499 Shares 9848 views

Przysiady na pośladkach, tworząc piękny tyłek!

Powszechnie wiadomo, że jedna z części ciała, są uważane za najsmaczniejsze kobiece pośladki. Jak sprawić, by ta część ciała wygląda przyzwoite i ma stać się „atrakcją”? Przysiady na pośladki, rzuca, rozciąganie – te ćwiczenia z regularnym wykonywaniu ich koniecznie przynieść pożądany skutek, to znaczy uczynić ass piękne i sprężyste.

Korzyści z ćwiczeń na mięśnie pośladkowych

Ponadto w celu wzmocnienia mięśni w ciele poprawy przepływu krwi w miednicy, co powoduje wzrost elastyczności skóry. przysiady sceniczne, wzmocnisz mięśnie miednicy, pleców, nóg i brzucha, które pomogą zdobyć dobrą postawę.

Przysiady na pośladkach są dobrym cardio dawkowanie, ponieważ nawet ćwiczeń bez dodatkowego obciążenia, konieczne jest, aby unieść ciężar własnego ciała. W rezultacie, ćwiczenia na pośladki wzmacnia ogólną organizmu.

Wskazówki dotyczące korzystania z ćwiczeń

Przysiady na pośladki są uznawane za najbardziej popularne ćwiczenia dla tej grupy mięśni. Będą one przyczynić się do zwiększenia pośladki dać im elastyczność i doskonałą formę. Istnieją pewne niuanse tego ćwiczenia.

– Jeśli chcesz, aby zwiększyć głośność i dać wypukłość powinna być obniżona miednicę podczas przysiadów tak niskie, jak to możliwe, praktycznie siedząc na piętach.

– Jeżeli objętość pośladków wystarczające, ale jest wymagane, aby nadać im kształt dokręceniu przysiady należy przeprowadzić tak, że uda się w najniższym punkcie, równolegle do podłogi i kolana pod kątem 90 stopni.

– Miej pięty na podłodze – może być poważnie ranny!

– Po każdym podejściu zasilania, wykonaj ćwiczenia rozciągające: pomogą one bardziej do osiągnięcia pożądanych rezultatów i uniknąć obrażeń.

– Nie zginać plecy podczas przysiadów, szczególnie podczas pracy z ciężarami, ponieważ można uszkodzić kręgosłup.

Zestaw ćwiczeń

1. klasyczne ćwiczenia dla tej części ciała są przysiady dla nasycić. Każdy pamięta zasady wykonania niniejszego uprazhneniyaesche ze szkoły. Powinna ona stać prosto, rozkroku i opuść ciało w dół, zginanie kolana i utrzymując plecy proste. można skomplikować ćwiczenia, biorąc obciążania. Może to być pręt, położył na ramionach lub hantle. W domu, można użyć butelki napełnione wodą lub piaskiem.

2. Ciekawym ćwiczeniem, które znacząco zwiększają nie tylko mięśnie pośladków, ale także biodra, przeprowadzono w następujący sposób: jest to konieczne, aby położyć się na podłodze, zginanie nogi w kolanie, a drugą wyciągnij. Spróbuj dotknąć kolano zgiętej nogi na podłodze leży prosto na nogę. Po 10 powtórzeń osiągnąć to samo z drugą nogą.

3. dobrze udokumentowane ataki. Jak przysiady na pośladki, mogą być wykonane z dodatkowym ciężarem, czy nie. Zrób krok do przodu i Crouch zgięty kolana pod kątem 90 stopni. Druga noga, spróbuj lekko dotykać podłogi. Po 8-10 powtórzeń zrobić to samo z drugą nogą.

Oprócz szkoleń, możliwe jest załadowanie pracę pośladków podczas normalnych wspina się po schodach. Próbować wyprostować z kolan do maksymalnego obciążenia nie tylko Gluteus, ale także mięśnie uda.