805 Shares 1831 views

Angielski piłkarz Kevin Keegan: życiorys, osiągnięcia w sporcie

Kevin Kigan Dzhozef – jeden z najbardziej ekscytujących zawodników w Anglii. Parametry techniczne Kevin Keegan drugi tylko do George'a Besta, który jest także Irlandczyk, nie Anglik. Grał jako napastnik. Pojechałam jako trener w wielu angielskich zespołów, jak i zespołu. Obecnie Kevin Keegan odszedł od piłki nożnej.


pierwsze kroki

Piłkarz urodził się 14 lutego 1951. Kevin Keegan, którego ocena ma wpływ na umysły fanów, urodziła się w miejscowości Armtorp, który znajduje się w pobliżu Doncaster (Anglia). ojciec Kevina i dziadek – górnicy. Gry w piłkę nożną trochę Kevin Keegan rozpoczął w zespole szkolnym, „kości policzkowych St. Peters.” Chłopiec nie był wysoki, według wielu, że nie miała zdobyć więcej przyszłość piłki nożnej. Początkowo, Kevin Keegan został zidentyfikowany jako bramkarz. Wkrótce jednak zespół przyszedł chłopiec, który bardzo lubił grać w bramie, a Keegan udał się na ataku.

Grać w piłkę nożną Kevin okazał się znacznie lepszy niż nauka. Cały swój wolny czas spędzał swoją ulubioną rozrywkę. Nawet po ukończeniu studiów nadal grać w piłkę nożną. praca studenta w spółce w sprawie handlu Doncaster, Anglia piłkarz Kevin Keegan grał w różnych zespołach, do którego był zadowolony zobaczyć. Gra w ataku, kochał zastosowanie dokładnych uderzeń na cel, który uzyskał doskonałe.

"Scunthorpe"

Kevin Keegan, piłkarz z oszałamiającym umiejętności piłkarskich, udało się przyciągnąć uwagę kierownictwa klubu, służąc do czwartej potęgi ligi angielskiej. Trener, razglyadevshy w młodości niewątpliwy talent, zaprosił go do siebie. Keegan praktykowane z wielkim oddaniem i wkrótce udało się dostać do drużyny rezerwowej. Kevin Keegan – piłkarz, który oddał się całkowicie grze, dzięki czemu zdobył dla niego lokalizację sztabu szkoleniowego. Już będąc słynnego piłkarza, Kevin powiedział, że w tym momencie, postanowił pójść na całość, aby drogę na szczyt angielskiego futbolu. Na wiosnę 1968 roku, grał swój pierwszy profesjonalny mecz, i podpisał nową umowę w grudniu. Kevin Keegan, którego statystyki przyciągnęła uwagę wielu znanych klubów, zaczęła otrzymywać pierwsze propozycje przejścia.

przejście

Doskonała mówiąc, młody zawodnik stał się celem wielu klubów. Przed wszystkim był „Liverpool”. Następnie trener „Red” (Uilyam Shenkli) był zdumiewający talent do utalentowanych młodych graczy. Wielu ekspertów uważa, zaproszenie najlepiej kupić Keegan w biografii trenera. „Coventry” byli również zainteresowani Kevin Keegan. Trener klubu zaprosił go do oglądania, ale eksperci zdecydowali, że to nie jest odpowiedni zespół.

Wszyscy potencjalni gracze mogli zobaczyć tylko przywództwo „Liverpool”. Po obejrzeniu kilku minut jego gry w „Scunthorpe Utd” wszystkie wątpliwości zostały rozwiane.

"Liverpool"

Wniosek "Liverpool" został złapany Kevin Kigan. Trener „Red”, negocjacje z odtwarzacza, zdałem sobie sprawę, że jest to zawodnik, który potrzebuje zespół. W maju 1971 roku, Keegan dokonał przejścia do obozu „Liverpool” za 35 tys. Funtów. W tym czasie, atakujący miał 20 lat. Jednak przeniesienie Keegan miały miejsce nie jest całkowicie gładka. „Scunthorpe” nie był chętny do części z ich najlepszego zawodnika, rozumie też, że walka o odtwarzaczu można włączyć i inne dotacje.

Debiut i pierwsze mecze

Pierwszy mecz w nowym zespole Keegan dociskany „Nottingham Forest”. Już w siódmej minucie, kiedy otworzył strzelanie goli i zaskoczył wielu fanów „Liverpool”. Już w pierwszych ośmiu meczach sezonu Keegan mogą różnić się siedem razy, a fani sobie sprawę, że w obozie „czerwony” ma nową gwiazdę.

Mimo imponujących wyników, atakujący miał pierwszy problem – ból w nodze. Trener, biorąc skarg Player nurkowania, kazał zatrzymać slyunchaynichat. W tym czasie, Keegan chciał opuścić zespół. Aby pomóc graczowi przyszedł Bob Peysli, który zbadał nogę i doszedł do wniosku, że przyczyną bólu jest pedał gazu, który ma ostre krawędzie. Po tym incydencie, Keegan zapomniał o problemach zdrowotnych i pół roku.

„Niezbędny Keegan”

W stosunkowo krótkim okresie napastnik Kevin Keegan stał się niezbędnym graczem w linii ataku. Troika Toshack Keegan-Highway wchodzi w pole niemal w każdym meczu i pokazał wspaniałe rezultaty. Jednak pierwszy sezon w szeregach „Liverpool” nie przyniósł Keegan wysokie tytuły i nagrody. Klub został zdegradowany z kubka i udało się zająć tylko trzecie miejsce w lidze. Że sezon, pamiętaj fanów jednego z najbardziej ruchliwych skrzyżowań. Przed ostatnią rundą „czerwony” był szansą na tytuł. „Arsenał” konieczne było ich pokonać w ostatnim meczu. „Leaver” uporczywie zaatakowany, ale gracze piłka mogli dopchać tylko na spalonym.

Przed rozpoczęciem następnego sezonu trener wzmocnione nowego defensywnego pomocnika. „Liverpool” był gotów zniszczyć wszystkich. Jednak puchary krajowe zostały ponownie odtwarzane. Mimo to, zespół zdołał wziąć siódme mistrzostwo i Puchar UEFA. Kevin Keegan, wzrost, którego waga były doskonałe, pomógł jego zespół pokazał, „Borussia Mönchengladbach”.

zły sezon

Następny sezon Keegan i „Liverpool” okazały się mniej skuteczne. Klub stracił do wstydu w finale Pucharu Europy „Tsverne Star”. W lidze „czerwony” wypadła też nie lepiej. Początek sezonu był po prostu obrzydliwe, ale później zespół udało się nieco poprawić swoją pozycję. Pod koniec sezonu fani czekali wybuchu „Liverpool”, ale tak się nie stało. Mistrzostwa wygrał „Leeds”. Zespół był w stanie świecić tylko w FA Cup i ostatecznie zdobyć tytuł. Powodem takiej słabej sezonu można nazwać lotny gra wielu kluczowych graczy, w tym Keegan, który dostał się w walkę na lotnisku w Belgradzie.

obchodzi Shanklym

Fani „Liverpool”, można powiedzieć, ubóstwiany Bill Shankly, ale nagle ogłosił swoją rezygnację z funkcji trenera. To stwierdzenie szoku wielu fanów i graczy. Shankly odbyła Bob Peysli, który nie widzi siebie w roli trenera. Przekonać do podpisania wszystko, łącznie Keegan. Paisley rzucił wątpliwości i wstąpił na stanowisku trenera. Wkrótce przekroczyła Shankly. Kevin Keegan zaczął czarny pasek.

W meczu o Super Bowl kraju, która odbyła się przed rozpoczęciem nowego sezonu, Kevin Keegan rozpoczął walkę z odtwarzaczem „Leeds”. Obaj gracze zostały usunięte i otrzymał zawieszenie 11-match. W tym okresie, Keegan był bardzo trudny. „Liverpool” nie jest jeszcze Keegan grał całkiem dobrze, a nawet zdobył wiele gier. Paisley wykonany z wielu zmian, ale to nie pomogło klub zdobyć tytuł. „Red” wyleciał kubki, aw mistrzostwach rozliczane na drugiej linii.

nowych zwycięstw

Brytyjski trener Kevin Keegan, który był znany wielu jako mentora, nowy sezon rozpoczął się z ogromnymi nadziejami. „Liverpool” był w stanie powtórzyć osiągnięcie 1973 – mistrzostwo i Puchar UEFA. Warto zauważyć, że w walce o Puchar Europy, „Red” w półfinale konfrontacji groźny „Barcelona”. Jednak Hiszpanie zostali pokonani, a ważny wkład Kevin Kigan.

Wkrótce coś się stało, że w szoku kierownictwo „Liverpool” i fanów. Kevin Keegan zażądał, aby wystawiać go do promu. Powodem tego może być gracz pragnienie otrzymać wyższe wynagrodzenie. Jednak szybkie przejście nie stało, a Keegan spędził kolejny sezon w obozie „Liverpool”. W tym czasie pomógł zespół po raz kolejny stają się mistrzami i wygrać Puchar UEFA.

"Hamburg"

W 1977 roku Kevin Keegan dołączył do obozu niemieckiego zespołu. Oto on w obliczu nowych wyzwań, a mianowicie: ciężki mecz, ciężki trening i tak dalej. Jego pierwszym celem Anglik zdobył w towarzyskim meczu przeciwko „Liverpool”. Jednak w niemieckiej lidze udowodnić sobie raz Kevin nie działa. Wielu liderów zespołu po prostu ignorowane legionista. Ogromną rolę w piłce nożnej do przystosowania się do nowych warunków grał mentora klubu. Po pewnym czasie Keegan stała się wiodącym graczem w zespole, a także najlepszym strzelcem.

Sporo sugestie o przeprowadzce Keegan otrzymane z Anglii, ale on odmówił powrotu.

"Southampton" i "Newcastle United"

W 1980 roku Kevin Keegan zaakceptował ofertę „Southampton”. Napastnicy udało się wydać dwa dobre sezony, ale wiele z nich przypisać go do weteranów (na ten sam gracz nie może spocząć szkody).

Wkrótce Keegan poszedł grać „Newcastle”, który w tym czasie był w drugiej lidze. Striker natychmiast przyjął i przekazał opaskę kapitańską. W ciągu dwóch lat, Keegan pomógł zespołowi, aby powrócić do elity piłkarskiej. To osiągnięcie można uznać za wielki emerytalny (jeden rok nie liczy się w Malezji).

W ciągu następnych kilku lat, Keegan był na czarno w telewizji i reklamy. Powrót do piłki nożnej odbyły się w 1992 roku. Kevin Keegan zaakceptował ofertę do głowy „Newcastle United”.