311 Shares 7755 views

Co my szeptać gwiazdą? Astrologiczne Zgodność Koziorożec i Byk

Z punktu widzenia zrozumienia, Koziorożec i kompatybilność Byk jest całkiem do przyjęcia. Chodzi o to, że zarówno Byk i Koziorożec – przedstawiciele jednego elementu o nazwie Earth. Dlatego stoją mocno na własnych nogach, bez budowania żadnych zamków w powietrzu. Przedstawiciele tych objawów jest sporo podobieństw. To jest to, co mówimy.


Duchowe kompatybilność Koziorożca i Byka

Nic dziwnego, że mówią, że Unia Byka i Koziorożca – najbardziej skuteczne i trwałe. Fakt, że partnerzy mają wspólne interesy, pragnienia i, co najważniejsze, wspólne cele! Byk i Koziorożec i są zawsze i wszędzie ze sobą. nie kłócą się ze sobą, kłótni i walki o władzę. Oni rozumieją, że priorytetem – rezultat, zamiast ambicji osobistych.

Kompatybilność i seksualne Koziorożec Byk

Tutaj obaj partnerzy doskonale nadaje się do siebie! Ten żarliwy i bardzo zmysłowe kochanków. Ze względu na zawartość seksualnego ich małżeństwa jest jeszcze silniejszy. Oczywiście, pomiędzy nimi nie jest wykluczone wiersz nad intymnej relacji, ale to jest tymczasowe. Partnerzy są bardzo zainteresowani sobą, więc wszelkie problemy można łatwo rozwiązać, a do niczego.

Ich życie seksualne jest bardzo bogaty. Należy zauważyć, że Byk jest bardziej namiętny i romantyczny charakter niż ostrożny i powściągliwy Koziorożca. Najprawdopodobniej Byk będzie w stanie zachęcić Koziorożec popełnić nowe wyczyny seksualne, ujawniając swoje ukryte potrzeby.

horoskop rodzina: Koziorożec Byk +

ogólna prognoza

Dotyczy to każdego z drugiego małżonka o tych samych wartościach rodzinnych. Są w poszukiwaniu bezpieczeństwa i dobrobytu finansowego. Aby osiągnąć te cele, Byk i Koziorożec będzie pracować tyle, ile trzeba. Powyżej znajduje się pełna zgodność znaków zodiaku! Byk + Koziorożec = jednostka idealny dla rodzin! Rozważyć obie alternatywy w sposób bardziej szczegółowy.

Koziorożec kobieta + mężczyzna Byk

Tutaj kobieta odgrywa rolę księgowego rodziny: będzie przejąć odpowiedzialność za księgowania wydatków i dochodów ogółem – rodzinę – budżet. Ona zrobić wspaniały gospodyni w domu. Mąż Byk dołoży wszelkich starań, aby zachęcić żonę wsparcie i komfort ją w trudnym momencie.

Mężczyzna Kobieta + Koziorożec Byk

Ta kompatybilność Koziorożca i Byka jest prawdopodobnie najlepszym. To będzie bardzo harmonijny związek, w którym głowa rodziny będzie tak przystało na człowieka. Kobieta jest jeszcze doskonała gospodyni, który wie, jak zorganizować świetny życie. Ponadto, jest wesoły i towarzyski, który po raz kolejny będzie dopingować poważny, posępny Koziorożca.

łabędź wierność

Gwiazdy mówią, że istnieje tzw pomiędzy Koziorożca i Taurus łabędzia lojalności. Ich szczęśliwy związek jest praktycznie niemożliwe, aby przyćmić! Jedyną rzeczą, która może czyhają na nich, więc to nuda, rutyna, nawyk bycia razem. Więc nie zapomnieć o wielu niespodzianek zarówno w życiu iw łóżku. Partnerzy powinni rozważyć zwiększenie siły swoich uczuć.