pytanie: „Jak zrobić partycję z płyty gipsowo-kartonowej”, to należy wspomnieć, że przed przystąpieniem do pracy, ważne jest, aby określić, jaki rodzaj aktywności fizycznej będą ponoszone przez przyszłej budowy. W przypadku jego ramach znaczenie jest dodatkowo wzmocniona, a zatem potrzebuje więcej materiałów eksploatacyjnych.

Dokonywanie partycje   Zaczynamy z oznaczeniem. W tym celu musimy pion otbivochnogo (ślady) poziom przewód. Oznaczenia stosowane do podłogi, a następnie przewód pionu i jest przenoszony do ściany i sufit. Kiedy znaczniki są gotowe przystąpić do instalacji.

Podstawą ścian wewnętrznych jest sztywna rama z profili metalowych. Do konstrukcji urządzenia będą musiały kilka rodzajów perforowanego profilu.

Rack „SS” – podstawą wszystkich nośnej ramy.

Przewodniki „PN” wykorzystywane są do prowadzenia profili regałów. Dają również dla sztywności.

profile narożne „PU” są konieczne w przypadku, gdy ścianka działowa planowane jest „otwarty”, czyli bez późniejszego montażu drzwi. Są one instalowane, aby zapobiec uszkodzeniu rogu struktury. Wraz z gipsu lub szpachli oraz w procesie wykańczania jest całkowicie ukryty.

Jak zrobić partycję z płyt kartonowo-gipsowych na drzwiach

Zasada działania jest prawie taka sama, ale istnieją pewne różnice. Robimy dodatkowych obliczeń w celu ustalenia, gdzie będą drzwi. Na takim układzie najlepiej jest użyć poziomicy laserowej. Pozwoli to zaoszczędzić czas, a obliczenia są tak dokładne, jak to możliwe. Markup, jak w pierwszym przypadku, położyć na podłodze, a następnie sufitu.

ramowa ma na celu wzmocnienie konstrukcji struktur w dziedzinie aranżacji drzwi. Po zamontowaniu prowadnicy profile ustawione profile wzmocnione drzwi. Aby to zrobić, należy podłączyć prowadzące i regałów profili tak, że w przestrzeni tworzą.

Nadać większą wytrzymałość tej konstrukcji możliwe i przy drewnianej belki. Wybór taki, że jej grubość jest mniejsza niż szerokość profilu i włożyć ją do regału perforowanego profilu. Ten sposób wzmacniania bardziej wiarygodne.

Z powyższego wynika, że jest łatwa do zrozumienia, że instalacja ramy odbywa się większość prac. Ale instalacja z płyty gipsowej nie wymaga dużo czasu. Jednak przed przystąpieniem do wykończenia działowej, otwór wypełnić styropianem lub inny materiał do izolacji. Dołączyć arkusz płyty gipsowo-kartonowe, aby być tak, że jego środkowa spoczywała na profilu szafy. Jeśli płyta gipsowa działa w miejscach drzwiach, nie spiesz się natychmiast wyciąć. Zrób to po zamocowaniu płyt kartonowo-gipsowych, jak poprzez wkręcenie śruby do krawędzi arkusza, można go uszkodzić.

W tym artykule omówiliśmy tylko podstawowe sposoby instalacji partycji. Dlatego też, jeśli nie jesteś pewien, że można obsługiwać, próbując zdecydować, niezależnie na pytanie: „Jak zrobić partycję z płyt gipsowo-kartonowych?”, Poprosić o pomoc dobrego specjalisty.