248 Shares 6575 views

Starorodyaschimi – w jakim wieku? Wiek starorodyaschimi kobiety

Kobieta w każdym wieku jest kobietą. I bardzo często pragnienie, aby mieć dziecko prowokuje pań na dość rozpaczliwych środków – opóźnienia w dostawie. W tym artykule chcę mówić o takich warunkach jak starorodyaschimi matki. Kim oni są, jaka jest ich wiek, jakie są zagrożenia związane z późnym okresie ciąży.

Trochę z przeszłości

Co można powiedzieć o określenie „starorodyaschimi”? W jakim wieku kobieta uważana jest za taki? Zastanawiam się trochę wgląd w historię i śledzić, jak ramy czasowe tej koncepcji przesunięty i transformacji.

Kilka wieków temu,

Kilka wieków temu, dziewczyna z początkiem pierwszej miesiączki jest uważany za gotowy do rodzenia. Nie jest to zaskakujące, ponieważ w tym czasie całkowicie posłuszni ludzie natury. Jeśli dziewczyna zacznie się „dni kobiecych”, mogła zostać matką bez strachu.

Warto powiedzieć, że w odległych wioskach krajów muzułmańskich, ta tendencja trwa do dziś. Tam dziewczęta stają się żonami i rodzić do 15 lat.

Wiek starorodyaschimi kobiety w dawnych czasach – 20 lat i powyżej. Jeśli dziewczyna nie jest żonaty i urodziła dziecko przed osiągnięciem tego wieku, uznano za starą panną. Dlaczego tak się dzieje? Chodzi o to, że tylko młody i zdrowy osobnik żeński może znieść zdrowe dzieci. A jak poziom leku w tym czasie była dość niska i nie jest dostępny dla wszystkich kobiet ciężko pracował, a ich ciała zużywają się szybko, zdrowia traci wówczas wiek posiadanie dzieci było dość niski jak na dzisiejsze standardy.

Związek Radziecki

Więc starorodyaschimi. W jakim wieku kobiety powinny być traktowane jako takie? Co do połowy ubiegłego stulecia, Związek Radziecki, pani urodziła po 25 lat nosił nazwę, która jest nieprzyjemne. poziom leku w tym czasie znacznie wzrosła, kobiety muszą dbać o siebie i swoje zdrowie, ale świadomość ludzi nie było tak łatwo zmienić. Większość ludzi wszystkich republik mieszkających na wsi iw małych miasteczkach. I jest jeszcze ta kobieta została zabrana do rozważenia nie działa urządzenie, ale nadal więcej niż drużyna paleniska, mówiąc po prostu – gospodyni. Dlatego przez długi czas po szkole dziewczęta świadomie małżeństwa i natychmiast urodziła dzieci. I tych, którzy są z opóźnieniem, a nazywa starorodyaschimi. Nieoczekiwanie, termin używany dla lekarzy aktywnych kobiet, które urodziły po 25 latach.

Koniec ubiegłego wieku i współczesności

Uważamy ponadto, jak przekształcić ramy czasowe i jak modyfikacje terminu „starorodyaschimi”. W jakim wieku kobiety powinny być traktowane jako takie w końcu ubiegłego wieku? Ponieważ medycyna opracowała szybkie tempo, idealny wiek uznano za narodziny dziecka nie ma 18-22 lat i 20-25 lat. Starorodyaschimi zwany również panie, które zdecydowały się na ciążę po 30. Dzisiaj, termin w światowej medycynie nie istnieje. Jednak w codziennym życiu w krajach postsowieckich, pozostanie przez długi czas.

nowa terminologia

Jeśli kobieta zadać pytanie lekarzowi: „W jakim wieku jest uważany starorodyaschimi przyszła mama?” – lekarz musi odpowiedzieć: „Nie na”. E. Taki termin w nowoczesnej medycynie po prostu nie istnieje. Został on zastąpiony przez nową koncepcję – „nieródkami wiekowej” Stało się tak przede wszystkim w celu, aby nie urazić nikogo i nie narusza ich praw. Wiek uważane rodziły kobiety, które zdecydowały się urodzić dziecko po raz pierwszy po 35 latach. Jednak należy stwierdzić, że świat medycyny będą zaskoczeni i poród w 40. I jest to, że dzięki osiągnięciom naukowców Dziś kobiety mogą zachować swoje zdrowie jak najdłużej w doskonałej kondycji. Dlatego, aby rodzić po 40 dzisiaj możliwe. Jednak wszyscy lekarze mówią, że nie jest konieczne, aby opóźnić czas pierwszej ciąży.

Trochę o główny powód

Więc rozumieć, od jakiego wieku są uważane starorodyaschimi kobiet – po 35 (chociaż termin ten jest stosowany w odniesieniu do przyszłych matek nie są całkiem w porządku). Chcę również powiedzieć, że w ciągu ostatniego ćwierćwiecza znacznie wzrosła liczba kobiet, które urodziły dzieci po 30 lat. Tendencja ta przyszła do nas z Zachodu, jednak, jak ich sposób życia. Dziś, panie nie chcą być tylko gospodynie i radzić sobie z prac domowych i dzieci. Kobiety samospełniającą się, uczyć się, pracować obok ludzi i często otrzymują większe dochody niż silniejszej płci. Wszystko to zmieniło się kilka umysły i damy krajowych, raz tak pchanie ramy czasowe dla narodzin potomka.

inne powody

Dlaczego coraz częściej słyszy się określenie „starorodjashchaja Woman” w rosyjskich szpitalach położniczych? Przyczyny tego całkiem sporo.

 1. Dziewczyny często w młodości i dojrzewania wahaniem w pierwszej aborcji, a potem nie może zajść w ciążę przez długi czas. W najlepszym wypadku, okazuje się, że mają go po dość długim leczeniu i próbuje wyobrazić sobie okruch.
 2. Często kobieta chce w pierwszej kolejności zrobić karierę i zabezpieczenia przyszłości, a następnie tylko urodzić dziecko.
 3. Często starorodyaschimi kobiety są w przypadku ponownego małżeństwa. E. Nowy człowiek kobieta chce również dać dziecku.
 4. Mogą zaistnieć sytuacje, kiedy pani od dłuższego czasu jest w poszukiwaniu męża i ojca nienarodzonego dziecka. Odnajduje go po 35 latach od niego i rodzi.
 5. Innym powodem – długotrwałe leczenie kobiet. Zdarza się, że pierwsze dziecko było pani tylko cierpieć i prosić wyższą moc. I okazuje począć dziecko mama dopiero po 35 latach.

Nadal można znaleźć ogromną liczbę powodów, dla których kobiety decydują się starorodyaschimi. Jednak wszystkie one są zjednoczeni przez jedno pragnienie: rodzić do pięknego i zdrowego dziecka za wszelką cenę.

Na zawodowców

Mając do czynienia z pojęciem „kobieta starorodjashchaja” Ile lat jest uważany za taki, powinniśmy również podkreślić główne zalety takich działań. Tak więc pierwszy i najbardziej ogromny plus – te panie prawie 100% w ciąży umyślnie. E. niemowląt, które urodziły się w takim przypadku, są zawsze mile widziane i kochane przez swoich rodziców, nie są ciężarem lub tak zwany „błąd młodości”. Ponadto, rodzice w tym czasie mają bogate doświadczenie życiowe i może uczyć dziecko. Tak więc, rodzina podnosi kolejną użyteczną członka społeczeństwa. Kolejny plus później poród: jeśli lekarze mówią, że idealny wiek dla dziecka z fizjologicznego punktu widzenia – 22 lat, psycholodzy następnie nazwał swój numer. Eksperci twierdzą, że w tej dziedzinie, że pani emocjonalnie gotowe do pojawienia się potomstwa przez dziesięć lat później, około 32-35 lat. I kolejny plus: starsze kobiety są znacznie bardziej poważne w planowaniu ciąży – faza przygotowawcza, zawsze stosować się do zaleceń lekarzy i lekarzy w okresie ciąży i okruchy są zawsze świadomi w swojej decyzji, aby stać się matką.

Inne pozytywne aspekty opóźnienia w dostawie

Innym powodem, dla którego pani nie musi obawiać się zakwalifikować się do kategorii „starorodyaschimi” (w jakim wieku kobiety są uważane za takie, już zorientowali się)?

 1. Okres ciąży i porodu znacznie odmładza organizm. Cała materia w rozwoju specyficznych hormonów, które wpływają pozytywnie panie ciała (około 35 lat panie funkcja reprodukcyjna zaczyna zanikać, a to wydłuża ciąży).
 2. W starorodyaschimi matek przychodzi po innych „damskiej jesień”, tj. E. menopauzy. Oznacza to, że pani jest kobietą dłużej i później niż zwykle, może nazywać się starą kobietą.
 3. Naukowcy że późne dostawy obniża poziom cholesterolu we krwi, zmniejszenie ryzyka osteoporozy i choroby układu krążenia.
 4. Późna ciąża powoduje kobiet do porzucenia złych nawyków, takich jak palenie tytoniu i spożycia alkoholu (czyli własnego i zrobić to bardzo, bardzo trudne bez czynników zewnętrznych).

minusy

starorodjashchaja kobieta. Powyżej ile lat to nie ma takiej myśli, przypominamy, że termin nie zostanie przyjęty w europejskim Medpraktika. Jednak późna ciąża i poród mogą być niebezpieczne.

 1. Po 35 latach kobiecego ciała nie jest już w stanie wchłaniać wapń, który jest tak niezbędne dla wzrostu i rozwoju dziecka. To może stać się poważnym problemem.
 2. Za urodzenie dziecka po 35 latach pań ciała powinny być całkowicie zdrowy. I to nie jest nieodłączną częścią każdej kobiety.
 3. Po 35 lat zwiększa ryzyko wystąpienia ciąży pozamacicznej.
 4. Starorodyaschimi częściej niż młode kobiety, przekazują swojemu potomstwu różnych genetycznych i zaburzeń chromosomalnych.
 5. Statystyki mówią, że około 70% wszystkich dzieci urodzonych z zespołem Downa doprowadziły do światowego starorodyaschimi matki.
 6. U kobiet po 35 latach w czasie ciąży często doświadczają różnych komplikacji. To jest wcześniaków lub po okresie ciąży, stan przedrzucawkowy (posocznica późnego) słabo pracy.
 7. panie Starorodyaschimi częściej niż zwykle rodzą dzieci przez cesarskie cięcie.
 8. Matek po 35 latach często dzieci w łonie matki ma wpływ niedotlenienia.
 9. U kobiet, które zdecydowały się na opóźnienia w dostawie, szybciej niż zwykle problemy w okresie poporodowym. Jest to różne zakażenia, krwawienia.

górne limity

Na świecie istnieje bardzo ciekawy i nietypowy starorodyaschimi. Ich wiek – 50 lat dobrze poza! I podczas gdy kobiety udało się zrobić doskonałe matkom ich okruchy.

 1. Susan Tollefsen, 57 lat. Kobieta urodziła swoje pierwsze dziecko, dziecko Frey, w 2008 roku, po długotrwałym leczeniu w klinice Rosyjskiej.
 2. Lizzie Battle, 60 lat. Ona urodziła chłopca, jego 41-letni chłopak (który jednak później zrezygnował z kobietami). W klinice, powiedziała, że był 49.
 3. Rajo Devi, 70 lat. Żona 72-letniego rolnika przez 50 lat próbowała zajść w ciążę. Było to możliwe, że jest tylko 70 lat w 2008 roku. Dziecko było przez sztuczne zapłodnienie.
 4. Adrian Illesku, 66 lat. Były nauczyciel urodziła dziecko w 2008 roku przez sztucznej inseminacji. Komórka jajowa, a także dawców spermy.
 5. Patrisiya Rashbruk, 62 lat. PhD, psycholog dziecięcy, Patricia urodziła dziecko w 2006 roku po piątej próbie zapłodnienia in vitro. Ona już ma dzieci, ale ona namiętnie chciał dać dziecku swoją drugą żonę.