107 Shares 1242 views

Jak zainstalować „windose 10” przez „Update” na komputerze?

Jak wiadomo, nowy system operacyjny Windows 10 Microsoft Corporation został ogłoszony przez długi czas, ale pod względem pobrania udostępniono dopiero pod koniec lipca 2015 r. Co jest najbardziej interesujące, jest całkowicie darmowy i jest zainstalowany w aktualizacji do istniejącego systemu operacyjnego, które wcześniej nie istniały. Na tym etapie, to zastanowić się, jak stworzyć „Vinovs 10” przez „Update” i ustawić podstawowe parametry systemu do zainstalowania.

Co to jest system Windows 10?

Tak, nowy „system operacyjny”, które wszyscy czekali z wielką niecierpliwością, pozostało. Wielu ekspertów, ale przede wszystkim przez programistów nazwać rewolucyjnym. Jest to twierdzenie nie zobowiązują, chociaż innowacje są już rzadkością, a te, do których wszystkie systemy takie jak Linux jest jeszcze bardzo daleko.

Jednak, że opinie ekspertów, dowody zwykłych użytkowników powiedzieć, że „dziesięć” naprawdę jest niemal największe szanse wśród wszystkich istniejących systemów. Jednak spojrzenie na sposób stworzyć „Vinovs 10” przez „Centrum Update”. Tu są trzy opcje (jest to minimum). Uaktualnienie z Windows 10 norma przez „Centrum Update” – nie takie trudne zadanie. Aby to zrobić, trzeba wziąć kilka prostych kroków.

Jak zainstalować „windose 10” poprzez aktualizację: początkowe informacje

Przede wszystkim konieczne jest, aby wyraźnie odróżnić opublikowanych i dostępnych do pobrania wersji „dziesiątki”. Ustawienie „windose 10” przez „Update” zakłada Niektóre wymagane warunki, bez których takie postępowanie byłoby po prostu niemożliwe.

Najważniejszą rzeczą jest to, że można tylko zainstalować nowy produkt na szczycie istniejącego systemu operacyjnego (wersja nie może być niższa niż „siedem”). Niestety, Windows XP lub nowszy modyfikacja w postaci Vista «Dziesięciu” nie jest najprościej, chociaż parametry komputerowe mogą spełnić wszystkie wymagania systemowe.

Instalacja aktualizacji istniejącego systemu

Teraz, uaktualnienie do systemu Windows 10 przez „Centrum Update” zakłada instalację najnowszych aktualizacji do istniejącego systemu. Bez niej, instalator nie zostanie uruchomiony, a monit, aby uaktualnić istniejącą wersję.

Z tym wszystkim powinno być zrozumiałe, że czasami nawet gdy aktualizacja jest automatyczna nie zawsze działa. W tym przypadku, przed przystąpieniem do pytania, w jaki sposób zainstalować „windose 10” przez „Center for Windows Update”, należy użyć trybu ręcznego, aby wyszukać i zainstalować odpowiednie aktualizacje stary OS. Odbywa się to w podstawówce – o tym poszukiwania aktualizacji. Gdy są one znalezione, pojawi się monit, aby je zainstalować. Wskazane jest, aby zainstalować wszystko. Jednak po tym niektóre pakiety mogą spowodować awarię, ale mogą być następnie wyeliminować uszkodzenia lub po prostu odinstalowanie powiązanej aplikacji. Ale później w tej sprawie. Poza tym, „Update Center systemu Windows 10” informuje w odpowiednim czasie o gotowości do zainstalowania nowego systemu jest w formie aktualizacji.

Tworzenie konta Microsoft

Jednym z najważniejszych warunków dostępu do dystrybucji instalacji jest utworzenie konta Microsoft, lub prościej, regularne rejestracji na oficjalnej stronie internetowej. W związku z tym, „Update Center systemu Windows 10” odgrywa ważną rolę.

Ale nic naprawdę złego, ponieważ można wprowadzać żadnych danych. Inną rzeczą, jeśli system zaczyna śledzić geolokalizacji użytkownika. Nie ma nic nie można zrobić. Chcesz dowiedzieć się, jak przeprowadzić uaktualnienie do systemu Windows 10 przez „Centrum Update”? Następnie trzeba z tym żyć (przynajmniej w początkowej fazie). Następnie śledzenie może być wyłączony.

kolejkowanie

„Centrum systemu Windows 10 Update” Sam staną się dostępne dopiero po aktualizacji całego systemu (który będzie się przydać później). I na próżno narzekać tych użytkowników, którzy twierdzą, że instalacja „dziesiątki” powoduje błędy. Tak, wszystko jest proste: albo system dziedziczy istniejące niedociągnięcia (uwaga, nie zmienia rejestr systemowy) lub konfiguracja „żelaza” po prostu nie spełnia wymagań.

Ale spójrz na drugą stronę problemu. Na przykład, instalacja „windose 10” przez „Update” na komputerze lub laptopie jest dość proste (gadżety mobilne tak długo, jak nie brać pod uwagę).

Po rejestracji użytkownik zostanie umieszczony w kolejce do dystrybucji pobierania. Jednak to powoduje wiele niedogodności. Faktem jest, że w obecności normalnej komunikacji w ikonę w zasobniku systemowym nieustannie wisi w ogłoszeniu (w trybie online, to „zjada” zasoby systemowe przy połączeniu).

Niestety, a następnie, jeśli chodzi o wszelkiego pobrania i zainstalowania po rezerwacji, czasami kończy się tak, że wiadomość o niemożności instalacji systemu. Jednocześnie dość często (zaskakująco) przerwy nie występują nawet z linkiem oraz dostęp do oficjalnego źródła Microsoftu z powodu jego przeciążenia.

Instalacja przy użyciu narzędzia „native”, jeśli nie chcesz czekać

Druga opcja – do uaktualnienia z systemu Windows 10 przez Centrum „Update” (opinie mówią, że najlepiej jest najpierw ściągnąć ten sam Microsoft «matkę» Strona mały program o nazwie Multimedia Creation Tool). To „waży” tylko coś około 36 MB.

„Dziesiątki”, ale po to rozpocznie się proces pobierania jest włączona dystrybucji. Na początku narzędzia będą odniesienie do konfiguracji systemu. Jeśli jest to zgodne z ustalonymi wymaganiami dotyczącymi późniejszego zainstalowania aktualizacji w postaci „dziesiątce” zostanie wyświetlony monit o zainstalowanie lub zrobić kopię rozkładu zapisanego na nośniku wymiennym. Z reguły pierwszy element jest zaznaczony. Drugi użyteczne tylko wtedy, gdy „czysta” instalacja. Uaktualnienie z Windows 10 przez Centrum „Update” w tym przypadku odgrywać rolę źródła, nic więcej. W przypadku czystej instalacji po aktualizacji z przechowywaniem danych i formatowanie dysku twardego pełną to wszystko nie może być użyteczne.

wymagania systemowe

Co do komputerowego „żelaza”, a nie do systemu wymagania wyglądają tak przerażające. Potrzeba tylko jeden gig „Ram” w połączeniu z przetwornikiem 2-rdzeniowego z częstotliwością zegara co najmniej 2,5 GHz dla wersji 32-bitowej, i wersji z architekturą 64 bitów – 2 GB pamięci RAM.

To nie jest tak dużo. Systemy mobilne z systemem Windows Phone OS, wymagania są jeszcze mniej. Jednak proces rozwiązania problemu jesteśmy (jak „Windu 10” przez „Update”) na telefonie gadżet jest nieco trudniejsze do znalezienia odpowiednich opcji planu. Tutaj konieczne jest, aby zagłębić się (i to nie tylko w ustawieniach smartfona lub tabletu). Ale teraz to nie o to chodzi.

miejsca na dysku

Ale wracając do pytania, w jaki sposób zainstalować „windose 10” via „Centrum Update”. Jak już wspomniano, w celu zapewnienia prawidłowej instalacji użytkownik będzie musiał 9 GB wolnego miejsca na dysku. Niestety, tak nie jest. Trzy gig trafi wyłącznie do dystrybucji, a reszta zostanie przeznaczona na zapisywanie plików z poprzedniej wersji systemu Windows. W rezultacie, może być tak wysokie, jak 20-30 GB.

Jeśli użytkownik „dziesięć” do smaku nie trzeba, można zawsze powrócić do pierwotnej wersji, na szczycie której został ustanowiony. Jednakże, jeśli użytkownik nie zamierza zrezygnować z zainstalowaną wersją systemu Windows, takie treści mogą być usunięte, ale tylko do tego nie jest przy wejściu „Właściwości dysku” (zazwyczaj dysk zalecany od jakiegoś menedżera plików lub standardowego „Explorer” i za pomocą standardowych narzędzi «C»), z wyborem oczyszczania, w stosownych przypadkach umieszczony znacznik wyboru każdego elementu (uwaga: spontaniczna usunięcia plików może spowodować awarię systemu).

początkowa konfiguracja

Tak, uważamy, że ustawienie „windose 10” przez „Update” na komputera przenośnego lub stacjonarnego jest udany.

Co do zasady, system zainstaluje wszystkie niezbędne składniki w normalnym toku procesu instalacji. Wyjątkiem może być tylko specyficzne sterowniki urządzeń niestandardowych. Mają zainstalować ręcznie.

Problemy ze sterownikami i programami

Jak dla zainstalowanych programów i sterowników, często problem może być w niezgodności programu lub składnika wymagań systemowych. Najczęściej jest to spowodowane akceleratorów graficznych i aplikacji, używając ich najmocniejszy (zwłaszcza jeśli program lub sterownik został zainstalowany przez modyfikację systemu Windows w wersji 8.1).

Wyjściem z tej sytuacji może być ponowna instalacja sterowników „Iron” i sprzęcie wirtualnym, a aplikacja próbuje uruchomić aplikację jako administrator. Jeśli ktoś nie wie, od czasu wystąpienia „Siedem” prawa administracyjne w systemie nie może zagwarantować pełny dostęp do wszystkich funkcji systemu. Tu jest ukryty konto tzw „super administrator” (jeśli chcesz – super-użytkownika od rodzaju systemów mobilnych wykorzystujących funkcję na głównym poziomie). Jeśli wpiszesz „uchetki” zwykłego administratora, ta płyta (administrator) może zostać całkowicie usunięte (jeśli wystarczy wyłączyć). Po tym, przywileje super-administrator zostanie aktywowana automatycznie. Zainstalować może być cokolwiek chcesz.

Jak zainstalować „windose 10” przez centrum aktualizacji w „piratów”: nie ma problemu!

Niektórzy użytkownicy słusznie uważają, że podczas instalacji systemu Windows 10 na górze kopii pirackich już zainstalowany System „dziesięć” nie powstaje.

Szczerze mówiąc, wcześniej nie było powodów, jak były szef firmy Microsoft Bill Geyts stwierdził, że każdy nieoryginalna kopia systemu Windows, gdy masz aktywne połączenie z Internetem będzie sprawdzana. Ale tak się złożyło, że w tym samym czasie w sieci może wynosić do kilkudziesięciu (lub nawet setki) tysięcy systemów aktywowana w trybie offline z tymi samymi kodami. Więc ten pomysł miał być pochowany.

Dlatego wszyscy, którzy twierdzą, że jest niemożliwe, aby zainstalować „dziesięć”, jako dodatku Service Pack do istniejącej kopii „Wiatr” całkowicie błędne. Wystarczy spojrzeć na system automatycznej aktualizacji. W przypadku uaktualnienia z systemu Windows 10 przez „Update” odbywa się bez interwencji użytkownika, a przynajmniej jest w trybie ręcznym, o jakieś ograniczenia nie mają rozmawiać z deweloperem. Mając na uwadze powyższe, nie jest de facto.

W rzeczywistości, bardzo kwestia jak zainstalować „windose 10” przez „Update” jest ograniczona jedynie do tego, że czas do naśladowania odpowiednią aktualizację.

wynik

W ogóle, jak wiele z nich zauważył, instalację „dziesiątki” w szczególności złożoność nie jest. Oczywiście to wymaga czasu, aby załadować dystrybucję i niepotrzebnie duży rozmiar może odegrać negatywną rolę. Z drugiej strony, jeśli robisz i pojawiło się pytanie, w jaki sposób zainstalować „windose 10” przez „Update”, nowy system, z reguły (jeśli nie ma wirusów lub wcześniejsze błędy krytyczne) zainstalowany po prostu. I, jak wynika to niekoniecznie stać w kolejce do boksu, ponieważ można użyć prostego apletu dla pełnej instalacji „TEN”, jeśli nie chcesz czekać. Faktycznie, ponieważ większość użytkowników i wchodzi.

I więcej: instalacja pierwszej wersji „dziesiątki”, która została wywołana Technical Preview, według niektórych użytkowników, okazał się zbyt skomplikowany. On również negatywne. Eksperci twierdzą, że tylko, że tak, rzeczywiście, nie było idealne, ale starają się usunąć błędów z poprzedniego systemu, a następnie dokonać aktualizacji do standardu „dziesięć”, a następnie ustawić również w wersji Pro, i całkowicie bezpłatnie – jest to zupełnie inna para kaloszy, a sam problem jak ustawić „windose 10” za „centrum Update”, rozwiązany w elementarny.