712 Shares 8056 views

„Aldemar Knossos Royal” (Kreta) – wakacje w stylu starożytnych królów

Długie, piaszczyste plaże, mnóstwo słońca i owoców, delikatne fale ciepłego morza, liczne zabytki i oszałamiające piękno jego charakter – to wszystko czeka, aby zobaczyć podróżnych przybywających do odpoczynku na Krecie. Hotel „Aldemar Knossos Royal” tylko wzmacnia wrażenie wspaniałej wyspie. Kompleks hotelowy jest częścią łańcucha Aldemar Hotels & Spa, który gwarantuje wysoką jakość usług. Hotel położony jest nad brzegiem morza, w spokojnej okolicy na obrzeżach tętniącego życiem kurortu Hersonissos. Stolica wyspy, Heraklion jego oddzielne 25 km.


Pierwsza myśl, że odwiedził mężczyzna, który przyszedł w 5-gwiazdkowych hotelach „Aldemar Knossos Royal” (Crete) – który był w bajce. Wszystkie budynki zbudowane w stylu starożytnego pałacu króla Minosa. Po prostu nie mogę uwierzyć, że istnieją wszystkie najbardziej nowoczesne udogodnienia w tych domków. Pokoje oczywiście różnią się w zależności od kategorii, a najbardziej reprezentacyjny z nich – Villach Imperial – ma swój własny obszar ogrodnictwo, basen, pokój dzienny z kominkiem i rzeczy. Ale w standardowych pokoi dwuosobowych również dobre i wygodne: są przestronne i składają się z garderobą, sypialni i łazienki. Jako takie, całkowita mieszkania w kompleksie hotelowym istnieje, wszystkie pokoje dla gości znajdują się w domkach dwupiętrowych w bujnym ogrodzie.

Hotel „Aldemar Knossos Royal” (Kreta) oferuje wybór różnych rodzajów zasilania: łóżko i śniadanie, obiadokolacja lub pełne wyżywienie. Dla tych, którzy wybierają tę drugą opcję, to biorąc pod uwagę bezpłatny trzyprzebiegowego do restauracji ryba Fontana Amorosa, tawerna serwująca specjały kuchni greckiej Artemis i Ouzeri. Podają la carte i służy od szefa kuchni. Główna restauracja jest otwarta na śniadanie i kolację i przekąski jest możliwe w Snack Bar & Restaurant, Pizzeria i Beach Bar & Restaurant na plaży.

"Aldemar Knossos Royal" (Kreta) Opinie zbiera pozytywne. Nazywa się rodzinny hotel, i jest to prawda, ponieważ istnieje zwracając szczególną uwagę na dzieci. Hotel nie jest po prostu specjalne krzesła w sali głównej i specjalnym menu restauracji, ale nawet ich własnych dzieci. Ten pokój z kolorowymi meblami i małych dzieci są pod czujnym okiem doświadczonych kelnerów, którzy mogą zapewnić, że nawet najbardziej kapryśne dziecko chętnie pochłaniają zdrowej żywności w formie bufetu. Ponadto „Aldemar Knossos Royal” (Kreta) od 10 rano do 6 wieczorem mini klub Aldy. Aby zaakceptować dzieci od czterech do dwunastu lat. I to nie tylko pokój pełen zabawek, gdzie animatorzy bawią młodszych gości. Nie, to jest duży statek piracki z masztów, drabin i posiada huśtawki i baseny, a także tereny do uprawiania sportów i gier. W ciągu dnia w klubie położyć na stole z różnych przekąsek, soków i deserów. Program jest bardzo pełny. Aktywne gry umiejętnie przeplatają się z cichych zajęć: rysowanie, modelowanie, oglądanie kreskówek. I hotel zapewnił bezpłatne łóżko dziecięce, wózki i radia do monitorowania dzieci spać komórkowego Baby (niedawne trzeba rezerwować z wyprzedzeniem) dla malutkich gości.

„Aldemar Knossos Royal” (Crete) nie mniej organizuje bogaty program wypoczynku i dorosłych. Zgranym zespołem animatorów, mówienia po rosyjsku, zabrać aerobiku rekreacyjnego w basenie, siatkówka plażowa, gra w squasha, a wieczorami dla gości niekoniecznie zajmował różne strony w klubie Aquarius.