240 Shares 7538 views

7 zasad, aby stosować się do wszystkich ludzi bogatych

Nagromadzenie bogactwa bez ogromnego kapitału początkowego, bogatych rodziców i innych czynników – nie jest łatwym zadaniem. Trzeba będzie nie tylko ciężka praca, ale także o wiele więcej, na przykład, dźwięk planowania finansowego. Nie ma magicznej receptury dla uzyskania miliony, ale istnieją pewne składniki, które mogą Ci pomóc. Ciężka praca, dobre wykształcenie, inteligentne inwestycje, zdolność do podejmowania ryzyka, a dobre staromodny szczęście – to główne cechy, które są obecnie przypisane do najbogatszych i najbardziej udanych inwestorów. Można jednak sięgnąć głębiej i – w trakcie badań specjalistów w bogactwa zostali poproszeni o wskazanie pewnych cech, które są obecne na raz w kilku bogatych ludzi, których stan jest szacowana na co najmniej pięciu milionów dolarów.


skłonności przedsiębiorczych

Rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej – jest to bardzo powszechna aktywność wśród bogatych. Podczas gdy wśród tych osób, które mają stan co najmniej pięć milionów dolarów, istnieje wiele lekarze, prawnicy i menedżerowie, również brakuje, i tych, którzy idą do pracy dla kogoś innego i otwarcie własnej działalności gospodarczej, ich kapitał wzrósł jeszcze bardziej ,

Zdolność do pracy 10 godziny na dobę

40-godzinny tydzień pracy dla ludzi bogatych – to jak praca na niepełny harmonogram. 60 lub 80 godzin w tygodniu – to nic więcej jak to, jak święta, łącznie ze sprawami pracowników. Więc nie trzeba budować pustych złudzeń, że staniesz się bogaty, pracując w swoim standardowym harmonogramem, nie pereuserdstvuya i korzystających trzy lub cztery codzienne przerwy. Będziesz musiał pracować dziesięć godzin dziennie „traci rozpędu”, aby osiągnąć akceptowalny wynik.

energia

Wiele osób z wielkiego bogactwa zawsze wykazują mnóstwo energii, ale nie potrzebują dużo snu. Zauważyłem również, że często są w optymistycznym nastroju. Warto również zauważyć, że tacy ludzie są często w rodzaju „wizjonerów”. Są w stanie wyobrazić sobie różne scenariusze i wykazują zdumiewającą zdolność koncentracji wysiłków i energii, jeśli widzisz szansę dla siebie.

niesamowite zaufanie

Warto również zauważyć, że bogaci ludzie często wykazać „ekspansywny, zdrowe wielkość” w tym sensie, że może od razu powiedzieć, że mogą zrobić wszystko. Są one również otwarte na twórcze własnych celów, tacy ludzie mają dużą pewność siebie i dla innych, i mocno wierzę, że ich pomysł na biznes będą akceptowane przez świat. Często jednak, że bogaci ludzie spotykają się i narcystyczne zaburzenie osobowości, to znaczy, że myślę, że są one wyjątkowe, wymagają one stałej podziw, mają wysokie mniemanie o sobie i nie okazywać współczucie innym.

wnikliwość

Nawet z całą pewnością, bogatych wiedzieć, że nie są one najbardziej inteligentnych ludzi w każdej firmie. Ale starają się otaczać się ludźmi, że są – i to pomaga im realizować swoje pomysły. Wśród najbardziej udanych właścicieli firm są ci, którzy wiedzą, jak zrezygnować z działalności posiadania osobistego i łączyć z innymi, aby rozwijać się jeszcze szybciej.

skromność

Mimo wspaniałego obrazu Hollywood bogatego życia, wielu miliarderów mieszka więcej niż skromne. Większość bogatych ludzi nie poprawi ich standard życia współmierne ze wzrostem ich kapitału. Pozostają one prawdą do ich stylu i sposobu życia.

Zdolność do podejmowania ryzyka, ale nie impulsywność

Tych ludzi, którzy otwierają swoje własne interesy, same w sobie ryzykowne, ale żaden z nich są tacy, którzy są gotowi poświęcić wszystko dla dobra drobiazg. Mają pewne inwestycje krótkoterminowe, ale jednocześnie są one bardzo często zobaczyć sytuacja jest znacznie lepsza niż w niektórych doświadczonych inwestorów. Jeśli są one wprowadzane na wielką skalę, na przykład w akcje Spółki lub w budynku, będą trzymać się swojej drodze tak długo, jak to jest prawdziwe dla nich. Ale oni nigdy nie zbankrutować. Oczywiście, każdy wie, że nie jest osobą, która idzie za wszystko, aby wygrać i przejść wiele razy bogatszy. Jednak naprawdę bogatych ludzi, którzy mogą utrzymać się na powierzchni przez dłuższy czas, nie był zaangażowany w to, ponieważ ich podejście – to jest jasne i precyzyjne Plan z najniższym możliwym ryzykiem.