462 Shares 6875 views

Dzień pracowników budownictwa mieszkaniowego i usług komunalnych: cała zabawa festiwalu

To po prostu tak się stało, że niektóre z festiwali obchodzony w Rosji dwukrotnie. Ludzie nie są przeciwko notatki i katolickiego i prawosławnego Bożego Narodzenia i Nowego Roku w nowym i starym stylu w ogóle jest przyznane. Przedstawiciele niektórych zawodów ze względu na łączenie okoliczności nie mają jedno święto. Dzień robotników mieszkań oraz usług komunalnych jest jednym z najlepszych przykładów, datę jego obchodów pół wieku została przeniesiona kilka razy, a sama usługa powstała w XVII wieku.


Trochę historii

Od czasów panowania Aleksego Michajłowicza, ale raczej z kwietnia 1649, nie było w Rosji mandatu Gradskij dekanatu, który na poziomie legislacyjnym wymaganej do utrzymania porządku na terenie stoczni. Piotr Wielki w 1721 roku i całkowicie przeniesiona funkcje tzw „przyzwoitości publicznej” w Urzędzie już zorganizowanych przez policję czasu.

W sprawie organizacji mieszkalnictwa i usług komunalnych, blisko do wariantu, który istnieje do dziś, pierwszy zaczął myśleć o bolszewikami odziedziczyła od carskich pałaców Rosja, dworów i osiedli, które później mieściło się muzeum i szkół, ośrodków kultury, a także różne organizacje nowy tryb. Staranności wymaganej i parków, zwłaszcza te, w którego terytorium znajduje się fontanna.

O jakości usług to możemy się tylko domyślać. Na robotników dziennie media niemal nieistniejące. Przedstawiciele proletariatu opanowane nieznanym zawodu dla siebie, nie mając wykwalifikowanych opiekunów i nauczycieli tylko wyjątkami są dozorcy, którego praca jest specjalne umiejętności nie są wymagane.

Kiedy iw jaki sposób Dzień pracowników obudowie i usług komunalnych

Od 1966 roku, w czwartą niedzielę lipca w ZSRR zaczynają świętować Dzień pracowników handlu, usług publicznych i mieszkalnictwa i usług komunalnych. W tym czasie przemysł jest już dobrze rozwinięty i szereg instytucji edukacyjnych przygotowania specjalistami poszczególne zawody.

W listopadzie 1988 roku, gdy ustawodawstwo ZSRR wprowadzono szereg zmian dotyczących zawodowych świąt i pamiętnych dat. Od tego czasu do obiektów użyteczności publicznej, pracownicy działu sprzedaży i przedstawicielom sektora usług przenosi się do obchodów dnia w trzecią niedzielę marca. Kolejne zmiany, które miały miejsce w 2013 roku, dotyczyła podziału dzień obrotu jako oddzielny wakacje. Teraz świętuje powinno być na czwartym sobotę lipca. Dzień użyteczności pracowników i usług publicznych nie jest tolerowany, jest obchodzony jak wcześniej, w marcu.

Czy łatwo jest być przedstawicielem służby komunalnej

Prace związane z usługą publiczną, zawsze uważana była za trudna. Jest to częściowo spowodowane tym, używając wody lub energii elektrycznej, po prostu nie zauważyć. Mechanizm debugowany ponieważ pracownicy dzisiaj Utilities około 2 milionów ludzi w Rosji.

Zebranych dom terytorium, wypielęgnowane klomby, nowoczesne place zabaw, winda działa prawidłowo, odnowione wejście, bierzemy za pewnik. A jeśli nagle coś nie tak, a służby komunalne, można zapamiętać.

Potekshy kranu lub okablowanie musujące natychmiast wywołać negatywne emocje. To właśnie w tym momencie przypomina nam o istnieniu usług publicznych. A jeśli zespół obsługujących dużą powierzchnię, nagle zatrzymał się, a następnie nie ma zakłóceń limitu.

Ale jesteśmy zadowoleni, gdy naprawa tyłu. I od razu zapomnieć o usługach komunalnych aż do następnej awarii.

Pracowników w sferze usług konsumpcyjnych idzie gdzie jako mniej ujemne, co do nich zamiar naprawić i odnowić swoje osobiste rzeczy, a nie wspólną własność, a miesięczna opłata za utrzymanie płacą nie jest konieczne.

Gratulacje dla pracowników obudowie i usług komunalnych

Twój profesjonalny święto, przedstawicieli różnych zawodów świętować inaczej. Wiele ciepłych słów usłyszał swój adres i usług komunalnych. Specyfika ich pracy jest to, że trzeba będzie wydać na zmianę w Nowym Roku, a drugi nie będzie w domu w dniu 8 marca. Będzie wśród nich i ci, których zmiana pripadet Dniu rosyjskiego mieszkań i usług komunalnych.

A jeśli ten dzień będzie znaleźć hydraulika czy elektryka i może wybrać, aby przejść do sprawdzenia rachunków za usługi spółki zarządzającej, nie zapomnij, aby pogratulować na profesjonalnym święto ludzi, którzy dbają o poprawę swojego miejsca.

Co powinno być powitanie

Jak ktoś gratulując każdy decyduje za siebie. Nie jest konieczne, aby dać luksusowe prezenty, proszę mi wierzyć, że ludzie, których zadaniem jest niewidoczne na pierwszy rzut oka, jest bardzo zadowolony usłyszeć jakieś szczere życzenia w adresie. Gratulacje można powiedzieć w prozie i poezji, być poważne lub humorystyczny, mogą po prostu wysłać e-mail na adres, z którym masz konto w serwisie, można mieć pewność, że pracownicy użytkowych będzie czytać każdą linię i spróbuj zrobić jeszcze lepiej.