326 Shares 6429 views

Jak zrobić pudełko na pierścienie?

W ramach przygotowań do ślubu, to jest bardzo ważne, aby nie przegapić żadnego szczegółu. Wszystkie panny młode są bardzo wrażliwe na strój i tak zajęty jest czasem zapomniane coś zrobić lub kupić. To bardzo ważne, aby wyglądać pięknie, nieskazitelnie. Wystarczy wyobrazić sobie, dopasowane do butów damskich i torebką; włosy, ułożone w piękną fryzurę. Wydaje się, że w każdym miejscu, ale … czegoś brakuje. Patrząc na wszystko gotowane i kupił, pamiętam, mały, ale bardzo przydatnych rzeczy – pudełko na obrączki panny młodej i pana młodego. Ona też musi być zgodne z nowożeńcy i ich wizerunku.


Zbadajmy pytanie w szczegółach

Zakup pole dla pierścieni, ważne jest, aby myśleć o przyszłości triumfu. Jeśli chcesz, aby wielki deptak z marnotrawstwo pieniędzy i stos luksusowe ubrania, potem akcesorium musi być wybrany w tym samym stylu. W tym przypadku konieczne jest, aby ta mała rzecz była stylowy, z wszelkiego rodzaju hafty, cekinów, koralików i tak dalej. A jeśli twoim celem jest, aby zaoszczędzić pieniądze, a następnie kupić pole do odpowiednich pierścieni.

Tylko podczas próby akcesoriów, aby wyglądać na wakacje w harmonii z innymi dekoracjami. Na przykład, nie trzeba kupić pudełko na obrączki w formie ozdoby choinkowe w tym stylu to będzie piękne, kiedy pada śnieg, a prezydent życzy wszystkim szczęśliwego Nowego Roku.

Zamówić lub kupić?

Najprostszym sposobem, oczywiście, iść do sklepu i kupić pudełko z biżuterią lub jakiegokolwiek faworyta do konsultacji z doradcami, a są one dokładnie to, co można odebrać coś. Jest tylko jedna wada – to zakres. W sklepach takich jak reguły pola wyboru jest ograniczona i trzeba będzie wybrać najlepsze z tego, co jest oferowane do sprzedających.

Bardzo dobrym rozwiązaniem – jest to, aby go zamówić. Jednakże, musi znaleźć dobrego mistrza i wyjaśnić mu, ale raczej, aby opisać to, co chcesz zobaczyć wynik końcowy. Znajdź doświadczonego człowieka, który specjalizuje się w produkcji pudełek do pierścieni, można korzystać z Internetu.

robimy sobie

Ale jest to wspaniała okazja, a najbardziej spróbować swoich sił i zrobić dziką wyobraźnię, aby taki drobiazg. Musisz zgodzić się, pudełko na pierścienie z rękami będzie wyglądać o wiele bardziej interesujące niż zakup.

Do jego produkcji, potrzebne będą:

  • Projektant gruby papier. Jest w każdym sklepie, który sprzedaje materiały plastyczne. Jest oczywiście możliwe zastąpienie konwencjonalnego kartonu, ale wówczas pole nie jest bardzo przystojny.
  • Przezroczysty klej.
  • Nóż papierniczych lub konwencjonalne nożyce papieru.
  • Linia. Metal jest pożądane.
  • Wszelkie narzędzia, które trzeba przepchnąć linii na papierze. Nadaje się nawet długopis, ale taki, który nie jest już pisze.
  • Znajdź co chcesz rysunek, w którym można dokonać pola.

produkować

Zacznijmy! Aby rozpocząć drukowanie znaleźć w World Wide połacie rysunku lub, w skrajnych przypadkach, przerysować go. Załączyć zdjęcie do kartonu i sprzedaży na liniach więc „każdy instrument” Edge of skrzynek jutro. Spróbuj wszystko, aby być gładkie, aby nie dostać brzydkie.

Następnie, uzbrojony w nożyczki i wyciąć z tektury tworzący wzór wynikający z niej pudełko na pierścionki i przykleić go. A teraz Float wyobraźni i ozdobić swoje dzieło, jak chcesz. Zastosuj wszystkie rodzaje wstążkami i kokardkami, koralików i dżetów i kolorowymi kwiatami. Wszystko w twoich rękach. I wierzcie mi, wykonany własnymi rękami pudełko na obrączki będzie lepszy niż ten sam, który jest sprzedawany w sklepie.