408 Shares 5122 views

Kto zrobił zaklęcie miłosne na jabłko i co się okazało

Każdy, kto zrobił zaklęcie miłosne na jabłko lub inny jadalny produkt wie, że pozbawienie osoby z jego woli jest wielkim grzechem, na co na pewno będzie musiał zapłacić. Privorot to przemoc wobec woli i wolności innej osoby. Takie rzeczy nie przechodzą bez śladu. Każde zaklęcie nie trwa dłużej niż siedem lat, ale nie oczekuj, że pod koniec tego okresu wszystko minie bez śladu. Po pierwsze, osoba, która została pozbawiona wolę od tak wielu lat życia, chce zwrócić utracony czas. Może nawet spróbuje cię zabić, ponieważ w czasie zaklęcia jego psychika osłabiła się i odrodziła. Takie osoby pragnęły zemsty. Po drugie, ty już nie będziesz szczęśliwy. Kto pisał miłosne zaklęcie na jabłko, wie, że skradzione siedem lat szczęścia będzie musiał zapłacić za całe życie samotności. Nawet jeśli dla niektórych wydaje się mała cena, dzieci urodzone pod wpływem czaru nigdy nie będą szczęśliwe. Ich życie będzie pełne radości, choroby i cierpienia. W rzeczywistości, robiąc zaklęcie miłosne na jabłko, konsekwencje są katastrofalne: potępia was całą rasę ku nieszczęściu, dopóki twoi potomkowie w pełni nie wykupią swojego grzechu.


Ale jest alternatywny sposób. Ten, kto dokonał zaklęcia na jabłko, wie, że ta metoda może nie działać. Z niewłaściwą i frywolną manipulacją magią, wrodzone nie tylko nie działa, ale może dać zupełnie odwrotny efekt! Aby temu zapobiec, możesz przeprowadzić harmonizację. Jest to zupełnie inny rodzaj magicznego efektu. Zasadą harmonizacji jest łączenie pola biologicznego z biofilmem ukochanej osoby. Podobne działanie występuje podczas wesela. Łączna energia staje się wspólna, a tym samym rodzą się trwałe i wieczne więzy związku. To samo dzieje się, jeśli mieszkasz razem przez długi czas: ludzie się przyzwyczaili do siebie nawzajem, ich uczucia wzrastają wraz z upływem czasu, rozumieją się pół słowa. Nawet z punktu widzenia uniwersalnej równowagi, harmonizacja jest o wiele lepsza, ponieważ ucieka się do pomocy siłom lekkim. Jeśli zrobisz zaklęcie miłosne, musisz wiedzieć, że siły chaosu będą w to zaangażowane. Mroczne siły nigdy nie spełniają pragnień za darmo, bez poświęcenia.

Taka delikatna sprawa, jak zaklęcie miłosne na jabłko, recenzje nie zawsze są pozytywne. Kogoś, co pomogło oczarować osobę, ale jego umysł się zmienił. Inni nie wykonali prawidłowej ceremonii, a zaklęcie nie działało. Trzeci cierpiał nie tylko niepowodzeniem, ale także przez całe życie nieszczęście.

Najbardziej skutecznym sposobem jest trzymanie się owoców. Kto zrobił zaklęcie miłosne na jabłko, wie, że im bardziej skrupulatnie wykonujesz ten rytuał, tym lepszy będzie urok.

Oto krok po kroku instrukcje jednego z największych zaklęć:

1. Rano, bez śniadania, musisz iść do kościoła i położyć trzy świece na Świętej Panteleimonie. Módl się i proś o przebaczenie za to, co masz zamiar robić.

2. Następnie musisz wejść na rynek i znaleźć odpowiednie jabłko. Bardzo ważne jest, aby kupić najpiękniejsze jabłko: największe, dojrzałe, czerwone. Musi być kupione: pieniądze podane są uważane za wykup na wyższe uprawnienia do nadchodzącego magicznego działania.

3. Przynieś jabłko do domu, przeciąć go na pół i usunąć rdzeń. Wewnątrz, musisz umieścić zdjęcie ukochanej osoby lub inne wiążące (jego osobiste rzeczy), a następnie połóż połówki jabłka i mocno ją mocno przymocuj czerwoną nicią.

4. Podczas owijania powiedzmy słowa: "Żółte jabłko, pomoc, jak oczarować kochanką, powiedz mi. Niech drży z miłości dla mnie, dnia i nocy, niech żyje bez mnie. Gdy jabłko wyschnie z promieniami słońca, tak słodkie serce bije gorąco. Że on mnie kochał sam i nigdy nie zapomniał. "

5. Następnie jabłko powinno pozostawać w oknie przez kilka tygodni. Jeśli się oschła i nie zgnie, zaklęcie miłosne okazało się. Następnie, jabłko musi być pochowany w miejscu, gdzie często się kocha.