112 Shares 4423 views

Jak wyciąć Spitz?

Ładny i przyjazny Spitz natury posiadają grubą, piękną i jedwabiste włosy. Ogon tej rasy luksusu. W celu prawidłowego wykończenia psa, trzeba zwrócić się do profesjonalnego, a mianowicie do groomer. Mając wystarczająco dużo doświadczenia, mistrz będzie w stanie włączyć swoje zwierzę w eleganckim i zadbanym przyjaciel rodziny.


Grooming Spitz

Od Spitz bardzo grube i piękne włosy, a następnie wyciąć może być inna. Włosy różne właściwości połysku i sztywność, i jest utworzony na kołnierzu szyjki szyku. Ponadto, wełna tych psów bardzo dobrze pomalowane na różne kolory.

Istnieją sytuacje, gdy tworzone są zmierzwione obszar. Aby tego uniknąć, trzeba stale pet grzebień – najlepiej codziennie. Przed rozpoczęciem tej procedury, trzeba nawilżyć włosy specjalnego sprayu, który sprawia, że łatwiej. Po tym, w pobliżu głowy sprawia, że wielkie rozstanie i zaczęła czesanie kępki włosów z korzeniami z ich podziałem na nici.

Jak prać Spitz?

często niemożliwe do mycia psa. Lepiej jest, jeśli ta procedura zostanie przeprowadzona nie częściej niż raz w miesiącu, ale może to zrobić dwa razy, jeśli jest to absolutnie konieczne. Używaj szamponu i odżywki sformułowanej dla tej rasy psów. Ważne jest, aby pamiętać, że woda wejściu do uszu Spitz jest nie do przyjęcia, więc przed mycia najlepiej jest podłączyć je gaziki. Po zakończeniu procedury, trzeba wyciągnąć mokrą watę i delikatnie osuszyć uszy kije dry zwierzaka.

Martwe włosy mogą być usunięte ręcznie bezpośrednio po kąpieli. Następnie pies należy suszyć suszarka podczas czesania go. Dla procedura lepiej jest wziąć urządzenie na stojaku, a właściciel będzie wolne obie ręce. Niedopuszczalne jest, aby zostawić zwierzaka wyschnięcia: Wełna z Spitz bardzo grube i suche przez dłuższy czas, więc pies może złapać przeziębienie, a mokre włosy splątane.

Spitz zazwyczaj przycinane futro, znajduje się w okolicach uszu i łap.

Spitz strzyżenie w domu: jak wydać prawidłową procedurę?

Zacznijmy od tego, że iglice są tak ras psów, które wymagają wysokiej jakości pielęgnacji. Ale zanim wyciąć Spitz w domu, trzeba przygotować kilka narzędzi:

 • Nail Clipper.
 • małych nożyczek (prosta).
 • Nożyczki proste (duże).
 • nożyczki do wycinania.
 • nadmanganian potasu, w przypadku katastrofy.

zasady fryzura

Przed zabiegiem, musisz zgolić paznokcie pies, i powinno być wykonywane przynajmniej raz w tygodniu.

Aby przyciąć włosy na stopach należy wziąć małych nożyczek z prostymi końcami. Wszystko, co musisz golić, nawet między palcami. Po zakończeniu procedury, podejmują długie, proste nożyczki i zacząć regulować włosy na nogach, tak aby uzyskać płaską poprzeczkę.

Pamiętaj: Spitz cięcia prawidłowo tylko wtedy, gdy pies będzie stać. Tak więc konieczne jest, aby puszystej sierści i grzebień je prosto. Przednie i tylne nogi są wycinane przez tego samego typu. Ale futro, które rośnie palce intermedia, trzeba zostawić.

Jak obniżyć swoje uszy Spitz?

Do uszu zwierzęcia stał się mały i zgrabny, będą musieli pracować na nich pracować:

 • Chwycić ucho między dwoma palcami.
 • Musimy przejść od dołu do góry, ostrożnie czując skórę psa, tak aby nie spowodować jego uszkodzenie.
 • Po osiągnięciu czubek ucha, i ogolił sposób na piękną i dokładnych zaokrągleń. Cięcia muszą być umieszczone równolegle do głowy.

Jeśli okaże się, że trudno jest wyciąć nożyczkami Spitz, można wziąć samochód elektryczny oraz największy napiwek. W tym przypadku procedura będzie znacznie szybciej, a wynik będzie taki sam.

Groomer dla psów

Spitz – rasy psów, które wymaga szczególnej opieki. Jest to przede wszystkim ze względu na sierści zwierzęcia. Powinien on być szczotkowane codziennie, psy tej rasy jest bardzo podobny rodzaj uwagi gospodarze.

Jeśli zwierzę weźmie udział w wystawie, aby skrócić włosy nie jest zalecane i dozwolone jest wyłącznie do cięcia uszu i pod ogonem, aby zapewnić higienę. Wyciąć tylko te psy, które nie są w stanie uczestniczyć w wydarzeniach konkursowych. Istnieje możliwość, aby to zrobić samemu, ale nie ma gwarancji, że okazało się pięknie. Dlatego wielu pytanie: gdzie ciąć Spitz?

W tym celu istnieje specjalny fryzjer dla psów, w którym profesjonalny groomer nie tylko prawidłowo prostować futro, ale także do malowania go w różnych kolorach.

Wytnij Spitz: Cena Emisyjna

Koszt fryzury dla Spitz będzie zależeć od rodzaju fryzury wybrać swojego zwierzaka: sanitarnej, tradycyjny lub wystawy. Na przykład, pet grooming w salonie może kosztować od 1900 do 2100 rubli. Kompleksowa opieka gdy wartość zamówienia będzie w ciągu trzech tys. Rubli.

Jeśli zwierzę jest konieczne, aby wyciąć tradycyjnie, jego pierwszy umyć go specjalnym szamponem, a następnie spłukuje odżywkę do włosów, który sprawia, że łatwo się rozczesują będzie suche i suszarkę do włosów.

W rezultacie, cięte Spitz będzie wyglądać następująco:

 • Uszy będzie uroczy zaokrąglony kształt.
 • Łapy zostaną przycięte w taki sposób, że stworzy „efekt Cat”.
 • Płaszcz jest prosta.
 • Delikatnie i krótko, ze względów higienicznych podstrigut wokół genitaliów i ogon korzenia.
 • Z pomocą wycinania stworzy piękną sylwetkę.

Należy zauważyć, że dobrze przycięte i poprawnie Spitz jak misia. Co ważne, nie zapomnij go codziennie czesać i dbać o włosy.

Wielu właścicieli tej rasy nie są skłonni tracić czasu i pieniędzy na takie wydarzenia. Ale na próżno – Pies z włosami bardzo atrakcyjny wygląd. Piękne, zadbane zwierzę – wskaźnik miłości i troskliwego gospodarza.