881 Shares 2337 views

Bobbi Mur, angielski piłkarz, kapitan "West Ham United" London Club: biografia

Bobbi Mur – Anglia piłkarz. Pozycja, w której gracz wykonywane – strzeleckiej. Jest uważany za jeden z najlepszych graczy obronnych. Legendarny Pele przyznał, że Moore jest najsilniejszym obrońcą przeciwko którym grał.


młodzież

Piłkarz urodził się 12 kwietnia 1941. Miasto Moore'a – Barking. Interesująca jest pełna nazwa odtwarzacza, który zawiera nazwę legendarnego angielskiego klubu, ale to brzmi jak Robert Frederick Chelsi Mur. Taka nazwa – tylko zbieg okoliczności i przyszedł do niego ze swoim dziadkiem. Nawiasem mówiąc, „Chelsea” sławny środkowy obrońca nigdy nie grał, i spędził najlepsze lata kariery w innych zespołów w Anglii.

Jako dziecko, Bobbi Mur nie różniły się specjalnych umiejętności piłkarskich, nie miał właściwej prędkości i nie robić żadnego wrażenia. Zostań legendą futbolu pomógł mu wielką chęć i determinację. Następnie Moore był w stanie zdobyć wiele umiejętności i pozbyć się wad.

"West Ham United"

Do piętnastu lat Moore grał dla zespołu szkolnego, a następnie był w stanie zakwalifikować się w „żelazka”. Pierwszy mecz miał w wieku siedemnastu przeciw „Manchester United”. Aby zdobyć przyczółek na piłkarza British opartej mógł w 1960 roku, a wkrótce wziął obowiązki kapitana.

Oprócz pozycji obrońcy Moore w niektórych meczów może pojawić się na bramie. W jednym z meczów o Puchar Bobby mógł dostać karę. Czasami to po opuszczeniu bramkarz z akcji, a w związku z faktem, że w tym czasie nie został zastąpiony, konieczne jest, aby zapisać zespół.

Oprócz piłki nożnej, Bobbi Mur jest bardzo lubiący innej popularnej gry w Anglii – Cricket.

Debiut na trofeum gracz był FA Cup, a rok później zespół doskonale objawia się na scenie europejskiej i był w stanie wygrać Puchar Zdobywców Pucharów.

W ramach „West Ham United” Moore spędził szesnaście lat i przeniósł się do „Fulham”. Interesującą rzeczą jest to, że wkrótce te kluby spotkały się w finale FA Cup. Zwycięzca był „młotki”.

W „West Ham United” Bobbi Mur spędził najlepsze lata swojej kariery, stając się ulubieńcem publiczności. Jest w tym zespole obrońca zdołał zdobyć umiejętności, podziwiane na całym świecie.

"Fulham"

W 1973 Moore zaczął myśleć o przeprowadzce do innego klubu. Głównym obrońcą marzeniem było, aby wygrać mistrzostwa. Jeszcze przed tym czasie piłkarz chciał transfer do jednego z gigantów Anglii, ale tak się nie stało. Bobbi Mur stwierdził, że pomimo faktu, że przoduje, płace były niewystarczające.

Następnie gracz pogorszyła stosunki z ekipy rządzącej, i musiał opuścić klub. Poniższe trzy sezony obrońca odbyła się w „Fulham”.

Gracz pozostawia wiele czasu na trening, nawet robi to sam, ale użycie specjalnego nie prowadzi. Wkrótce kariera zaczęła spadać, a Moore w lewo, aby grać za granicą. W ubiegłym sezonie gracze musieli „Herning Fremad” z Danii.

Po przejściu na emeryturę z „West Ham United” odtwarzacz stał się mniej widoczne i nie mógł rozpocząć wykonywanie na wysokim poziomie. Wielu fanów gorzko spojrzał na obrońcę, który zrobił bardzo wiele dla piłki nożnej, ale nie mógł znaleźć niszę w nim.

Międzynarodowa kariera

W 1962 roku rekrut Bobbi Mur zadebiutował w Anglii. Piłkarz odbyła swój pierwszy mecz przeciwko peruwiański zespół. Wkrótce był na liście graczy podróżujących do Pucharu Świata, który odbył się w Chile.

W tym czasie w Anglii nie świecą z wielkich osiągnięć i udało się dotrzeć tylko do ćwierćfinału. Na tym etapie rywale dostali Brazylii, która jest jednym z faworytów. Że zdobyła mistrzostwo poprzedni, Brytyjczycy byli tak bez wysiłku big beat.

Wkrótce Moore był w stanie zdobyć zaufanie zespołu i dostać opaskę kapitańską. Bobby mógł bardzo dobrze zorganizowany zespół gra, a także zachęcać w trudnych chwilach. Ponadto obrońca był zawsze przyjazny i uprzejmy poza boisko do piłki nożnej, który pomógł mu wygrać wielką popularnością wśród wielu fanów tego sportu.

Mistrzostwa Świata 1966

Te mistrzostwa odbyły się w Anglii, uczestnicząc w niej i był w stanie wykazać się Bobbi Mur. Zespół kraj w tej konkurencji była w stanie pokazać się w jak najlepszy sposób i osiągnąć doskonałe wyniki, które przeszły do historii.

Szczególnie pamiętny dla wielu finałach. W ostatnim meczu starli Anglii i Niemiec. Niemcy w tym czasie więcej niż jeden raz, aby osiągnąć doskonałe wyniki i zostały uznane za jeden z faworytów do mistrzostwa.

W jednym z momentów angielskim zdobyć kontrowersyjny cel. Piłka trafiła w poprzeczkę i odbiła się pionowo w dół. Pomimo oburzenia i niezgody Niemców radziecki sędzia wyznaczył cel.

Ze względu na kontrowersyjną spotkaniu Anglia prowadził z wynikiem 3: 2, ale Niemcy nie poddawał się i silnie zaatakowane netto przeciwnika. W pewnym momencie piłka wylądowała u stóp Bobbi Muru, a wszyscy myśleli, że gracz po prostu powala go poza granicami. Obrońca postanowił działać na własną rękę. Unikanie dwa wciągniki, Moore zrobił wspaniały transfer do współpartnera, i że bez problemu wprowadził piłkę do bramki.

Pele i Bobbi Mur

W 1970 roku angielski zespół narodowy, kierowany przez Bobby Moore poszedł do Mistrzostw Świata, który odbył się w Meksyku. Kompozycja była bardzo silna i oczekiwać, aby wygrać. Jednak nie mógł spocząć na laurach po raz drugi Brytyjskiego. Rzuć zespół z turnieju udało się Niemcy, które w ten sposób pomścił ostateczny ostatni sezon.

Niemniej jednak, o mistrzostwo Anglii stał się niezapomniany. W jednym z meczów fazy grupowej brytyjskiej spotkał się z Brazylijczykami. Gra stała się jednym z najbardziej interesujących i ekscytujących w historii turnieju.

W meczu przeciwko znalazł angielskiej grał legendarny Pele. Tylko raz udało mu się ominąć mechanizmy obronne, ale brama zapisywane przez bramkarza. Pod koniec spotkania Brazylijczyk jeszcze udało się zdobyć tylko jeden cel. Po meczu Pele wyraził podziw dla wielkiej grze Bobbi Mura i wymienili koszulki.

Finałowy mecz w narodowej znalazł zespołu odbyło się w listopadzie 1973 r.

Bobbi Mur więzienia i film

Tuż przed MŚ w Meksyku angielskiej znalazł wylądował w kłopoty i nie mógł dostać się do turnieju. To wszystko wydarzyło się, gdy zespół przeprowadził szkolenia w Kolumbii. W jednym z miast w kraju gracz został aresztowany w związku z podejrzeniem o kradzież bransoletki diament ze sklepu. Niemniej jednak, nie znaleziono dowodów, a piłkarz został zwolniony. Później wiele żartował, że zespół nie zdobył mistrzostwo złote medale, ale kapitan przyniósł bransoletka diament. Przez ten incydent, Moore był w stanie dostać się do jednej z piosenek Wysockiego.

Po zakończeniu kariery piłkarza za Bobby nie może stać się znany trener, nauczając mało znany zespół, nie poczyniła znaczne osiągnięcia. Jednak w 1980 roku obrońca był w stanie zagrać w filmie „Ucieczka do zwycięstwa”. Obraz opowiada o nazistowskim obozie jenieckim, w którym grupa graczy gra z wrogiem, podczas planowania plan ucieczki. Oprócz niego, filmie wystąpili Sylvester Stallone i Pele, który właśnie rozpoczął swoją karierę.

W ciągu ostatnich lat futbolu

Oprócz niesamowitych umiejętności piłkarskich Bobbi Mur słynął z uzależnieniem od alkoholu. Wiele koledzy nazywali go maszyną. Mógł wypić więcej niż ktokolwiek inny, a być pierwszy ćwiczyć. Czasami jest grzywną do takiego zachowania, ale ogromne roszczenia Moore przedstawił jeden nie mógł, bo na boisku pokazał swoje najlepsze strony.

Ze względu na duchy w futbolu opracowany marskość wątroby, która była przyczyną raka żołądka. Badanie zostało przeprowadzone w 1991 i lekarzy, nie ukrywając, że powiedział, że choroba jest nieuleczalna. W trakcie rodzinie byłem szczęśliwy. Bobbi Mur chłodno przyjął chorobę i przez długi czas nie zgłosił go do swoich towarzyszy. Większość fanów wie o chorobie w meczu kwalifikacyjnym do Mistrzostw Świata. Mecz został rozegrany na Wembley pomiędzy Anglią i San Marino. Wiadomość o chorobie zostało ogłoszone w radiu i wstrząśnięty wielu.

Bobbi Mur zmarł 24 lutego 1993 roku. W chwili śmierci piłkarza był 51.