816 Shares 1788 views

Jako programistów napisać „VKontakte” i prawidłowo wydać aplikację

Sieć społeczna zwana „VKontakte” od dawna popularne. Ciągłe aktualizacje, oryginalny design i wiele innych czynników sprawia to społecznościowy jeden z najbardziej popularnych produktów na rynku wirtualnym.

„VKontakte”: trochę o niuanse

Jakie czynniki były wzrost takim pośpiechu? To proste: projekt strony jest przystojny i lakoniczne, wiele grup gry (na przykład, w przeciwieństwie do „Facebook”), łatwy odtwarzacz muzyki online / offline – to ze względu na takie funkcje, „VKontakte” stał się bardzo popularny. Również to było wygodne i tanie reklamy, gry flash i wiele innych.

Jednak bardzo często wszystkie powyższe funkcje i możliwości powstają różnego rodzaju problemy, lub pojawia się pytanie, że „WE” tylko może odebrać programiście, ale raczej wsparcie techniczne. Ona odpowiada, dość szybko, ale, niestety, nie zawsze wysokiej jakości. W każdym razie, praca moderatora mogą być oszacowane. Następnie można złożyć skargę do moderatora lub chwalić go / jej na odpowiedź jakości. Jako programiści napisać „VKontakte”, zrozumie w tym artykule.

szybka reakcja

Z reguły, reagować natychmiast moderatorów. Jeśli piszesz je w ciągu tygodnia, można uzyskać odpowiedzi jakości w ciągu kilku godzin. Ale czasami zdarza się, że pracownicy są odpowiedzialne jest bardzo długa. W tym czasie użytkownik samodzielnie decyduje, czy i moderatorzy nadal nie reaguje. Fakt złości wiele, ale należy pamiętać, że codziennie otrzymuje wsparcie techniczne usługi miliony zastosowań oraz konieczność reagowania na wszystko, a to wymaga czasu. Nie zapomnij o tym i często wysyłać wielokrotne prośby. Dzięki temu, można długo pozostają bez odpowiedzi, ponieważ wnioski są sprawdzane pojedynczo, tak że każda nowa wiadomość oddziela użytkownika od szybkiego reagowania i zapobiega moderatorów.

Jako programistów napisać „VKontakte” i dlaczego nie chcesz? Odpowiedź jest prosta: we wszystkich sprawach niejasnych lub kontrowersyjnych sytuacjach, można zwrócić się do pomocy technicznej. Pracownicy są zobowiązani do pomocy, jeśli błędy, które wystąpiły w miejscu pracy, w przypadku zawieszenia konta bez powodu (wymagane do odblokowania strona), tak, że wszystkie sporne kwestie na stronie są rozwiązane przez usługę.

Zauważ, że interfejs przycisku social network „VKontakte” na leczenie przy użyciu stosunkowo mała i dobrze ukryte, więc czasami trudno jest dla początkujących użytkowników do znalezienia. Jednak programiści napisać „VKontakte”? W ten sposób będziemy rozumieć trochę niższa. Również zastanowić się, jak złożyć zamówienie.

instrukcja

Tak, teraz przyjrzyjmy się, jak programiści napisać „VKontakte” krok po kroku. W celu rozwiązania i otrzymać konkretną odpowiedź, trzeba wypełnić wszystkie wymagane pola, postępując zgodnie z instrukcjami.

  1. Musisz odwiedzić stronę „VKontakte”, a następnie udać się do konta. Nie zapominaj, że nie trzeba do spamu, bo to nie pomaga przyspieszyć reakcję.
  2. Następnie należy w polu o nazwie „zadaj pytanie” wpisz odpowiednią prośbę. I nie powinien pojawić się w FAQ (listę najczęściej zadawanych pytań). Następnie wybierz opcję „Napisz do nas”.
  3. Po wybraniu tej opcji, można skontaktować się z twórcami. Użytkownicy zgłaszają, jak długo trwa przetwarzanie zapytań. Przeciętnie trwa około 18 godzin, ale liczba ta stale się zmienia i nie zawsze na lepsze, więc zbyt szybkiej reakcji nie należy liczyć.

Jak aplikować

Contact programiści portalu „VKontakte”, to jest teraz jasne, jednak istnieją pewne cechy, na podstawie których moderatorzy będą reagować znacznie szybciej. Należy zwrócić na niuanse szczególnej uwagi. Jak aplikować? Po wszystkich punktach czasowych instrukcji na wypełnienie formularza bezpośrednio. Konieczne jest sformułowanie odpowiedniego tematu i opisać swój problem, aby użytkownik skontaktował się danego specjalisty, to znaczy, że ten, kto to rozumie. Konieczne jest zatem, aby zastanowić się, jak prawidłowo złożyć zamówienie. Konieczne jest, aby opisać problem jak najbardziej konkretny, jeśli występują trudności z wejściem lub numeru telefonu, należy podać telefon, który jest związany z Twoim kontem. Nie zapominaj także, że można dołączyć zrzuty ekranu, a to znacznie przyspieszyć rozwiązanie problemu.