331 Shares 4747 views

Krótkie życzenia na ślub własnymi słowami. Nowożeńcy z przyjaciółmi

W tym samym czasie dotykania i uroczyste wydarzenie, jak ślub, młody słuchać dużo toastów i życzeń gości, rodziców, krewnych, przyjaciół i innych osób. W tym powitaniu słowa brzmią jak prozą i wierszem. Najczęściej są one przygotowane z wyprzedzeniem i zapamiętać lub użyć już dobrze znane i najczęściej. Nieco mniej jest improwizacja, dając krótkie sugestie na wesele własnymi słowami. O tym, co może być podobny gratulacje i omówimy.


Kiedy słowa gratulacji?

pozdrowienia słowa brzmią w całym weselu. Na przykład, aby usłyszeć mogą być w pobliżu wejścia na wiano, a większość części oficjalnej uroczystości, jak i po nim, na ślub sesji zdjęciowej i spacer po pięknej okolicy w pobliżu wejścia do kawiarni, restauracji lub w uroczystościach, i wreszcie, w końcowej części wydarzenie – w recepcji.

Więc, co można usłyszeć krótkie życzenia na ślub własnymi słowami?

Piękne pozdrowienia od znajomych

Na przykład, można usłyszeć miłe słowa z przyjaciółmi. Tak więc, można powiedzieć, własnymi słowami, co następuje: „Nasza najmilszego narzeczeni! Cieszymy się, że dokonałeś tego trudnego, ale bardzo ważny krok w swoim życiu. Pamiętaj, że jesteś prawdziwym kowalem własnego szczęścia. I to od was zależy, jak będzie to mocny i niezawodny. Życzymy dużo radości, lato miłości i dużo przyjemnych dni pełne śmiechu i uśmiechów dzieci. Pocałować! "

Oto kolejny przykład z życzeniami na ślub przyjaciół (może być powiedzieć, zarówno mężczyźni jak i kobiety): „Drogi Oleg i Irina (młody można zmienić nazwy)! Teraz możesz stać się młoda żona i dwie swoje przeznaczenie są ściśle ze sobą powiązane. Znaleźliście siebie w tym trudnym czasie, zakochał się i weszło w związki małżeńskie. Gratulujemy tym! Od tej chwili wszystkie swoje radości i smutki, można dzielić na pół. Wasze serca biją w zgodzie, a potem iść ramię w ramię. Życzymy wam, że żaden smutek i nieszczęście nie zaskoczeni. Wszelka gorycz i kłopoty omijają swoją stronę, a szczęście i pokój zawsze przywita gości w swoim domu. Pokój, miłość i szczęście wam, moi drodzy! "

Oto krótkie życzenia na ślub w jego własnych słowach: „Szczęście – to dziwaczne i kapryśny ptak, który leci tylko raz i pozostaje z wami i odlecieć na zawsze. Niech twój ptak szczęścia jest zawsze z wami i nigdy nie opuści swój dom! "

„Życzę ci dobrze, więcej złota i srebra, i wesołe uśmiechy czystego śmiechu, dużo diamentów, futro. Załóżmy, że w życiu nie przerwano miłości, współczucia, honor, uwagi i cierpliwości! "

Śmieszne życzenia na ślub

Oprócz poważnych i piękne życzenia, młodzi mogą usłyszeć wiele zabawnych, a czasem nawet absurdalnych wypowiedzi w swoim wystąpieniu. Na przykład, jeden z moich przyjaciół może powiedzieć, co następuje: „Miłość jest kilka typów:” Student „” biedny „” samotny „” filozoficzne «i» szczęśliwy ". „Student” – jest wtedy, gdy nie ma co i kogo kochasz, ale nie ma miejsca, gdzie można to zrobić. „Nieszczęśliwy” – to jest, gdy nie jest to miejsce, a ktoś kochać, ale nie ma nic do zrobienia. „Lonely” – to jest, gdy nie jest to miejsce i możliwość miłości, ale nie ma nikogo. „Filozoficzne” – to jest, gdy nie jest człowiekiem, który potrafi kochać i mieć miejsce, gdzie można to zrobić, ale dlaczego? I wreszcie, szczęśliwy – kiedy istnieje jeden, gdzie wszystko konsensusie. Więc życzę młody, że miłość była po prostu szczęśliwa. Miłowali i być kochanym. Może nigdy nie powstać niepotrzebnych problemów .: Kiedy, gdzie iz kim " Podobny usłyszeć życzenia ślubu rodziców. O nich mówić później.

Drugi przykład: „Drodzy Nowożeńcy! Gratulujemy tej wspaniałej i jasnej wydarzenie w swoim życiu! Z własną rękę chcę dodać kilka prostych i użytecznych wskazówek, które na pewno będą przydatne w życiu rodzinnym. Po pierwsze, wszystkie patelnie i pin toczenia, a nawet więcej żelazka i buty używać tylko zgodnie z jej przeznaczeniem. Po drugie, kajdanki i bicze, używać tylko w celach edukacyjnych oraz, w stosownych przypadkach, w ramach ścisłej tajemnicy. Mąż: nauczyć się leżeć na kanapie i poczytać gazetę. Żona studiowała księgi receptur i gotowi zrobić kulinarne arcydzieła. W skrócie, bądź szczęśliwy! "

Jednakże, jeśli zdecydujesz się powiedzieć, że to jest śmieszne życzenia na ślub, nie zapomnij, że nie wszyscy ludzie mają poczucie humoru. Dlatego starannie dobierał słowa, a nie przesadzić w wyrażeniach.

Co możemy powiedzieć krótko życzenia nowożeńców?

Czasami, życząc szczęścia i miłości młodych tak uzależniony, że wielu odwiedzających zdrętwiałe ręce trzymać szkła. Takie tosty, oczywiście, bardzo interesujące i pouczające. Ale lepiej jest ograniczyć swoje krótkie dziesięć życzenia niż jeden ogromny.

Oto kilka przykładowych krótkie życzenia na ślub w jego własnych słowach: „W tym pięknym i jasnym dzień dla ciebie, życzę obfitości żywności, pieniędzy, szczęścia. Niech wasze życie rodzinne będzie lekki i jasny. Dziękuję za ludzkiego szczęścia i miłości! "

Co sugestie mogą być pouczające powiedzieć młody?

„Łączę wszystkie gratulacje i I. Niech Twoja miłość jest jak kwiat kwitnący wspaniałego dnia na dzień. Niech wasze rodziny codziennie świeci słońce i pogoda nigdy się nie zmienia. Zawsze uśmiech i cieszyć się życiem. Niech twoja rodzina koło będzie tylko pozytywne momenty i ciekawych wydarzeń! "

Inne wymagania dotyczące ślubu Young: „Mądrzy ludzie mówią, że bogactwo – to potężne słowo, które zawiera kilka elementów. Pierwszy z nich – to twoje zdrowie i poczuć się wielcy. Drugi – rodzaj i zrozumienie mąż. Po trzecie – posłuszny pełni doświadczyć radości tylko dzieci. Dlatego życzę oblubienicę, aby stać się właścicielem niewypowiedzianego bogactwa, zaopatrzyć się w wielkiej siły i zdrowia, jak źrenicy oka, aby chronić swoją żonę, a także rodzić i wychować silne i posłuszne dzieci, z którymi będziesz żyć szczęśliwsze i więcej zabawy. Pocałować! "

Są to krótkie-życzenia na ślub własnymi słowami można usłyszeć podczas wesela.

Co sugestie można oczekiwać od młodych rodziców?

Rozstanie z dzieckiem – to dużo stresu, ale jednocześnie wielka radość dla rodziców. Dlatego też, gdy na weselu, podczas imprezy podnosi żadnego z nich, goście, gospodarz i muzyków z szacunkiem milczy.

Rozważmy następujące propozycje na ślub krewnych rodziców i moje drogie dzieci! Nie ma nic lepszego niż zobaczyć, jak szczęśliwy i kochany. Teraz stałeś dojrzały i są gotowi, aby stworzyć własną rodzinę. W tym dniu, życzę silne zdrowie, wielką cierpliwość i odwagę, tak, że można przezwyciężyć wszelkie przeszkody i trudności. Szczęście dla Ciebie i Twojej całej rodziny przyszłości! "

Inny przykład: „Favorite naszych nowożeńców! Dzieci! Gratulujemy podejmowania trudnych decyzji. Dziś zostały wprowadzone do ważnego małżeństwa. Niech zawsze panuje miłość i szczęście w palenisku rodziny. Bądź cierpliwy i mądry. Bądź wierny do siebie i być uczciwym. Pamiętaj, że miłość – to uczucie, które będą w stanie zdobyć się na górę. Bądź vzaimovezhlivymi i dobrze! "

Że mogą chcieć karmić ślub brata?

Kiedy rodzina kilka dzieci, ale członkowie rodziny, krewni i przyjaciele, para może słyszeć i inne miłe słowa skierowane do jednego z nich. Na przykład może to być życzenia na ślub siostry brat (jeśli pan młody ma siostrę):

„Bracie! Mamy tak dużo czasu z wami zaklął i pogodził się ze smutku i śmiech, przeżywa trudnych momentach w naszym życiu, ja nawet nie wyobrażam sobie życia bez ciebie. Jestem szczęśliwy, że wreszcie znalazł jedynego faworyta, który stanie się twoją siostrą w duchu i rzetelnego matką dla swoich przyszłych dzieci. Cieszę się za was i życzę szczęścia! "