507 Shares 3408 views

W „cegły”. Z raperów do rocka

„Cegły” utworzyli grupę muzyczną w 1995 roku przez trzech młodych mężczyzn. Wśród nich były Wasia Vasin Kirill Solovyev i Stas Sytnik. Ten line-up w ciągu roku kilkakrotnie zmieniane, a wreszcie zespół nadal utworzyła całkowicie. Bob był tylko z twórców. Wśród przybyłych byli Daniel, znany również jako Masta, odpowiedzialny za bas i Jack – perkusista. To wszystko było częścią grupy „cegły”.


Udany początek

Zacznij od profesjonalnych i, można powiedzieć, karierę młodych ludzi położono rok później po powstaniu zespołu. To wtedy znana firma „szok-Records» zainteresowanie chłopców i podpisał z nimi kontrakt.

„Cegła” Oczekiwania rekord Group Company uzasadnione, natychmiast uwalniając album. W premii dodawania został nakręcony klip do utworu „Bike”. Gdy tylko zespół zaczął zdobywać popularność i zyskała popularność głównie wśród młodzieży.

Nieco później, dzieci wzięły udział w Petersburgu festiwalu „New Wave” dla ich wyników, zostały one przyznane tytuł „Odkrycie Roku” i honorowy „Kaktus”, która jest uważana za najwyższą nagrodę festiwalu dla najlepszego debiutu.

A także wspomnianego festiwalu, termin „Odkrycie Roku” został związany z grupą magazynu muzycznego „Rock-Fuzz”, który jest dość autorytatywny wydanie. Wszystko to stało się w 1996 roku.

Festiwale i koncerty

Na jesieni 1996 roku, Grupa „cegły” w połączeniu z dobrze znanego zespołu „Nautilus pompilius” przyszedł na koncert, zorganizowany w związku z rocznicą audycji radiowych „Europa Plus”. Miało to miejsce w mieście Wyborg. Października tego samego roku, przyniósł fanom na nowy album o nazwie „Klocki są ciężkie.” Prezentacja została zorganizowana przez jego „shock-Records” w Petersburgu klubu „Polygon”. Zaangażowany i inne młode grupy, takie jak Tequilajazzz, «Streets” i innych. Na cześć tego reżysera zdarzeń Elizabeth Shalncheva nakręcił film „The Losers”, który 29 marca 1997 otrzymał złoty medal na Festiwalu Filmów Studenckich piętnastego im. Wiertow.

Album „Cegły są ciężkie” zyskał wielką sławę, że przyciąga uwagę wielu znanych osób ze świata muzyki, czy ci młodzi ludzie jeszcze bardziej popularne.

Ponadto, Grupa „Cegły” czas mówienia na różnych festiwalach i koncertach. Wielu z nich było w kultowym muzyków karierze. Wśród nich były festiwal „wypełnić niebo z dobrocią”, która odbyła się w Petersburgu na stadionie „Pietrowski” oraz koncert „Naucz się pływać 2”, która odbyła się w stolicy. Później zespół uczestniczył w festiwalu „Pokolenie 96”.

W 1997 roku, grupa, wraz z DJ Kefir motywie został nagrany.

W tym samym roku muzycy zaproszeni do kolejnego festiwalu „Naucz się pływać”. Zaprezentowali go do jego nowej piosenki „torturowanych drani”. Później weszła zbierania alternatywnego rocka „3 Naucz się pływać.” „Cegła” w lecie uczestniczyła w koncercie, który został zorganizowany przez „Teatr” DDT i był transmitowany w telewizji. Zespół wykonano tu ich piosenka „wódka. – zły” Miesiąc później, chłopcy udał się do małego objazdu, lub bardziej precyzyjnie, odwiedził Petersburg, Twerze, Nowogród, Psków, i wrócił do stolicy. Wraz z nimi na tej wycieczce uczestniczyli Tequilajazzz, «na ulicach.”

Rock and rap

Początek nowej ery w historii grupy jest uważana za koniec 1998 roku. Następnie uczestnicy zespół Jay Bob i Daniel zaczął angażować się w rap poważnie. Jednakże, instrumenty muzyczne, chłopaki nie zrezygnowali, wciąż nadal grać skałę, ale teraz na przemian z jego rap.

W 1999 roku studio nagrań "Gala Records" nagrał kolejny album zatytułowany "Death at a rave". Ta kolekcja zawiera się już dobrze znany utwór „pluję I” i „bękarty torturowani.”

„Nasze Ghetto”

W 1999 roku zespół zorganizował program radiowy, który został nazwany „Nasza Ghetto”. Program jest emitowany w każdy poniedziałek w Petersburgu na lokalnym kanale „Radio Record”. Program poświęcony był rap, ale od czasu do czasu chłopaki zaskoczyła słuchaczy i ciężkiego gitarowego grania. Wrzuconego biegu początkowo rejestrowane wszystkich członków zespołu, ale w końcu zaczął odchodzić od tej sesji. Po pierwsze, sprawa rzuciła Wasia, a nieco później, Jay. W rezultacie tylko jeden uchwyt Daniel kontynuuje: „Nasz getto”.

Trochę istniał, przekładnia i wszystko zamknięte – grupa „cegły”, dyskografię, która przez ten czas był dość duży, jest aktywnie zaangażowany w trasie.

Jay śmierć

18 lutego 2000 jeden z muzyków (Jay) zmarło. Po jego śmierci, wydali nowy album. „cegły” (grupa potem już tylko dwóch uczestników w składzie) nazywa ta kolekcja „00 kapitalizmu”. W dniu 30 marca tego samego roku, na koncercie poświęconym pamięci Jay (Evgeniya Nazarova) odbyła się w „Spartak” klubu. W koncercie wzięło udział wielu przyjaciół zmarłego muzyka.

Perkusista Jay zastąpiony Vadim Latyshev, znany również jako nos. Wcześniej ten facet grał w grupach takich jak „Kino” i „SH.A.G.I.”.

Śledź aktywność twórczą

Wydajność album „Kapitalizm 00” pociągnęło za sobą dodatkowe popularność. Jedną z firm fonograficznych oferowanych grupę, aby film do piosenki „Daniel blues”. Gdy film wyszedł, stał się hitem. To ciągle grał na wszystkich kanałach muzycznych w kraju i piosenki – radio. Po, że grupa „cegły”, utwór, który stał hity, kontynuował działania twórcze.

Wznowiono wiele koncertów w różnych klubach, stadionach. Grupa wznowiła Touring, zaczął podróżować do wielu miast w kraju, do udziału w różnych festiwalach.

A więc, jak widać, dwa bardzo rozbieżne tendencje w muzyce (rock i rap) mógłby zjednoczyć jako zespół. Jeszcze bardziej zdumiewające jest to armia fanów grupy, która składa się również z fanami w jednym gatunku muzyki i wiele innych.