215 Shares 7782 views

Co to jest wyścig

Prawdopodobnie każdy z nas wie, co to wyścig. Dzisiaj nie przywiązują dużą wagę do tej kwestii i historii pochodzenia ras. W rzeczywistości jest to dość interesujące. Rasa ludzka – to grupa ludzi, historycznie rzecz biorąc, są one podobne do siebie w kształcie oczu, kolor włosów, kształt głowy, etc. Nie tak dawno temu, cała populacja została podzielona na trzy główne grupy: czarny, żółty i biały. Dziś wszystko jest inaczej.


Wiele osób wie, co to wyścig, ale nie mam pojęcia jak to jest klasyfikowany, nie wiem charakterystykę każdego z nich. Wieloletnia podział ludzi według koloru i ma podobieństwa z nowoczesnością. Przeznaczyć te typy ras: negroidalnej, caucasoid i mongoloid. Wszystkie z nich są bardzo różne od siebie. Jest też mały prąd (około 30) i znajdują się one między trzema głównymi. Do tej pory przedstawiciele netto swoich ludzi prawie nie ma, małżeństw mieszanych zrobili swoje.

Omówmy każdej z ras. Aby zawierać negroidalny ludzi, którzy mają kręcone włosy i ciemną skórę czekoladowy brąz, brązowe oczy, szeroki nos, pełne usta i dość wystającą szczękę. Większość przedstawicieli tej rasy mieszka w Afryce, ale można je znaleźć w każdym zakątku naszej planety.

Przedstawiciele mongoloid rasy mają żółty odcień skóry, wąski kształt oczu, kolor brązowy, który jest również zazwyczaj bardzo ciemne włosy i wystające kości policzkowe. Jego usta są spuchnięte i nos z niskim grzbiecie nosa. Oczy tych ludzi, często lekko nachylona i zarost jest bardzo rzadkie. Ten wyścig jest powszechne w Azji, ale dzięki migracji, takich ludzi można znaleźć w dowolnym miejscu na świecie. Według naukowców mongoloid wyścigu, aby zapełnić planetę o 50%. Z tej kwoty ponad połowa Chińczyków. Uważane za kategorię ludzi dzieli się dalej na trzy mniejsze grupy: północną mongoloidalnego, południowych i amerykańskich (Indian).

Rasy kaukaskiej składa się z osób o jasnej skórze, usta średniej kompletność i raczej wąski nos. Kolor oczu mają zróżnicowane: odcienie niebieskiego, szarego i zielonego i leszczyny. U mężczyzn, wzrost włosów na twarzy opracowany w wystarczających ilościach, czasami nadmierne. Włosy z przedstawicieli tej rasy faliste lub proste, oczy szeroko otwarte. Dziś żyją we wszystkich terytorium Ziemi, ale ci ludzie urodzili się w Europie i Azji Mniejszej. Niektórzy naukowcy uważają, że istnieje rasa kaukaska Mongoloid (mieszanina dwóch narodów). Być może prawda jest gdzieś pośrodku.

Co to jest wyścig i jak został on utworzony, zbadał tysiące naukowców. Doszli do wniosku, że w zależności od miejsca zamieszkania ludzi nabytego pewne rysy twarzy, kolor skóry i włosów. Na przykład, przedstawiciele grup negroidalny miał ciemną skórę i włosy żylasty im łatwiej było znosić upał, upał nie do zniesienia. Wcześniej ludzie nie wiedzieli, że taki wyścig, i zachowywać się wobec innych ludzi jest okrutne. Dziś to się nazywa rasizm, a przedstawiciele tych grup mają długo żyć razem mieszane i całej planety.