310 Shares 3068 views

Bezprzewodowy monitor: opis, instrukcja montażu, eksploatacji i opinie użytkowników

Monitory bezprzewodowej są szeroko stosowane w samochodach. Wiele modeli są wykonane z kamer. Ważne jest również, aby pamiętać, że urządzenie można podłączyć do smartfonów opartych na systemie Android w obecności złącza. Monitor zasilania odbywa się dzięki dużej pojemności baterii.


Model instalacja

Jeśli weźmiemy pod uwagę urządzenia drogowego, połączenie zostanie przeprowadzone bezpośrednio na panelu. W tym celu należy najpierw odkręcić zębatkę. Następnym krokiem jest instalacja aparatu. Wiele zamontować go pod dachem. Jednak w tym przypadku konieczne jest, aby wziąć pod uwagę cechy struktur mocujących. Bateria powinna być łatwo usunięte do ładowania. Jeśli zainstalowany obok pieca, monitor może pęknąć. Konieczne jest również, aby monitorować poziom wilgotności powietrza w kabinie.

Urządzenie „SAMSUNG S19”

Powiedział monitor jest wykonany z wyjściem wideo serii AV. W tym przypadku, odbiornik posiada wbudowany typ. Jeśli wierzyć opinie klientów, monitor jest dość prosty do skonfigurowania. Jeśli to konieczne, kontrast można zmienić. Urządzenie matryca zamontowana na trzech kanałach. Bezprzewodowe połączenie monitora do kamery za pomocą anteny. Temperatura, w której prowadzi monitorowanie nie może być niższa niż -10 ° C.

Kontrast w tym przypadku zostanie zmieniona poprzez ustawienia. Częstotliwość skanowania przy 3,3 kHz. Technologia „Control” w tamtejszym modelu. W związku z tym problem z jasnością występują rzadko. Kąt widzenia monitora jest reprezentowany przez 210 stopni. Z wad można zauważyć jedynie niewielki czas reakcji. montaż rack jest dość silny. Monitor ten jest sprzedawany w cenie 14 500 rubli.

Model Opis "Samsung D300"

Urządzenie to ma wiele zalet. może być podłączony w razie potrzeby do modelu (mówimy o WiFi Monitor) android. Jak korzystać z urządzenia? Panel sterowania posiada boczne przyciski. Jeśli to konieczne, można zmienić ustawienia wyświetlania menu. przycisku na przednim panelu wyłączyć. Mówiąc o parametry, częstotliwość pozioma jest równa modelu 3,4 kHz. USB-Port, w tym przypadku, nie ma.

W razie potrzeby, jasność można zmienić. Ważne jest również, aby pamiętać, że urządzenie jest dopuszczone do podłączenia słuchawek. Wyjście Composite znajduje się z tyłu monitora. Czas reakcji w tym przypadku wynosi 3,4 ms. Tuner model służy wbudowany typ. instalacja do montażu na metalu jest używana. Akumulator stosowany do zasilania małego zbiornika, ale brakuje mu dużo czasu. Zakup określonego użytkownika jest w stanie monitorować cenę 13 tys. RUB.

Dane techniczne Model "Samsung D355"

Urządzenie jest wykonane z wysokiej rozdzielczości. Funkcja „Wireless Monitor” zapewnia. Kąt widzenia model ten jest równy 185 stopni. Kontrast ją łatwo zmienić. Jak mówią właściciele, urządzenie jest instalowane bez żadnych problemów. Odbiór nich jest wykonana z metalu. poziomej częstotliwości skanowania 2,3 kHz. Tuner model posiada wbudowany typ. Bezpośrednio do akumulatora zamontowanego na tylnym panelu.

Antena używana z kompaktowych wymiarach. Wyjście AV modelu jest niedostępny. W razie potrzeby można wyłączyć dynamikę. Ponad 14 600 rubli. można kupić monitor sieci bezprzewodowej. Jak korzystać z tego modelu? W rzeczywistości, to pod warunkiem, że zarządzanie jest bardzo prosta. Przede wszystkim ważne jest, aby wspomnieć przycisków na panelu bocznym. Można je włączać i wyłączać urządzenia. Ponadto, użytkownik jest w stanie wywołać menu główne.

Recenzje Veise

Te monitory bezprzewodowe lusterku opinie klientów są dobre. Dopuszczalne zawartość urządzenia temperatura nie powinna być niższa niż -13 ° C. Ciało monitora jest dobrze zabezpieczony i jest boi wilgoci. Przyrząd mocujący wykonany jest z aluminium. pionowa częstotliwość skanowania jest na 4,3 kHz. Tuner z monitora wykorzystać wbudowany typ.

Aby połączyć kamera dostarcza composite. Słuchawki w tym przypadku mogą być podłączone za pośrednictwem panelu tylnym. Maksymalna dopuszczalna temperatura przechowywania monitora wynosi 35 stopni. mała moc korzystać z głośników. Jasność w urządzeniu jest regulowany za pomocą przycisku bocznego. Ponadto, właściciel jest w stanie zmienić jego kontrast. Odpowiedź częstotliwościowa monitora jest mniejszy niż 4,2 ms. To kosztuje około 16 500 rubli.

Urządzenie "Asous VP 247"

Ten monitor bezprzewodowy jest wykonany ze zintegrowaną anteną. W tym przypadku rozdzielczość to 1920 x 1080 pikseli. Film AB znajduje się na tylnym panelu. Głośniki dostępne w tym monitorze. Minimalna dopuszczalna temperatura zawartości -25 stopni. poziomej częstotliwości skanowania 4,1 kHz. Zdaniem właścicieli, ustaw monitor bez żadnych problemów.

Aparat może być podłączony również stałe wewnątrz pojazdu. Zastosowania tuner wbudowany typ. Podświetlenie nie jest na monitorze. Technologia „Ficker” Ten model nie obsługuje. Tak więc, jasność nie może być zmieniony. W razie potrzeby, urządzenie ma możliwość zostać zawieszona. Matryca modelu stosuje się raczej jakości. Ograniczania kąta widzenia wyświetlacza wynosi 165 stopni. Maksymalna, dopuszczalna temperatura pracy monitora wynosi około 45 stopni. Częstotliwość pionowa nie przekracza 3,4 kHz. Ponad 14 200 rubli. można łatwo kupić tego monitora sieci bezprzewodowej. Android smartphone podłączyć do urządzenia nie będą działać.

Opis urządzenia Pro Vision

Ten monitor jest kamera bezprzewodowa jest często wykorzystywana przez kierowców. Charakterystyczną cechą tego modelu jest uważany za zwartą budowę. Antena w tym przypadku mały rozmiar. Natychmiast odbiornik działa na wielu częstotliwościach. Monitorować Rozdzielczość – 1200 x 860 pikseli. Przedstawiamy urządzenie ograniczające kąt wynosi 175 stopni. Głośniki w tym przypadku nie jest określony przez producenta.

Jako kupujący powiedzieć, jest regulowana łatwo monitorować i regulować jasność może być. Domyślną wykazywały wysoki kontrast. Osnową w urządzenie jest przeznaczone do trzech kanałów. Czas reakcji monitora wynosi mniej niż 4,5 ms. Akumulator jest w stanie pracować przez długi czas. W razie potrzeby monitorować położenie użytkownik jest w stanie dostosować. Urządzenie można kupić już za 16.300 rubli.

Funkcje "Asus VP299"

Ten monitor bezprzewodowy ma dobrą wydajność. W pierwszej kolejności ważne jest, aby pamiętać, czas szybkiego reagowania – 4,6 ms. Granica kąta widzenia monitora 148 stopni. Minimalna dopuszczalna temperatura jego pracy – minus 15 stopni. częstotliwość synchronizacji pionowej wynosi około 3,6 kHz. Tuner z monitora przy użyciu wbudowanego typu. Ważne jest również, aby pamiętać, że do instalacji monitora służy małe przyjęcie.

Jeśli żądany kąt wyświetlacza można zmienić. Aby podłączyć aparat wykorzystuje wyjście prostopadły. Również na tylnej ściance znajduje się composite. Słuchawki w tym przypadku stosuje się. Matryca monitora jest przeznaczony do trzech kanałów. Częstotliwość pionowa nie przekracza 5,4 kHz. Standardowy zestaw zawiera model montowania dla monitora i dla kamer. Napięcie wyjściowe pozostaje na poziomie 24 watów. Bateria w tym przypadku może pracować przez długi czas. Aby oszczędzać energię, urządzenie może zawsze zostać zawieszone. Kontrast ten model nie może być regulowana. Należy monitorować sklepie około 15 500 rubli.

Recenzje LCD Bezprzewodowy System Monitor

Ten monitor bezprzewodowy wielu nabywców chwalony za ciekawy design. Parametry to również atrakcyjny. Ograniczenie kąt widzenia wynosi aż 175 stopni. Monitor napięcia wyjściowego – na poziomie 24 watów. Z kolei model jest mniej niż 340 mA prąd roboczy. Kontrast w tym przypadku jest sterowany za pomocą przycisków bocznych. Ponadto, użytkownik ma możliwość zmiany proporcji. Maksymalna, dopuszczalna temperatura pracy monitora nie powinna przekraczać 40 ° C. Model wilgoć nie boi.

Stojak do montowania zestawu jest wykonany z metalu. Kąt wyświetlacza jest ograniczona. Komora w tym przypadku są połączone z wyjściem kompozytowym na panelu tylnym. Ważne jest również, aby pamiętać, że urządzenie jest obsługiwane przez „kolor” technologii. Filmy na określonym monitorze można oglądać z wielką przyjemnością. Aby znaleźć model w sklepie użytkownik może w cenie 17 tys. RUB.

urządzenia PA272W

Monitor ten jest wykonany z funkcją zasilania bezprzewodowego. Bateria dostarczyła dużą pojemność. Jeśli to konieczne, antena jest w stanie zmienić częstotliwość użytkownika. Adapter w tym przypadku nie jest zainstalowany. Ważne jest również, aby pamiętać, że niska moc głośnika jest wykorzystywany w urządzeniu. Sprzedaż określony monitorować cenę 13 400 rubli.

Opis PA300W

Ten monitor bezprzewodowy wielu kupujących zdecydować się na wyświetlaczu o wysokiej rozdzielczości. Tuner, model jest używany z wbudowaną anteną. Technologia „Kolor” wspierać tę instancję. Ważne jest również, aby pamiętać, że monitor ma wiele funkcji. Pierwszy użytkownik jest w stanie dostosować kontrast i rozmiar.

Można regulować jasność przycisków bocznych. Monitorowanie minimalną temperaturę przechowywania dopuszczalnych – w temperaturze -25 ° C. System wytrzymuje napięcie wyjściowe 22 watów. Jako klienci mówią, że bateria jest usuwany bardzo szybko. Instalacja monitora jest dość prosta. Działa obecny system wytrzymuje 560 mA. W tym przypadku, pionowa częstotliwość skanowania jest nie większa niż 5,2 kHz. Monitor ten jest sprzedawany w cenie 16 tys. RUB.

cechy PA272W

Monitor jest wykonany z matrycy wielokanałowego. Komora w tym przypadku są połączone z wyjściem kompozytowym. Prostopadłe złącze wzorem dostarczonym. W razie potrzeby można dostosować format obrazu. Instalacja jest dość prosty model.

Odbiór w tym przypadku jest wykonana z aluminium. pionowej częstotliwości odchylania monitora jest mniejsza niż 3,6 kHz. Tuner stosowany w tym przypadku wbudowanego typu. Bezpośrednio kąt widzenia wynosi 145 stopni. Wielu właścicieli powiedzieć, że model ten zużywa mało energii. Można go kupić za 15 tys. RUB.