252 Shares 2841 views

FEFU: wydziały i specjalności. Far Eastern University Federal: Opinie

Uniwersytet Dalekowschodni, wydziały i specjalności, które są najbardziej popularne na Dalekim Wschodzie, w swojej długiej historii przyniosły ogromną liczbę specjalistów najwyższej klasy. Oriental Institute of 116 lat istnienia udało stać się Uniwersytet Federalny, jej absolwenci są poszukiwane na całym świecie.


Historia uczelni

W 1899 roku Uniwersytet Federalny Daleki Wschód, wydziały i specjalności jest obecnie przedmiotem zainteresowania wielu studentów w całej Rosji i za granicą, został otwarty pod nazwą Instytut Studiów Wschodnich. Następnie pracownicy nauczania został zatrudniony od absolwentów na Uniwersytecie Petersburskim, który odbył długą praktykę za granicą. W związku z tym liceum doszła do odegrania kluczową rolę w rozwoju regionu w tym czasie.

W 1920 roku ówczesny Instytut został połączony z szeregiem uczelni prywatnych i zaczął być nazywany Uniwersytet państwo Daleki Wschód. W 1930 i 1939 roku uniwersytet zamknięte ze względów ideologicznych, ale później ponownie. Począwszy od 1956 roku, został nazwany Dalekowschodni State University, pięć działów zawiera w swoim składzie.

Uczelnia rozwija się, do 2009 roku składał się z około 50 biur i oddziałów, z których niektóre są zlokalizowane za granicą. Była to okazja, aby dołączyć do Far Eastern State University szereg lokalnych uczelni i stworzenie jednej instytucji. Dokładnie Fenu (Władywostok) został utworzony, który w 2013 roku otworzył swoje drzwi dla wszystkich chętnych.

Jak wpisać?

Aby zarejestrować się w tej uczelni, trzeba będzie podać numer standardowych dokumentów: kopia oryginalnego paszportu, zaświadczenie o dostawie egzaminu, kopię oryginalnego świadectwa szkoły średniej, a także wypełnić formularz wniosku o przyjęcie na uniwersytet. W przypadku, gdy potencjalny student nie przekazał Unified państwa, ma prawo do przekazania go podczas egzaminów wstępnych w liceum, ale konieczne jest, aby ostrzec przed komisja wybór.

Jeśli potencjalny student ma żadnych dokumentów, które dają mu przewagę podczas wprowadzania lub po prostu pokazać swoje talenty, są również zobowiązani do przedstawienia komisji selekcyjnej. Pomimo faktu, że decyzja o przyjęciu jest podejmowana głównie na podstawie punktów uzyskanych przez wnioskodawcę, komisja konkursowa może dać pierwszeństwo wnioskodawcom, którzy będą oferować do zapoznania się z jego talentów.

Krzesła uczelni

Jeśli potencjalny uczeń zamierza wystąpić do Dalekiego Wschodu Uniwersytetu Federalnego, który dział znany za ich profesjonalizm, wymagane jest, aby wybrać specjalność. W sumie, uniwersytet funkcjonuje 25 wydziałów, z których jeden jest nowy uczeń zostanie dodatkowo zabezpieczona statusu studentów. Szczególnie popularne są Wydział Inżynierii naftowego i petrochemii, oprzyrządowanie, a także architektury i urbanistyki.

Na każdej z nich stale rozwoju naukowego w toku, prowadzone przez prof rad naukowych, który omawia nie tylko pracę studentów, ale także najnowsze publikacje na tematy zawodowe. Nadzorcy stale oferują studentom możliwość rozwijania publikacje piśmie i wizyt w spotkaniach naukowych i innych wydarzeń w tej specjalności.

Uniwersytet zaprasza!

Każdego roku uczelnia zorganizowała dzień otwarty ma na celu ukazanie FEFU przyszłych operatorów, czego się spodziewać w przypadku otrzymania. Zazwyczaj jest to wydarzenie odbywa się w marcu i kwietniu, warunki te nie zostały wybrane przypadkowo, ponieważ większość absolwentów szkół w tym czasie zaczynają wybierać przyszłego miejsca studiów.

Przez dzień otwartych drzwi , studenci zazwyczaj przygotować dużych prezentacji, która zawiera szczegółowe informacje o uczelni, jej historii i perspektyw. Potencjalni uczniowie wraz z rodzicami mogą zadawać wszelkie niezbędne pytania nauczycieli szkół średnich, jak i obecnych studentów. Impreza zazwyczaj uczestniczy także jeden z członków komisji selekcyjnej, aby zapewnić wszystkie niezbędne informacje do osób ubiegających się o przyjęcie.

Szkoła Inżynierii i jego rozwoju Uniwersytet Dalekowschodni

Nie tak dawno temu było zupełnie nowy kierunek techniczny – „Mechatronika i Robotyka”, który jest kombinacją trzech podstawowych dogmatów nauk: informatyki, elektroniki i mechaniki. Specjaliści zaangażowani w studiowanie go, starając się zrozumieć, jak automatyzacja może pomóc w rozwoju wielu nauk, zachowując własne znaczenie i niezależność.

Według UNESCO, to specjalność to jeden z najbardziej popularnych na świecie, a bez niego nie może być każdy postęp techniczny. Wszystkie maturzystów w tym zawodzie mają prawo do pracy jako inżynierów, programistów zaangażowanych w rozwój sztucznej inteligencji, a także do prowadzenia działalności badawczej.

filie uczelni

Nie każdy ma możliwość przemieszczania się do Władywostoku, by studiować na Uniwersytecie Federalnym dalekowschodniej, oddział w tym przypadku są najbardziej odpowiednie opcje. W sumie istnieje dziewięć wydziałów uniwersytetów, wszystkie są na Dalekim Wschodzie Federal District, co ułatwia możliwość dla potencjalnych studentów z prowincji.

Szczególnie popularne są oddziały w Ussuriysk, Pietropawłowsk Kamczacki i Nakhodka. Niektórzy studenci są o wiele łatwiej dostać się do tych miast niż we Władywostoku, w którym głównym korpusie uczelni. Oddziały w Arsenyev, Artem, Bolszoj Kamen, Dalnerechensk, Dalnegorsk i Spassk-Far także początek roku szkolnego, są całkowicie wypełnione nowo wykonanych studentów.

Wydziały i specjalności uczelni

Uniwersytet Dalekowschodni, wydziały i specjalności, które są znacznie różni się od innych uczelni, opracował własną koncepcję ich nazywania. Wydział tutaj nazywa się szkoła i zostały one w tej specjalności, z powodzeniem opanowane przez uczniów. Każdy oddział ma również dumną nazwę szkoły, w tym samym czasie w oferowanej specjalności nie tyle w porównaniu z główną jednostką uczelni.

Jako najbardziej popularne kierunki powinny być wykonane do szkoły prawniczej, szkoła sztuki, kultury i sportu, szkoły ekonomii i zarządzania, a także Szkołę Studiów Międzynarodowych i Regionalnych. To tam przyszłych studentów w pośpiechu, aby dostać się tam częściej, biorąc pod uwagę, że te umiejętności będą przydatne do nich najsilniej w przyszłości.

zajęcia pozalekcyjne

Oprócz swoich podstawowych obowiązków, studenci FEFU aktywnie uczestniczyć w życiu pozaszkolnym swoich wydziałów i uczelni jako całości. Uczniowie instytucji wielokrotnie stał zwycięzców konkursów KVN, jak również regionalnych zwycięzców sprężyn studenckich, które odbywają się w szkołach co roku.

Między innymi, uniwersytet i istnieją organizacje pozaszkolne, w szczególności komisja związkowa, która pomaga studentom rozwiązywać problemy ze stypendiów, akademików i innych indywidualnych sprawach. Zostań członkiem związku zawodowego może być każdy, bo to jest na tyle prosty, aby przyjść do organizacji, mając z legitymacji studenckiej.

walka

Far Eastern University Federal (Władywostok) ma swój własny wojskowy ośrodek szkoleniowy, który przygotowuje przyszłych rezerw kadrowych dla wojska. Wszyscy uczniowie w tym centrum będą automatycznie otrzymać odroczenie z wojska na okres szkolenia, a po jego zakończeniu – tytuł „porucznika” i specjalności „mechanik”.

Szkolenie trwa Standard – pięć lat, po czym środek absolwent otrzymuje dyplom i ma prawo do kontynuowania nauki, a także może iść do wojska w randze uzyskanego. Wielu absolwentów centrum służą teraz w wojsku jako inżynierów w celu uzyskania dodatkowych roczne premie za dobrą pracę.

Student Referencje

maturzystów wczorajsze odpowiedzi o swoich badaniach bardzo ciepły, zwłaszcza tych, którzy badali specjalistyczne „Mechatroniki i Robotics”, w rzeczywistości jest to pomogło im realizować w życiu, dostać dobrą pracę, a nawet znaleźć przyjaciół za granicą. Bardzo często dawni uczniowie pamiętają swoich nauczycieli jako osób odpowiedzialnych do odpowiedniego kształcenia.

Jeśli student postanowił wprowadzić Uniwersytecie Federalnym Far Eastern, wydziały i specjalności uczelni są dostępne dla niego, wystarczy odwołać się do biura przyjęć, aby uzyskać więcej informacji. Jeżeli wnioskodawca miejsce na pobyt na okres egzaminów wstępnych, kwestia ta została również rozwiązana, ale w tej sprawie, należy stwierdzić z wyprzedzeniem, tak aby nie tracić czasu ani pieniędzy. Kluczową cechą uczelni – są chętni, aby dać sobie nawzajem wszelkiej możliwej pomocy, gdy jest to potrzebne, co oznacza, że każdy będzie zadowolony z Uniwersytetu Federalnego Dalekim Wschodzie.