186 Shares 1992 views

Marina Druz: Biografia i kariera

Marina Aleksandrowna Druz – członek popularnej gry „Co? Gdzie? Kiedy?”, Najmłodsza córka znanego eksperta Aleksandra Druzya. Ma nagrodę „Kryształowy Sowa”, i jest mistrzem świata w skład zespołu ekspertów, w którym kapitan – to jej sławny ojciec.


dzieciństwo

Marina urodziła przyjaciół w Leningradzie w 1982 roku, w inteligentnej i wykształconej rodziny. Jej wygląd był niecierpliwie czekają. Rodzina znanego i utalentowanego eksperta w popularnej grze „Co? Gdzie? Kiedy? „21 grudnia urodziła drugą córkę i najstarszy na imię Inna.

Od dzieciństwa, dziewczyna dużo czytać i próbował dowiedzieć się o wszystkim. Czyniąc tak, to pomaga nie tylko moją matkę i starszą siostrę, która była również ciekawy dziecko. Wielki wpływ na wychowanie i edukację córki Aleksandra miał przyjaciół, znany w całym kraju jako inteligentny i utalentowany kapitan zespołu, który skutecznie odpowiada na wszystkie pytania intelektualnej i poznawczej gry „Co? Gdzie? Kiedy? "

formacja

Marina Druz lycje № studiował w studzience 239, lubiący literatury. Biblioteka w domu czytać większość książek, a po nich ponad 200 jeszcze w szkole, nie tylko udział w wielu konkursach, wśród których był All-Russian Olimpiada o literaturze, ale stały się zwycięsko.

Po pomyślnym ukończeniu szkoły (która poszła na rok wcześniej) Marina Aleksandrowna wstąpił na Uniwersytet Stanowy w wydziale finansowym i gospodarczym swego rodzinnego miasta. Studiowała powodzeniem, a ich wiedza może trafić wielu nauczycieli i kolegów-studentów.

I natychmiast, jak tylko końcowy zakończony na uniwersytecie, była naukę w szkole absolwent Uniwersytetu włoskiego Szwajcarii, który znajduje się w Lugano. Żył przez jakiś czas za granicą.

kariera

Począwszy od roku 2009, Marina Druz iść w różnych badań w dziedzinie gospodarki, natomiast na Harvardzie. Jest to związane głównie z zakresu corporate finance. W 2010 roku, pracując w dość prestiżowej zagranicznej firmy, która jest nadal finansowanie jej główną działalnością.

Obecnie Marina znajomych biografia jest ściśle związana z wielkiej gry „Co? Gdzie? Kiedy?”, To jest gracz rezerwowy w zespole swojego ojca. I po raz pierwszy usiadła przy stole tej grze intelektualnej jako dziecko, gdy miała zaledwie osiem lat. Wtedy gra odbyła się w małym, ale urokliwym miasteczku niedaleko Wilna.

Okazał się jako oczytany, kompetentny, erudyta i wykształconych odtwarzacza, dziewczynka stała się stałym i aktywnym członkiem klubu ekspertów, aw 2000 weszła w nową i całkowicie nieoczekiwane oddział, gdzie utalentowany i zostały zebrane utalentowanych dzieci popularne uczestników. I tu Marina Druz mógł wyrazić siebie i został nagrodzony za ten wspaniały i zachwycający odgrywają ważną nagrodę „Kryształowy Sowa”. To debiuty z Ereminym Dmitriem.

Ponieważ życie jest związane z Marina Aleksandrowna grze intelektualnej. Ona stała się regularnym graczem, choć zapasowy zespół koneserów jego ojciec. To z Druz Marina Aleksandrowna była w stanie w 2002 roku, aby stać się mistrzem świata.