252 Shares 5849 views

Jak uwierzytelnienie Windows 7: Informacje, które będą użyteczne

„Microsoft” firma zmieniła swoją metodologię testowania wszystkie dystrybucje systemu operacyjnego. Nowy zakład będzie produkować weryfikację testów opartych na sygnaturach. Teraz, gdy są ponownie pobrać aktualizację, Windows 7, uwierzytelnianie odbywa się automatycznie. A jeśli jesteś „szczęśliwy” właściciel kopii pirackiej, praca z systemem operacyjnym jesteś, niestety, nie jest już możliwe.

Nowy obiekt powinien stanowić uzupełnienie tradycyjnego procesu aktywacji, która wykorzystuje klucze licencyjne. Podobnie zasada oprogramowania antywirusowego, kontrola będzie teraz także spojrzeć na klastrach, które są związane ze zmianami systemu operacyjnego. Po tym wszystkim, są one odpowiedzialne za interwencję piratów w systemie. Okazuje się, Windows 7, uwierzytelnianie będzie teraz znacznie trudniejsze. Wyłącz majsterkowiczów, oczywiście, być w stanie, ale teraz będzie musiał się pocić znacznie dłużej.

Aż do tego czasu, nawet pomimo faktu, że firma „Microsoft” znacznie komplikuje istniejącego algorytmu, który generuje klucze dla swojego systemu operacyjnego, hakerzy byli w stanie obejść cały mechanizm sprawdzania. Zmusili windose zakładać, że ten ostatni jest preinstalowany fabrycznie aktywowana kopia OEM. Teraz sprawdzić autentyczność systemu Windows 7 będzie nieco inna. Będą sprawdzane wszystkie zmiany systemowe (nawet wpisy w rejestrze, licencjonowanie podsystemu), jak również informacje sektora rozruchowego. Aby to realizować, firma ma przez jakiś czas studiował najczęściej pirackie wersje swojego systemu. Zrobiono to, aby dowiedzieć się dokładnie, jakie obszary powinny być kontrolowane. W momencie, kiedy sprawdzania autentyczności systemu Windows 7 została zmieniona, około siedemdziesiąt poszukiwanych podpisów został przekazany do bazy danych.

Na ten specjalny aktualizacja systemu został zwolniony (dla wszystkich wersji, z wyjątkiem pierwotnego i podstawowego). Posiadanie najnowszych martwić. Ponieważ te same komunikaty są funkcjonalnie ograniczony i mało narażona na fałszerstw, deweloperzy nie są szczególnie zaniepokojeni ich losem. Ponadto, aktualizacje nie będą miały wpływu na użytkowników korporacyjnych.

Uwierzytelnianie systemu Windows 7 sam raczej przejrzyste. System pobierze i zainstaluje wszelkie niezbędne aktualizacje, a następnie będzie szukać podpisów. W przypadku wykrycia naruszeń, oprogramowanie zatrzymuje aktywność i nie wykazuje się za trzy miesiące. Po upływie tego okresu, baza sygnatur muszą być aktualizowane. Po tym Reinspekcja zostanie przeprowadzona.

Jeśli uwierzytelnianie Windows 7 wykryje, że kopia jest pirackie, system operacyjny zostanie natychmiast przeniesiony do nieaktywnego trybu. Główne cechy: czarny tapety na pulpicie, a także wiadomość prewencyjny i informacyjny. Funkcjonalność całego systemu nie muszą być podzielone.

Jednym pocieszeniem – zainstalować aktualizację „Autoryzacja Windows 7,” wymusić nikt nie może zrobić. A ryzyko błędnej identyfikacji nielicencjonowanych kopii praktycznie nie istnieje (jako programiści zapewnione). Należy również zauważyć, że uwierzytelnianie systemu Windows 7, można wyłączyć, które mogą znajdować się w obecności pewnych umiejętności i odstawić. Ale to jest – to już inna historia!