335 Shares 2302 views

Jakie są oznaki śmierci na ramieniu?

Odkąd człowiek po raz pierwszy podniósł kij powalić z pomocą owoców na obiad i do tego dnia, kiedy naukowcy starają się odkryć tajemnicę kawałka Boga, ludzie boją się śmierci i zupełny brak informacji, które następuje w rzeczywistości.

Być może dlatego w starożytności szukali ostrzeżeń o jego ewentualnego zbliżenia. Oznaki śmierci na rękę – nie jest wyjątkiem. Chiromancja – jedna z najstarszych nauk na planecie, której przedstawiciele od tysięcy lat na cząstki zebrane razem swoje uwagi do wyboru opiekunów tajemnej wiedzy.

Chiromancja – początek historii

Fakt, że nawet u ludzi z epoki kamienia uwagą do studiowania układ linii na dłoni powiedzieć liczne malowidła skalne i odcisków dłoni znalezione w jaskiniach we Francji i w prowincji Santander w Hiszpanii.

Kto wie, kiedy pierwsi starożytni ludzie zwrócili uwagę na fakt, że każda osoba ma inny zestaw wierszy, które również zmiany okresowo, ale jeszcze zanim doszło do nauki chiromancja, znaki śmierci na ramieniu (zdjęcia można zobaczyć w dalszej części tego artykułu) już oni byli zainteresowani.

Mówi się, że 5000 lat temu, wiele prac nad studium ludzkiej dłoni została wykonana. Na przykład w pismach Maharishi Valmiki, każdy z 567 wierszy poświęconych jednej linii, wraz z wyjaśnieniem przyczyn jej występowania i ujawnienie znaczenia, a oznaki śmierci na rękę w nim – nie jest wyjątkiem.

Nauka czy szarlataneria

Ponieważ ludzkość zawsze uwagę na nieznane i owiane tajemnicą – od stworzenia struktury do Ouija – czyli chiromancja stała się jedną z nauk, której członkowie lub zostały uznane przez wielkich mędrców na najwyższym szczeblu (dla królów i szlachty), albo spalona na stosie jako czarownice i czarownic.

Nadal nie ma ostateczne wyjaśnienie, co to jest – nauka czy szarlataneria. Ale nikt nie może zaprzeczyć, że znaki śmierci na ramieniu (zdjęcie przedstawia przykładowe wróżby), sukces, bogactwo występuje u osób w różny sposób.

Ponadto, linie na dłoniach są prawdziwie proroczy i marzeń w większości przypadków, ale w stosunku do śmierci, do tej pory, wszystko nieco inna. Jeśli 200 lat temu, nie mówiąc już kilka tysięcy lat, śmierć znaki na dłoni marzeń z dokładnością do 100%, wraz z rozwojem medycyny, przyszli znaczyć możliwego wyniku, ale nie ostateczny.

W dzisiejszych czasach, chiromancja nie jest nauką, ale jest możliwe, aby studiować w instytucie w Bombaju oraz w „National Academy of chiromancja”, działający od 1940 roku w Montrealu.

Oznak gwałtownej śmierci w dłoni

„Seal Fate” – tak często określa się jako ślady na rękach, ale jest fundamentalnie błędne. Wszystkie linie są stale zmieniających się ręce, niektóre znikają, a inne pojawiają się po prostu zaangażowana w sprawy codzienne i nieświadomi ludzie nie zwracają na to uwagę. Tylko ci, którzy są naprawdę zaangażowani w chiromancja można zauważyć te zmiany.

Takie metamorfozy oznaczać jedno – w programie samozachowawczy ma awarię, jego konsekwencje (rodzaj śmierci) mężczyzna dał znak i wyznaczonym terminie, aby go naprawić. Jeden znak śmierć nie wystarczy, musi być dołączone dodatkowe znaki, które pojawiają się coraz częściej jako osoba zbliża się do nieuchronnego końca. Ale jeśli zostały one przyjęte, postępowanie z ich wyglądu – skorygowane, może nie pojawić się objawy towarzyszące.

Wyświetlanie nie tylko śmierć znaki na rękę, ale także swoją specyficzną formę, na przykład gwałtowny. Należą do nich:

 • Znak obręcz na linii życia – próbowała zabójcę.
 • Położony na paliczków małego palca ukośne linie zwiastować śmierć nożami.
 • Gdy krzywe linia życia wobec kciukiem i skręconych – ludzi zginie od ognia.
 • Zakrzywione linie na stawach palców mówimy o utonięcia.
 • Jeśli zwykły Mars pojawił półkole, to zwiastuje śmierć w walce.
 • Według nauki chiromancja, znak śmierci na ramieniu, w postaci linii umysłu, zwisający na końcu, to przepowiada śmierć od ran w głowę lub szyję.

Ważne jest, aby pamiętać: Nie szukaj straszliwego symbolu na ręku bez pomocy eksperta w chiromancja. Misread bezpieczną linię może wywołać podejrzenia i obawy hipochondryk, który z kolei będzie przyczyną oznak śmierci, gdzie żaden istniały wcześniej.

Znaki śmierć naturalna

Śmierć – najbardziej nieprzyjemne znak, że nikt nie chce znaleźć się w dłoni, ale to nie znika, więc lepiej wiedzieć z wyprzedzeniem o możliwym rozwiązaniu losu, aby zapobiec niż umrzeć w kwiecie wieku, lub przez zaniedbanie.

Wiele osób może uratować podstawową wiedzę, czy mają żadnych oznak śmierci na ręka wygląda i co to znaczy:

 • Krótka linia życia – krótkie istnienie.
 • Kiedy w środku linii życia jest jasne pogłębienie z czarnymi kropkami – śmierć będzie nagła.
 • Jeśli linia życia jest skierowany do środkowego palca i przecina linię serca, nagła śmierć.
 • Jeśli umysł jest zaokrąglona linia w obszarze linii serca, ewentualnego zgonu z przełomu nadciśnieniowego.
 • Gdy linia umysł kończy się w marsjańskiej równinie, wtedy ludzie będą umierać z powodu chorób płuc.

Odbieranie podobnych przepowiedni z oznaczeniami na dłoniach, nie myśleć o nich jako ostateczny werdykt. Linia życia może być dłuższy, jeśli dany czas, zdrowie, odżywianie i sposób myślenia.

Ustalenie daty śmierci dłoni

Jak mówią eksperci chiromancja, linia życia może wskazywać czas trwania lub przybliżoną datę śmierci. Aby to zrobić, trzeba odnosić się do innych linii i dokonać obliczeń. Nic skomplikowanego tutaj nie jest dla kogoś, kto jest dobrze zorientowany w nazwach wierszami, w którym zaczną one i jaka jest relacja między sobą.

wielkie chiromantists

Wśród naukowców, którzy opuścili swoje piętno w historii chiromancja są następujące nazwy:

 • Gartlib (Niemcy, dzieło „sztuki chiromancja” w 1448).
 • Hagen (Kartagina Chiromantian 1522).
 • Belote (Włochy, 1640).
 • Kazimierz D'arpentini (Francja, "Hironomiya" 1843).
 • Adrien de Baroll (Francja, "tajne" Ręce 1860).
 • William J. Benham (Stany Zjednoczone, „czytanie naukowych ramion prawa” 1900).

W naszych czasach, dzieła tych wielkich naukowców są podstawą badania chiromancja i może pojąć nikogo. Jest to nie tylko ekscytujące, ale również użyteczne, ponieważ lepiej jest wiedzieć wcześniej jakie są znaki na dłoniach – śmierć, miłość, bogactwo, lub dewastacji, sukces lub niepowodzenie. Wszystko to – etapy życia, które są widoczne na ludzkiej dłoni.