670 Shares 2712 views

Ciąża jest, a wynik testu jest ujemny. przyczyny

Zdarza się, że kobieta pochodzi opóźnienie. Pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy – zrobić test. Pasek pokazuje wynik negatywny, ale po miesiącu nie przyszedł. I objawy ciąży pojawiają się: lekkie nudności, zawroty głowy, bóle ból w dolnej części brzucha. A teraz, lekarz potwierdza obecność ciążową ulicy, ale okazuje się, że ciąża jest, a wynik testu jest ujemny. Co to zależy?


przyczyny

Nie należy się bać. Są szanse, że popełniłeś błąd w cyklu obliczeniowym. Zazwyczaj jest to 26-30 dni, ale nie wszystkie regularne. W związku z tym, termin owulacji i implantacji mogą być błędne. Jeśli ilość hCG jest zbyt niska, wynik jest ujemny. Poziom „hormon ciążowy” rośnie każdego dnia. Oblicz wszystko z dokładnością jest prawie niemożliwe. W tym przypadku, należy powtórzyć diagnozę w ciągu tygodnia.

Jeśli ciąża jest, a test jest negatywny, to może być błąd paska testowego. Powody najczęściej naruszenie zasad przechowywania, małżeństwa, upływający trwałość nadużyciem. Lepiej jest kupić na raz 2 testów pochodzących od różnych producentów.

Błąd występuje nawet w przypadku otrzymania leków moczopędnych. Nie jest to „rozcieńczenie kompozycji moczu”. To z kolei zmniejsza ilość hCG, a okazuje się, że ciąża jest, a wynik testu jest ujemny.

Zasady rodzimego Diagnostics

Mała dygresja. W celu uniknięcia niepotrzebnych zakłóceń, konieczne jest, aby wiedzieć , jak zrobić test ciążowy poprawnie:

– diagnoza powinna być tylko w godzinach porannych;

– zbiera mocz w czystym i suchym pojemniku;

– 10-12 godzin przed rozpoczęciem badania w celu ograniczenia pobierania płynu;

– odstawienie leków.

Rzadziej zdarza się, że ciąża zagrożona. Ovum połowa nie jest obcy dla organizmu kobiety, a on go odrzuci. Powody są rzeczywiście różne, dokładnie ustawić tylko ginekologa w badaniu. W tej sytuacji najważniejsze – zachować spokój, lekarz przepisze odpowiednie leki i udał się do szpitala, jeśli to konieczne.

Inną nie mniej smutny powód – nie stała lub ciąża pozamaciczna. Pragnę zauważyć, że jest to niezwykle ważny czas do wykrycia, ponieważ brakowało aborcja proces zapalny może się rozpocząć, co będzie wymagało długotrwałego leczenia. Niebezpieczne dla zdrowia kobiety ciąży pozamacicznej, zapłodnionego jaja w tym samym czasie ustalonym w jajowodzie. Rośnie staje się ciasno, oraz jest przerwa rury. Wszystko to towarzyszy silny ból i krwawienie. W zależności od sytuacji, kobieta będzie działać lub dokonać skrobanie.

Sytuacja, w której ciąża jest, a negatywny test może wystąpić podczas stosowania leków hormonalnych, naruszenia układu rozrodczego kobiety. W każdym przypadku należy skonsultować się z ginekologiem dalszych celów badania i leczenie.

Co zrobić, aby dowiedzieć się, na pewno

Jeśli test pokazuje jeden bar, ale masz objawy, powinny być testowane pod kątem ciąży – krew na obecność hCG. Ta metoda diagnozowania – najbardziej pouczające aktualne. Krew traktowane w taki sam sposób jak w biochemii – z żyły. Wynik będzie znany za około 3-7 dni.