717 Shares 1198 views

Jak przenieść pasek zadań w różny sposób

Ten materiał będzie radzić sobie z tym, jak pasek zadań przesunąć w dół. Większość początkujących i niedoświadczonych użytkowników, gdy centrala wykryje „nie na miejscu” i panikę i zaczynają do podjęcia niewłaściwych działań. Najciekawsze jest to, że można pracować z innymi przepisami tego elementu. Jeśli panel jest na górze, może to być nawet bardziej wygodne w pewnych okolicznościach. Jednakże, dowiedzieć się, jak przenieść pasek zadań w dół – problem jest łatwo wykonalne.

Co panel i dlaczego jest to potrzebne

Pasek zadań pojawił się w systemie Windows 95. OS po raz pierwszy, ponieważ jest to obowiązkowy atrybut do Windows 7. Produkt programistów w swojej pierwotnej postaci, ten element interfejsu znajduje się w dolnej części ekranu, a to jest tak przyzwyczajony do pracy większość użytkowników. Dlatego też, przy najmniejszej awarii systemu jest jednym z pierwszych pytań – „Jak przenieść pasek zadań w dół”.

Po pierwsze powinniśmy zrozumieć, że to jest wliczone w kompozycji. Składa się z czterech następujących elementów:

  • przycisk o nazwie „Start”;
  • Etykiety najczęściej używanych programów;
  • Fragment uruchomionych programów;
  • Aplikacje wskaźniki, pracujący w tle.

Każdy z tych elementów pozwala na przyspieszenie prac procesowych w środowisku oprogramowania.

Jak można wygrać

W Windows 7, istnieją dwie możliwości tej procedury. W pierwszym przypadku, tradycyjnej techniki przeciągnij i upuść. W drugim przypadku można zastosować do menu ustawień i użyć go, aby przeciągnąć widżet. Niezależnie od metody, należy przeprowadzić pewne prace przygotowawcze. Skierować kursor myszy na wolny od pozostałych elementów panelu przestrzeni i nazywają to menu kontekstowego za pomocą jednego kliknięcia prawego przycisku. W menu wybierz opcję „Zablokuj pasek zadań”. Wręcz przeciwnie, nie powinna zostać sprawdzona. Jeśli jest tam, można go usunąć, naciskając lewy przycisk. Gdy to nastąpi, nie będzie na specjalnym panelu ograniczników. Teraz można dokonywać żadnych manipulacji z nim. W pierwszym przypadku, po prostu kliknij na którykolwiek z jego wolnym biegiem innych zadań przycisk ramię i lewo, nie zwalniając go, przeciągnij ekran w odpowiednim miejscu. Dopiero wtedy można przejść. Jest to Drag & Drop – w dosłownym tłumaczeniu brzmi jak wyciągnął i zwolniony. W drugim przypadku, jak przenieść pasek zadań jest realizowane za pomocą menu kontekstowego. Nazywamy to wcześniej stwierdzono metodę, a następnie wybierz element z tytułem „Właściwości”. Następnie przejdź do zakładki „Okienko zadań”. W odpowiednim momencie będziemy instalować wymaganą pozycję (czyli na dole). Jeśli pozycja jest stracone od czasu do czasu, to jest możliwe, aby powrócić. Do tego „Auto-ukrywanie paska zadań” konieczne jest, aby usunąć flagę na samej karcie. Ściśle według kolejności, zrozumiesz szybko jak przywrócić pasek zadań na ekranie. Po zmianie działania, które chcesz zapisać. kliknij „OK”, bo to jest za mało.

wniosek

Na pytanie: „Jak przenieść pasek zadań w dół?” – początkujący użytkownicy nadzieja mieć wyczerpujące odpowiedzi. Może być niewielka ilość prostych kliknięć, aby powrócić panel do pierwotnego stanu. Najważniejsze – nie panikuj i zrobić wszystko konsekwentnie. Celem tego materiału.