793 Shares 2140 views

Pięknie pomalowane oczy: Porady kosmetyczka

Aby stworzyć piękny makijaż oczu wymaga indywidualnego podejścia, które bierze pod uwagę kolor i rozmiar i kolor włosów i skóry. Na przykład, make-up, doskonale patrząc na niebieskich oczach, może wyglądać krzykliwe z brązu, i vice versa. Do tej pory, niestety, jeszcze nie wynalazł uniwersalny makijaż, który będzie komponować się z każdym rodzajem wyglądu. Ale zawsze można dowiedzieć się, jak wybrać makijaż i piękny malować oczy. Krok po kroku, jak poprawnie i pięknie nadrobić oczy, jest przedstawiony poniżej.


Przygotowanie do makijażu

Piękne i wysokiej jakości makijaż wymaga specjalnego przygotowania, a mianowicie dostępność narzędzi i aplikacji na skórę do makijażu fundamentów.

Minimalny zestaw narzędzi do sprawiają, że oczy wyglądają nieodparty:

  • gąbka (nakładania lub usuwania orzechy);
  • cienkie płaskie szczotki (rysunek ścieżki lub kierunku);
  • Duża szczotka puszystego (cienie cieniowania) ;
  • gaziki (korekcja błędów);
  • Szczotka do rzęs.

Nie ma potrzeby, aby dążyć do niezwłocznego uzupełnienia cienie do powiek. Etapy należy przygotować ich do tego:

  1. Zawsze kładziemy krem nawilżający i dać go do zanurzenia. To trwa około 10 minut.
  2. Zastosować kamuflaż oznacza pokrycie niedoskonałości skóry, takie jak kręgi pod oczami, trądziku i innych. Jest to najlepiej użyć korektor z pędzelkiem. Sama korektora ma delikatniejszą strukturę niż dozownika fundamentowej i pędzlem delikatnie i łatwo zastosować go bez rozciągania skóry. To narzędzie jest stosowane na powieki i skórę pod oczami. To może być zastąpione przez inne środki bazowych.

Ten proces szkolenia nie zajmie dużo czasu, a makijaż będzie bardziej profesjonalny wygląd i pozostanie znacznie dłużej niż zwykle.

stosując cienie

Idealny makijaż oczu wymaga kilku kolorów cieni, korzystnie trzy. Eksperci również zalecane przy kilku odcieni jednego koloru.

Na początek trzeba zastosować cienie wewnętrznym kąciku oka i pod obszarem brwiowego. W tych miejscach, aby stworzyć akcent jest stosowany do najlżejszych. Jeśli tego wieczorem makijażu, obecność masy perłowej jest dozwolone, ale w ciągu dnia – nigdy. Lepiej jest używać neutralnych odcieniach matowych. Pod brwią odcień powinien być stosowany z ostrożnością, tak aby nie przesadzić. W przeciwnym razie istnieje ryzyko zachorowania zbyt wyszukany makijaż.

Ciemniejsze odcienie tonu zastosowane do ruchomej części wieku, w środku, a dokładnie w cieniu dużego pędzla. cień cień konieczne jest w kierunku brwi. Więc oczy będą wyglądać szerszy.

Najciemniejsza barwa może być stosowany jako eyeliner lub ołówek. W tym przypadku, strzałka narysowana i zacienione cienie na linii rzęs. To doskonale podkreślają kształt oczu.

Podczas tworzenia makijażu nie jest zalecane, aby użyć brokatu, ponieważ bez idealnie płaskich podstawach, które można zrobić tylko profesjonalny, podkreślają i podkreślają wszelkie braki.

Istnieje kilka niuansów jak makijaż oczu cienie. Krok po kroku instrukcje, które są reprezentowane w całości znaczenia, ale należy wziąć pod uwagę różne rodzaje oczu.

mały

Aby wizualnie zrobić małe oczy nawet mniej, nie używać ciemnych odcieni cieni. Musisz stworzyć makijaż w jasnych kolorach. Najlepiej nadaje się do Shimmer cieniu lub masy perłowej. Nie angażuj się w rysowanie linii eyeliner eyeliner i grube strzałki powinny być dobre i schludny.

spodek oczy

Duże okrągłe oczy, bez wątpienia, atrakcyjne i piękne. Dziewczyny z takim wyglądem może urzec i bez dodatkowej pomocy. Ale żeby móc i know-how w celu uzupełnienia wielkie oczy, też muszą. Należy rozpocząć od stosowania lekkiego cieniowania. Odcień ciemniejszy odcień na ptactwo wokół wieku, z naciskiem na zewnętrznym narożniku. Strzałka powinna wykraczać poza granicę wieku, ale tylko trochę.

wąskie oczy

Wizualnie wąskie oczy sprawiają, proste, najważniejsze – aby robić rzeczy poprawnie. odcienie cieni powinna być lekka, kolor bazowy jest najlepiej wybrać biały. Najlżejszy ton stosuje się na górnej powiece (do brwi) do zagięcia nałożony na odcień ciemniejszy odcień. Sum wąskie oczy powinny być tylko na górnej powiece i niezbyt gruba linia.

Blisko osadzone oczy

Z pomocą makijażu, można nawet ustawić odległość między oczami. W tym celu wewnętrzne narożniki nałożonych światła cienia stać na zewnątrz ciemnym kolorem. Eyeliner jest nakładana na linii rzęs, ale nie dotrzeć do wewnętrznych części. Podobnie, pomalowane oczy wydają umieszczony dalej niż jest w rzeczywistości.

wypukły

Ale dla wyłupiaste oczy najlepiej nadają cienie. Muszą być stosowane do połowy wieku i ptactwo kierunku zewnętrznych kącikach. Doprowadzić oko górnej powiece może być cienka linia. Wyglądają jak oczy z prawej makijażu mogą być wykonane głębiej i bardziej wyraziste.

Wybór koloru

Znacznie lżejsze i łatwiej zrobić dobry makijaż, gdy przed tobą jest krok po kroku instrukcje. Malować oczy „szopki” nie jest trudne. Ale znalezienie właściwego tonu dla makijażu nie jest tak łatwo. Po tym wszystkim, konieczne jest zharmonizowanie z oczami malowane kolor włosów, skóry i odzieży. Poniżej przedstawiamy główne zalecenia dotyczące wyboru kolorów, w zależności od koloru włosów i oczu.

Brown „jak” niebieski, fioletowy, oliwka, szary i czarny. Ale idealnym rozwiązaniem byłoby wszelkie odcienie brązu.

Z zielonymi oczami idealnie dopasować złoto, brąz, brąz, fioletowy i wszystkie odcienie fioletu. Najlepszym wyborem będzie paleta odcieni szarości. Może to być dowolny kolor – od bieli do głębokiej czerni.

Dla bezbłędne blue eye make-up składa się z róż, beż, szary lub brązowy. Doskonały kolor biały będzie wyglądać w połączeniu z fioletowym lub złotym odcieniu.

Dla niebieskie oczy dziewczyny musi być wybrany odcień szaro-beżowy, szary, niebieski, fioletowy, ciemnoszarych lub różowych barwach.

Dla szarych oczu nadają się do prawie wszystkich kolorach z wyjątkiem bardzo jasnych odcieni. A jeśli wybrać odcień szarości, to muszą one być na ciemniejszy odcień niż oko.

Blondynka i właściciele blond włosy idealny odcień zieleni, brązu i szarości. Zielony, niebieski lub miękki kolor kości słoniowej jest idealny dla brunetek. Czerwone włosy go dobrze z odcieniami miedzi i pistacjami.

Są to ogólne wytyczne dotyczące doboru kolorów i odcieni cieni do powiek. Każdy przedstawiciel płci pięknej na własną rękę dla siebie wybiera paletę kolorów, aby uzyskać doskonały i pięknie pomalowane oczy. przykłady zdjęć z najbardziej udanego makijażu są przedstawione w artykule.

Za pomocą ołówka

Strzałki ołówkiem dać wzrok ekspresyjność i pomóc zidentyfikować dochodowych oko. Ale zanim podejmiesz kredka do oczu, powinny być trochę praktyki, aby nie zepsuć makijaż już się rozpoczęły. Po tym jak wszystkie strzały są stosowane po cieni i maskary wcześniej. farbują i linia produkowane przez nich wybierane są w zależności od koloru i kształtu oka.

Długie oczko ołówek należy stosować od wewnętrznego narożnika zewnętrznej i dolnej powieki – od środka w kierunku zewnętrznej krawędzi. Linia eyeliner zawęzić oko powinno być cienkie i nie bardzo długo. Ołówek jest zawsze stosowana na linii rzęs. Gdy bliskie osadzone oczy zaczynają nie są potrzebne, aby cofnąć się nieco od wewnętrznego kącika.

Uniwersalny farbują jest, oczywiście, czarny. Ten eyeliner jest odpowiedni do wszystkich odcieniach kolorów i odcieni. Warto zwrócić uwagę na fakt, że czarny ołówek na górnej powiece optycznie powiększa i rozjaśnia ją, a na dole – wzrasta.

Czarne strzałki są najlepiej dostosowane do brunetek. A właściciele jasnobrązowego lub blond kolor włosów zaleca się stosowanie brązowe lub ciemne odcienie siarki.

Można również korzystać z białym ołówkiem. Pomalowane oczy stosowania małych uderzeń biały ołówek wygląda promienna. Stosuje się go od środka górnej powieki do wewnętrznego kącika.

Na górnej powiece – od wewnętrznego kącika do zewnętrznego. Zastosuj ołówek ruchy powinny być lekkie i gładkie. Aby uzyskać gładką linię i schludny, zaleca się trzymać pokrywę palcem, delikatnie ciągnąc skórę.

Wykończenie eyeliner ołówek jest najlepsza łatwy i łagodny łuk w kierunku skroni. Aby makijaż nie wygląda wulgarnych, strzałka nie powinna przekraczać znacznie kontur oka. Kiedy stosować dzienny makijaż nie jest zalecane, aby skupić się na eyeliner. Jeśli jest używany, powinien być tylko w obrębie konturu oka, linii rzęskowego.

Na dolnej powieki ołówek nakłada się tak, że wewnętrzny narożnik nie było zauważalne, a zewnętrzny wyraźnie odróżnić.

Podczas tworzenia piękny makijaż oczu, można łatwo zrobić bez pomocy specjalisty. Aby to zrobić, trzeba mieć niezbędne narzędzia i materiały, a także dążenie do poprawy. Para wstępnych próbach „wypełnić rękę” i odebrać idealne połączenie – i nie można bać się niczego. Pięknie pomalowane oczy i pociągający skrócie – klucz do sukcesu dla każdej z płci.