815 Shares 9225 views

Omówienie modelu 2014 – "Lifan Sebrium". „Chiński” na rosyjskich drogach

Historia marki motoryzacyjnej Lifan ma swoje początki w roku 1992. Pod prezentuje samochody osobowe, autobusy, skutery i tak dalej. Rozwoju firmy jest ledwie porywczy, a jej produkty od dawna zarezerwowane tylko dla rynków krajowych. W 2001 roku pierwsza próba podboju japońskich nabywców zostały wykonane. Dwa lata później zdecydowano się rozwinąć produkcję i Lifan Industry wydała pierwsze samochody. W 2005 roku pojawiły się pierwsze pojazdy „light”.


2014 lineup Lifan została uzupełniona o nowy samochód z indeksem 720, w Rosji jest to znane jako „Lifan Sebrium”. Opinii ekspertów zapewnił klientom, że model jest wyposażony zgodnie ze współczesnymi wymogami. Jednak po bliższym poznaniu z samochodu jego specyfikacje, elementy konstrukcyjne i konfiguracja nie spowodował wiele emocji. Wielu kupujących uznać je jako kolejne „chińskich towarów konsumpcyjnych.” Jednak nie wszystko jest złe, nie są nowe modele ciekawych momentów, które można znaleźć po przeczytaniu tego artykułu.

Krótki opis samochodu Lifan Cebrium

Według chińskich producentów „Lifan Sebrium”, z uwzględnieniem europejskiej klasyfikacji pojazdów na wystawie w D-klasie. Typ nadwozia – sedan. Nowy model jest oparty na wzmocnionej platformy, która pożyczonym od Lifan Solano. Napęd na tylne koła w Cebrium nie, co jest dość zaskakujące dla maszyny w tym przedziale cenowym. Po przejrzeniu wszystkich specyfikacji i dokładnie je analizuje, możemy powiedzieć, że zaktualizowana Lifan ma dane godni. I może z powodzeniem konkurować z najbardziej rynkowych samochodów w swojej klasie.

wymiary

„Lifan Sebrium” – dość ciężki samochód. Potwierdzają to jego ogólną wydajność:

  • klirens (czyli klirens) wynosi 170 mm;
  • długość samochodu – 4700 mm;
  • Wysokość osiąga 1490 mm;
  • szerokość równa 1765 mm.

Dzięki takiej wielkości na drodze, nie będzie niezauważona.

parametry techniczne

Nadszedł czas, aby mówić o cechach technicznych urządzenia. Niestety, chiński producent nie oferuje szeroką gamę jednostek napędowych dla modelu „Lifan Sebrium”. Recenzje właścicieli samochodów wskazują niezadowolenie z tej decyzji. Pojazd wyposażony tylko silnik benzynowy, który uprzednio zamontowanego na zwrotnicy Lifan X60. Ten wbudowany 4-cylindrowy wolnossących silnik o nie mniej niż o objętości 1,8 litra (1794 Cu. Cm), wyposażony w 16 rozrządu. Maksymalne możliwe ustawienie mocy pojazdu nie przekracza 133 litrów. s., odbywa się w przedziale od 4200 do 4800 obrotów na minutę. Silnik będzie pracował tylko z pięciu-Speed „mechanika”, jak stosowanie „maszyna” nie jest przewidziane przez producenta.

Basic (średni) poziom zużycia benzyny w modelu „Lifan Sebrium”, według twórców, jest nie większa niż 7,9 litra w trybie jazdy. Zgodnie z tym, w tym sedan torze nie powinien przekroczyć wartość 6,5 litra. Tandem skrzynia biegów i silnik zapewnia maksymalną prędkość 180 km / h. Najbardziej odpowiednie twórcy paliwowe oferują bezołowiowa benzyna towaru AI-95.

Opcje

Kolejnym ważnym elementem – jest, oczywiście, kompletny zestaw. W Rosji, model wystawiony na rynku motoryzacyjnym w dwóch wersjach: komfort i luksus. Wszystkie warianty mają bardzo bogate wyposażenie. Oznacza to, że wyjściowy (zasada) konfiguracja nie istnieje. A teraz niech nam o każdy szczegół.

  • Comfort.

Ten sprzęt „Sebrium Lifan” samochodu (cena 565 tys. Rub.) Ma na celu zapewnienie, że jego właściciele nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Odnosi się to zarówno do zawartości technicznej i elementów estetycznych. Te ostatnie są reprezentowane skórzane siedzenia, mocowania siedzenia, zapewniają bezpieczeństwo dzieci, zagłówki zmienne dla kierowcy i pasażera z przodu, i tak dalej. Wyposażenie techniczne docenią właściciele. Istnieje poduszki powietrzne, zamek dziecko, reflektory mogą być zróżnicowane w wysokości, nie wymaga włączenia optyki głowy, klimatyzację, system automatycznego oświetlenia wnętrz, wspomaganie kierownicy, system ochrony przed jakąkolwiek bocznego uderzenia i więcej. Wszystko to będzie ocena prawdziwych koneserów komfortu.

  • Luksusowy.

Przybliżona wartość pojazdu – .. 605 tysięcy rubli, trochę droższe niż w poprzednim modelu. test drive "Lifan Sebrium" wykazały bardzo dobre wyniki. Konfiguracja maszyny obecny klimat kontrola, przednie reflektory halogenowe, otwarcie kierownicy funkcja elektrycznie podnoszoną tylną klapę kierowcy z wnętrza pojazdu, czujniki parkowania z wyświetlaczem, wszystkie szyby, zdalne lustra kontrolne, Siedzenie kierowcy z automatyczną regulacją w 6 kierunkach, jak również przedni pasażer krzesło z czterech trybów strojenia.

projekt

W odniesieniu do projektu, który jest wykonany Lifan Cebrium, to jest dość elegancki i stylowy. Konieczne jest, aby pogodzić się z faktem, że wygląda bardzo atrakcyjnie, przeznaczony do preferencji smakowych Rosjan.

Wnętrze wykonane schludny. Tutaj jest odczuwalny w każdym szczególe organicznie. Jest to zapewnione głównie przez wysoką jakość wykończenia ze skóry. Sedan jest bardzo przestronny i mniej wygodne. Bagażnik samochodu „Lifan Sebrium” jest również bardzo dobra i może pomieścić około 620 litrów ładunku.