739 Shares 8194 views

Konspiracje przed chorobami

Wśród różnych ran działki działki chorób uznawanych pojedynczej. Wykorzystują one więcej niż jedno pokolenie ludzi, zawsze pomaga tym, którzy są zdesperowani, którym odmówiono leczenia, „oficjalny lekarz”. Oczywiście, jeśli mówimy o chorobach takich jak ciąży pozamacicznej lub wyrostka robaczkowego, wtedy nie pomoże nawet silną magią. W takich przypadkach jest to polegać tylko na profesjonalizm lekarzy.

Jednakże, istnieje wiele chorób, które można leczyć przez uzdrowicieli, a nawet we własnym zakresie, przy użyciu różnych zaklęć. Ten spisek chorób kobiecych, działek na astmę, od nowotworów ból w moim sercu, od konfiskat chorób wątroby i wiele innych. I, oczywiście, specjalny rachunek są dzieci, ponieważ zdrowe dziecko – szczęśliwa rodzina. Dlatego fabuły choroby dziecka jest najczęściej używany. I optymalna kombinacja wszystkich uzdrawiającą moc słowa i zaleceniami oficjalnej medycyny. Na przykłady wykresów różnych chorób i zostaną omówione dalej.

Konspiracje guzów

Aby przeprowadzić tę działkę trzeba kupić całą torbę z zakupami, i przesyła je do ubogich jako jałmużnę. Następnie przejdź do trzech kościołów, aw każdym z nich umieścić świecę dla zdrowia. Procedurę tę należy powtarzać przez trzy dni. Następnie trzeba uzyskać czystą wodę (nie wrzącą) i powiedzieć nad nim następujące słowa: „Będę się na drodze, dośrodkował błogosławiony na polu pójdą kości Bolotov. Kości te zapamiętane, został pogrzebany, i będę pochować jego ciało na raka i oznaczyć je za zmarłych. Na kościach Bolotovs bez mięsa, i nie będę mieć raka. Tak, dla mnie on nigdy nie widział guz na jego ciele. Amen. " Woda jest niezbędna do mycia.

Spiski bólu stawów

Spiski przeciwko chorobie stawów sama nie jest zalecane, niech się kogoś bliskiego. W tym roku został zaproszony do domu pacjenta, usiąść przy stole i dać kawałek chleba dla kogoś, kto skarży się na ból. Podczas posiłku zaproszony gość powinien przeczytać działki trzykrotnie. Kawałek, który pozostanie po tym, będzie musiał wziąć ze sobą do domu i karmić po drodze niektóre ptaki tymi słowami: „Jak nie boli święte relikwie, jak uzdrowiony kości niewolnikami (nazwa). Nie boli, nie ma rąk, nóg nie ma kości lub stawów lub kręgów. Jak nie boli święte relikwie, więc nie będzie ból i niewolników (nazwa). Amen. "

Spiski napadów

Wykresy te choroby z zastosowaniem stopu wody. Jest on pobierany w godzinach wieczornych. Pełna miska należy umieścić w pomieszczeniu, gdzie nie ma lustra, ale w żadnym wypadku nie pokryte. Rano pacjent pochyla się nad umywalką z wody z topniejącego śniegu i powiedzieć: „Z nieba do nasza woda przychodzi i znowu idzie do krainy ziemi przyjdzie znowu w niebo znowu pływać. Niech woda jest jak choroba, idź do ziemi ropy. Jak martwy człowiek z ziemi nie wzrośnie, a na ziemi choroby i nie będą odsyłane z powrotem. Amen. "

Konspiracje wszystkich chorób

Działki te choroby są najlepiej wykonać wiosną, kiedy można oderwać brzozowy cienką skórę bieli. To musi być warzone w trzeciej. Istnieje dodać sól, popiół drzewny i skorupki pisanek – trzy szczypty każdego składnika. W tym czasie trzeba czytać to zaklęcie: „Na Wielkanoc, w Niedzielę Wielkanocną Iisus Hristos zmartwychwstał, tak jak on, niech będzie uzdrowiony sługa Boży (imię i nazwisko). Amen. " Zaczarowana bulion napoić pacjenta.

Działki na zdrowie dziecka

Spiski przeciwko chorobom dziecka powinny być odczytywane tylko przez matkę. Kolejną osobą, która może to zrobić, to jego babcia. Do przeprowadzenia obrzędu potrzebujemy uruchomiony lub woda ze studni. Nocą jest umieszczony krzyż wykonany ze srebra. Sama woda musi stać na parapecie litrowym słoiku pod rosnącej księżyca. Trzeba wstać o świcie i bez mycia, na pusty żołądek, aby przejechać trzy razy tyle czasu, aby przeczytać modlitwę „Ojcze Nasz”. A dopiero potem zacząć mówić wody „porywczym wodę do mojego dziecka dorastania. Na lokotochke woda nie posiada, a hvoroba dziecko nie powinno trzymać. Spacer odkupionych. Pan! Pomóż nam i zapisać moje dziecko. Amen. " Oczarowany woda oblać dziecko od głowy do pięt. W tym przypadku, niektóre wody musi być pozostawiona do kąpieli wieczorem, aby dodać go w wannie. Można też posypać ją wszystkie przedmioty dla dzieci, wózek i łóżeczko. Wszystko to musi być zrobione w ciągu trzech dni po zachitki.