739 Shares 8021 views

Olej z tuńczyka w adenoidach

Niektórzy uważają, że diagnoza "adenoidów" u dziecka nie jest straszna. Cóż, pomyślisz, dziecko jest trochę pozbawione oddechu i śpi z otwartymi ustami – to nie jest śmiertelne! Jednak wszystko nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.


Po pierwsze, brak tlenu powoduje opóźnienie rozwoju intelektualnego małego człowieka, aż do debilizmu. Po drugie, adenoidy silnie osłabiają odporność i osłabiają obronność ciała, w wyniku czego dziecko jest stale narażone na wszelkiego rodzaju przeziębienia i przeziębienia. Po trzecie, u dzieci występuje naruszenie aparatu przedsionkowego.

Dlatego też należy rozpocząć leczenie noworodków najwcześniej w celu uniknięcia nieprzyjemnych konsekwencji choroby. Jak wyleczyć adenoidy tak, aby nie narażać człowieka na zabieg chirurgiczny? I tutaj homeopatia może nam pomóc. W szczególności, takie wspaniałe narzędzie, jak olej thuja. Tylko najpierw należy zanurzyć się w botanice, a nawet w historii medycyny.

Tak, thuja jest wiecznie zielona roślina z rodziny cyprysów, która nazywa się również białym cedru. Od czasów starożytnych ta roślina była uważana za leczniczą i była stosowana w leczeniu gruźlicy płuc, krwawienia z jelit i macicy, astmy oskrzelowej, a nawet stosowanych w chorobach wenerycznych. Ale ostatnio, olej z tuczu jest szeroko stosowany w obrębie gruczołów łojowych. Chociaż należy zauważyć, że ten preparat homeopatyczny jest również zalecany do leczenia trądziku, brodawek, zapalenia jamy ustnej, polipów nosa, zapalenia ucha środkowego – pełna lista jest dobrze opisana w instrukcjach użycia tego produktu

Jednak przed leczeniem adenoidu tym lekiem homeopatycznym należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem, aby uniknąć niepożądanych działań niepożądanych i reakcji alergicznych. Ponadto kategorycznie zabronione jest kupowanie leku rękami! Zwłaszcza, jeśli ropa jest oferowana po niższej cenie niż w aptece. Wszakże, w ten sposób prawdopodobieństwo przyniesienia pacjentowi więcej szkody niż dobrej, wzrasta setki razy. Tak, najlepiej jest kupić lek w aptece, która może zagwarantować jakość produktu!

W Stanach Zjednoczonych przeprowadzono badania nad tym, jak olej z tuńczyka w adenoids wpływa na przebieg choroby. Udowodniły pełne korzyści tego leku. Okazuje się, że już dwutygodniowy kurs może zmniejszyć wzrost tkanki limfatycznej i prowadzić do braku mikroorganizmów, wirusów i grzybów. Badania zostały przeprowadzone przez Philippe'a Stammera, który w 70% badanych uzyskał pozytywny wynik. Jak tuja olej jest używany w adenoids?

1. Przed użyciem leku należy wymyć wnękę nosem wodą morską, która jest najlepiej destylowana. Aby to zrobić, naprzemiennie kopnij w każdej połowie nosa dwie lub trzy krople wody morskiej.

2. Pacjent umieszcza się na plecach, lekko przechylając głowę do tyłu i kopie w trzech do czterech kroplach leku.

3. Po nałożeniu oleju z tuńczyka leży na plecach przez 5-10 minut, tak aby całkowicie przenikał do tkanki adenoidowej.

Wykonaj tę manipulację w trzykrotnie w ciągu dnia przez 14 dni. Następnie należy oddać organizmowi odpoczynek z leczenia przez kilka tygodni, po czym ponownie wznowić procedurę. Leczenie musi trwać do całkowitego wyzdrowienia. Jeśli olej jest używany jako profilaktyka dla gruczołów łojowych, to w wielu przypadkach można uniknąć operacji chirurgicznych.

Nie zwlekaj z traktowaniem dziecka w "długiej puszce", porozmawiaj z tym problemem jak najszybciej! W końcu zdrowie dzieci jest podstawą twojego spokoju dla ich zdrowej i udanej przyszłości! Zadbaj o swoje zdrowie!