876 Shares 2303 views

Jeżeli prawo swędzenie ręki, co to może być?

Znaki, znaki, znaki … Byli dosłownie istnieje wiele świetne na każdą okazję. Ludzie zostawił nam spuściznę zasad postępowania w danej sytuacji, zwłaszcza jeśli chcesz, aby chronić siebie, aby chronić się przed nieznanymi wrogich sił. Spiski, klapy zostały ukryte wiedzę i pomagać ludziom w trudnych czasach, uratowanych od nagłej kłopoty lub ostrzegł w przypadku ewentualnego zagrożenia.

Człowiek od najdawniejszych czasów był ściśle związany ze światem przyrody, nabierania się, a materiał do obserwacji, i mądrość, siła, z którym studiował zarządzanie złożonych sytuacji, aby zmienić je na swoją korzyść. Ale postęp technologiczny prawie rozerwał tej ważnej połączenia, oddalone Child – ludzkość – od matki – natury. A ze względu na wielkie duchowe dziedzictwo przodków, my, ludzie z 21 wieku, dostał okruchy. A nawet z nimi czasami nie wiem, co robić i gdzie się stosuje.

Objawy związane z rąk

Na przykład, jeśli prawo swędzenie ręki, co to znaczy? Znak lub po prostu być ponownie umyć ręce lub udać się do lekarza na świerzb? A w ogóle, nie ma sensu w znaki ludzi, lub wszystkie z nich – zwykły przesąd, który pozostaje na dobrym śmiech i zapomnieć? Lekarze, oczywiście, będzie skłonny do takiego punktu widzenia i powiedzieć, że nie mamy wystarczającej ilości witamin, pierwiastków śladowych, trzeba podjąć odpowiednie leki i skóry, które nie suche i ogorzały, smarować krem odpowiednio kosmetycznego lub wazeliny. Może mają rację. Ale gdy prawa ręka swędzi, a można spotkać starego przyjaciela, wstrząsnąć, że sama ręka, ważność obserwacji ludzi tam. Mówi się, mimo wszystko: palma swędzi – zadrży czyjąś dłoń.

Więcej niż obarczona uczucie łaskotania w prawej ręce? Ludzie wierzyli, że pieniądze zostaną zachowane. Dostać się na kogoś: czy aby spłacić dług, albo dać łapówkę, może zaprezentuje na piękne oczy. Jeśli taki znak, że prawo swędzi ręka, co najmniej pięćdziesiąt razy na sto meczów, skorumpowanych urzędników i innych elementów unseemly powinien już mieć otwory do wycierania rąk!

Żarty na bok, ale kiedy jakieś niezwykłe doznania, dziwne sny i inne niestandardowe formy „ja” zwracać uwagę na siebie i świat wokół nich. Intuicja – rodzaj trzecie oko, okno do innego wymiaru, gdzie mieliśmy różnego rodzaju ostrzeżenia o możliwym dobra i nie tak zmiany w naszym życiu. wróżby ludowe też opiera się na takich właśnie obserwacji i objawień. Gdy prawa ręka swędzi, trzeba pamiętać ile. Prawdopodobne, aby zrozumieć wielkość szacunkowa kwota silniejsze, tym bardziej. A jeśli grzybica rozszerzyła powyżej nadgarstka, wtedy perepadut „Milen”!

Nawiasem mówiąc, czy wiesz, że został napełniony dobry omen, konieczne jest, aby przestrzegać pewnych rytuałów. Dlatego też, jeśli jest porysowana ręki, że pieniądze pochodziły z tobą, aby rozpocząć, wyobrazić sobie, że mają już w tej właśnie strony. Następnie łopata dłoń w pięść – tylko czerpaka jak zgarniają pieniądze. Fist kiss – że wyślesz pieniądze znak, że czeka na nich rodnenky, nie czekaj! A potem jego ręka w kieszeni hide i rozpuścić – psychicznie wkłada pieniądze w kieszeni. Ci zrozumieć istotę rytuału? Rake siebie i cieszyć się nim w kieszeni umieścić! Potem tylko niektóre grosz priplyvot tak do Ciebie!

I można to zrobić – pocierać dłonią po wewnętrznej blacie lub na czymś czerwono: obrus, chusteczka, kawałek szmatki. O sobie w tym momencie powiedzieć coś w stylu „red Trou że nie jest na próżno!” A widzisz, działa!

Jeśli coś swędzi …

Jak można sobie wyobrazić, może nie tylko swędzenie dłoni, ale na czole, szyi, pięta, wstecz. A następnie w pojemnikach ludowej mądrości istnieje wiele wyjaśnień. Znaki, jeśli swędzenie nosa, to jest albo mocnego napoju, lub na wielki walki ( „Dobry walki nos czuje się przez trzy dni”), czoło – stały się petycje. Jednakże, jeśli w dawnych czasach było to dosłowne wyrażenie – poszukiwacz pobity czoło na podłodze, jego prośba została spełniona, ale teraz jest on stosowany w sensie przenośnym. Ale szczęście działa! Jak gdyby chciał podrapać się po głowie – myśl myśleć jest konieczne, rozbić głowę o poważnych łamigłówki.

Co skłania do nauki?

Wróćmy do naszych rąk. Big nauka jest co czyta prawicę i jej operacje silnika są kontrolowane przez nasz lewej półkuli. To z kolei napędza naszą logikę, racjonalnego myślenia. A jeśli jesteśmy na coś koncentruje się, jeśli zajęty zastanawiać trudną sytuację, która wymaga niestandardowych rozwiązań, nawet nie zauważając, możemy mechanicznie pochosyvat prawą rękę. A kiedy sytuacja jest „razrulit” i przyszedł do sukcesu, pamięta swoje uczucia i mówić: „Nic dziwnego, swędzenie, powodzenia!”.

Tak, znaki można ufać nie można. Ale popularna mądrość ewoluowały na przestrzeni wieków, i coś, co na pewno jest!