894 Shares 9062 views

Łuk klasyczny: funkcje aplikacji, kompletny zestaw

Łuk klasyczny – produkt w postaci stałego, którego ramiona nie są wyrażone zagięć. Strzelanie z takich broni ręcznej wymaga praktyki, bez wysiłku pociągnięcie cięciwę. Klasyczne modele są kompaktowe, niska waga, a zatem duże zapotrzebowanie wśród myśliwych.


Co to klasyczny łuk?

Wygląda na to, łuków klasycznych? Tradycyjne modele są zawsze wykonane z drewna. To oni są prototyp klasycznych produktów do produkcji których wykorzystywane są obecnie nowoczesne materiały w tandemie z drzewa. W takich urządzeniach do uchwytu może być wykonana ze stopu aluminium, a ramiona są przedstawione w postaci karboksylowych płytek.

Najlepsze klasyczne łuki muszą zawierać specjalny gwint do mocowania dodatkowych akcesoriów, które mogą poprawić dokładność. Jest to przede wszystkim różne stabilizatory, zabytków i tłoków.

Ponieważ głównym celem takich modeli – strzelania sportowego, wielu z nich są znane jako Olympic. Ale dziś na półkach sklepach można często zobaczyć klasyczny łuk do polowania.

Strzelanie z łuku klasycznego

Podstawą strzelaniu klasycznego łuku – poprawna stoisko. To jest wybór optymalnej pozycji i utrzymanie go od początku zmierzające bezpośrednio do nalewak hit dokładność zależy.

W celu prawidłowej postawy, wystarczy umieścić swoje stopy w pozycji na szerokość barków, zainstaluj stopę prostopadle do celu poprzez rozszerzenie ciało bokiem do celu. Wszelkie najmniejszego wahania ciała z wydaniem cięciwa łuku znajduje odzwierciedlenie w torze lotu.

Jeśli chodzi o wiodącej strony, która posiada łuk, ten ostatni musi być zakrzywiony w łokciu. W przeciwnym razie, zwiększając prawdopodobieństwo nieprzyjemny szok Cięciwa przedramienia.

Przygotowując się do ognia dłoń spoczywa na uchwycie. Palce ledwo wspierać cebulę. Jeśli strzelec stara się mocno naprawić produkt, po zwolnienie cięciwy być przygotowany na to, że boom zasadniczo zmienić tor lotu. W tym przypadku, wibracje wejdzie w życie, które przechodzą przez ręce.

Cięciwa w klasycznym łuku wyciągnął trzy palce. Strzałka jest umieszczony pomiędzy palcem wskazującym i środkowym i pierścieniem tylko poprawia przyczepność. W ramach przygotowań do strzału z ręką wyciągnął cięciwa łuku znajduje się w pobliżu podbródka. Boom uwolnienie następuje po przyjęciu stałej zębatki, wspomagany przez lekkim opóźnieniem w oddychaniu.

wysięgniki

Obecnie stosowane strzałki o różnych masach w operacji klasycznego łuków, sztywność oraz materiał produkcji. Szeroki popyt na produkty z drewna, które mają niską cenę. Jednakże, szybko stają się bezużyteczne.

Najlepszym rozwiązaniem dla strzelania z łuku klasycznego – aluminiowe lub węglowe strzały. Przeszłość mają doskonałe właściwości lotne, są odporne na zagięcia. Jednocześnie, strzały aluminiowe nie łamią się w kontakcie z twardym przedmiotem, który jest dość często w przypadku węgla.

Zakup drewniane strzały wygląda dobre rozwiązanie dla początkujących. Szczególnie w przypadkach, gdy fotografowanie odbywa się na wolnym powietrzu. Natura jest bardziej prawdopodobne straty wysięgnik. A jeśli jednostkowy koszt wynosi około $ 10-15, jak to ma miejsce w przypadku produktów z aluminium i włókna węglowego, straty mogą być naprawdę zauważalne.

kamasz

Krąg uważane must-have akcesoria do strzelania z łuku klasycznego, gdyż chroni wrażliwe ciosy przedramienia z cięciwa łuku. Przy wyborze urządzenia do skupienia się na jego sztywność. Tak, zbyt gęsty materiał będzie ograniczyć ruch. Ale w tym samym czasie była miękka siła ochrona doświadczyć wiele bólu. Korzystne są Krąg umiarkowanej gęstości.

stoisko

Przystawka może być skonfigurowany jako skórzanej rękawicy lub wykładziny, które dopasowane do palców. Strzałki wiele odmówić używać urządzenia, ponieważ jego stosowanie zmniejsza wrażliwość wychwytywania wysięgnika. Jednak podczas wykonywania nawet dziesiątki kolejnych ujęć palców wyszkolony łucznik objęte modzele. Dlatego korzystanie z akcesoriów wygląda racjonalne dla każdego użytkownika.

Zalety klasycznego łuku

Dlaczego nie kupić klasyczny łuk? Do tego istnieje kilka powodów:

  1. Produkty z tej kategorii mają niską wagę, wygodna forma, mały rozmiar. Dlatego nadaje się dla początkujących strzelców, którzy planują regularnie ćwiczyć na świeżym powietrzu.
  2. Pomimo niewielkich rozmiarów, jest zdolny do nadawania klasyczny łuk strzałki imponującą energię.
  3. Większość modeli – wykonane który przyczynia się do realizacji różnych modyfikacji.

Konkludując

Masters już dawno odeszła z produkcji łuków sposób tradycyjny. Dlatego pojawienie się nowoczesnych klasycznych łuków nastąpiły zasadnicze zmiany. Jedyną rzeczą, która pozostaje ten sam – wysoką wytrzymałość i niezawodność tych produktów.

Strzelanie z łuku klasycznego nie pojawia się tylko rozrywka. Jest to przede wszystkim wspaniały sport, który promuje dokładności i zręczności. Jednak nawet zwykła okazja trzymać w ręku dzieło sztuki jako klasyczny łuk, pozostawia nikogo obojętnym.