146 Shares 8794 views

Biznes Luck

Witam wszystkich! Dzisiaj jest nastrój pisać o szczęścia i pecha w biznesie. Wielu przedsiębiorców – dla początkujących i nie tak żywo nie jest tak bogata – ich dochody w ciągu 50 000r miesięcznie. W tym samym czasie, gdy idą do pracy w Moskwie przed nimi gwałtowny drogiego Mercedes, Lexus, które są niesamowite pieniądze i widzieć, że ludzie nie żyją dbając o pieniądze. W ich umysłach zawsze jest pytanie – co robię źle, co jest moją winą, dlaczego tak pechowy. Jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, oczywiście, niemożliwe, ale istnieje kilka przemyśleń na ten temat. Dlaczego niektóre spędzać zbyt dużo energii, uzyskać niesamowite rezultaty, podczas gdy inne są układane na lewą stronę, a jednocześnie otrzymują minimalną i trochę „niesławny” wynik.

Długo myślałem o tym pytaniu, czytać i zebrali wszystkie myśli, staram się wyjaśnić wszystkie swoje poglądy dzisiaj. Jedną z najważniejszych cech ludzi sukcesu – to jest ich zdolność do bycia na pozytywnych i artystycznie do prowadzenia działalności gospodarczej poprzez zastosowanie w pierwszej kolejności nie za wysiłki, a mianowicie jego wewnętrznej energii. W tej kwestii wiele zależy od tego, co inspiruje człowieka. Według statystyk, w drodze, najbogatsi ludzie – ludzie, którzy w życiu był wielki szok, i dali się wewnętrznie i prowadzenia działalności gospodarczej, a nie ze względu na to, co inspiruje, a mimo wszystko – po prostu i bez zbędnych ceregieli. Ich celem – aby nie dostać to, co jest dobre, albo zarabiać dużo pieniędzy, ich cel – cały świat jest za nimi, pewna miejsce i nienawiść do wszystkiego połączyć w jeden.

Druga kategoria ludzi – osoby, które w moim życiu, mimo wszystko, inspirujące. Są szczęśliwi, aby spędzić swoje życie i stać się nawet umiarkowanie bogata. Są to na swój sposób, szczęśliwy, brak w niczym ich nie czuję. I, w rzeczywistości, jedyną różnicą pomiędzy tymi dwoma grupami warunkowych ludzi – że pierwszy utracone, nie mogą żyć bez tego, w ogóle, i w żaden sposób. Stracili przez wzgląd na to, co jest koszt umrzeć. Ale, niestety, są one żywe w pierwszej kolejności dla siebie. I naprawdę mieszka ich duchowy świat jest martwy. Tacy ludzie stają się bardzo bogaty, mają wszystko w życiu, ale nie szczęście nigdy nie będzie. Ważnym punktem – nie łamać je natychmiast po utracie wielu starają się udowodnić, drugi w prawo, a to zaczyna się wspinaczka swoją drogę na szczyt.

Istnieją, oczywiście, kolejna duża grupa ludzi – są słabymi i pozbawionymi kręgosłupa ludzie, którzy nie mogą walczyć. Wszyscy zazdrość nie ma sensu, ponieważ dwie pierwsze grupy przynajmniej robi coś się mężczyzn i słabeuszy prostu zrezygnować. To naprawdę bardzo smutne, że mógłby być z mężczyzną.

Mogę dać Ci wiele różnych przykładów, najbardziej uderzające – usługa dostawy ANS Express, jego głowa doświadczył wiele w życiu i jest prawdziwym człowiekiem.

Mówiąc najprościej, najważniejsze – jest , aby nigdy nie poddawaj się i pracować jak najwięcej! Wtedy to będzie sukces i wszystko czego można sobie życzyć dla duszy. Najcenniejszą rzeczą, jaką możemy dostać od życia – to dzisiejszy dzień i każda chwila. Wszystko to jest konieczne, aby docenić i być wdzięczni za to, czym dusza będzie dobrze i cały łańcuch zdarzeń, która prowadzi do sukcesu, ustawieni w prawidłowej kolejności.