193 Shares 6188 views

Oryginalna przekąska: Ormianin lavash z nadzieniem

Przekąski dywersyfikacji menu święto, tak rzadko posiłek bez nich. Dania, które jest złożone z ormiańskiego lavash różnią skórkę i oryginalność samo łatwe do przygotowania. Po tym wszystkim, produkt ten jest połączony z każdym napełnieniu, jak spuszczenie smak. Istnieje wiele przepisów kulinarnych podane przekąski każda kobieta wybiera jeden, że jej sympatia, a także z faktu, że ma w lodówce.


Tak, ormiański lavash z nadzieniem można dokonać w następujący sposób. Na sos będzie potrzebował 200 gramów tłuszczu kwaśnej śmietany, szczypta posiekane dymki, ta sama ilość pietruszki i świeżych liści bazylii. Wszystkie składniki są mieszane. Otrzymaną masę lekko wyciskany sok cytrynowy, sól i pieprz są umieszczone. Średniej wielkości ogórek, pocięto na cienkie plasterki. Dwa średnie paski awokado Shinko, 200 g sera ocierać o małej tarce. Poza tym potrzebujemy 150 g koreańskich marchewkę i sałatę, pokrojone na małe kawałki.

Ormiański lavash wycięte kwadraty lub w małych kręgach, z których każdy jest smarowane kwaśnej śmietanie. Na szczycie tortu układa sałaty, plasterki awokado, ogórkiem i trochę marchwi. Ponadto, w naczyniu dodać starty ser. Rolki krotnie skręcić zawijania żywności i umieszcza w lodówce na godzinę. Potem wyciągnął i pokroić na małe kawałki (rozmiar jak rolek). Powstały chleb pita z armeńskim farszu układa się na talerzu i podawane na stole.

Oprócz przygotowania przekąskę można używać prawie wszystkich sałatki z majonezem. Pożądane jest, aby było więcej sosu więc rolki będą miały bogaty smak i nie będzie raczej sucha.

Na przykład, rozplanowany słynny „Olivier” na kartce lavash. Ponadto, ormiański pita miażdżone, umieszczone w pewnym momencie w lodówce do zestalenia i wygrzewania, a następnie pokroić na małe kawałki. Korzystnie, rolki uzyskano średniej wielkości, a ich było wystarczająco dużo dla 1-2 ukąszenia. Naczynie pierwotny wygląd może być ścięte pod kątem 45 stopni, a nie prostopadle do tej osi.

Serdeczny i smaczne uzyskane rolki pita z nadzieniem z kurczaka. Do ich przygotowania będzie potrzebował 300 gramów gotowanych filetów, marynowane grzyby (około 200 gramów) i ser topiony.

lavash arkusz płaszcz z majonezem, aby umieścić top drobno posiekanego kurczaka, pieczarki, posypać tartym serem wszystkich. To danie można umieścić na kilka minut w nagrzanym piekarniku lub kuchence mikrofalowej. Można jednak złożyć ormiański chleb pita przygotowany w ten sposób i zimna.

Za wypełnienie poniższego przepisu zaleca się podjęcie odmian sera (musi ruszt). Świeże pomidory obrane i pokrojone w drobną kostkę. Oliwki są rozdrabniane. Drobno posiekana zielenina (koperek, bazylia, zielona cebula). Wszystkie składniki są umieszczone w górnej części pita. Fast food owinięty stosując folię. Po przekąska stanąć na około godzinę w chłodnym miejscu, można go wyciąć i służył. Składniki na nadzienie może się zmieniać, nadając potrawie swój niepowtarzalny smak i smak.