598 Shares 9151 views

Dobre słuchawki i szkodliwe kropelki

Znacznie bardziej interesujące chodzić po ulicach lub jeździć z transportu publicznego, jeśli są stale towarzyszyć swojej ulubionej muzyki. Gracz, smartphone lub tablet – bez względu na to, co wybrać do słuchania piosenek. Głównym akcesorium w tym przypadku – i dobrej jakości słuchawki. Dla sportu, spokojnych spacerów i profesjonalny model słuchania muzyki powinien być różne. Po tym wszystkim, wszystkie one mają bardzo unikalne właściwości i charakterystykę.


Coraz większa liczba konsumentów preferujących zestaw słuchawkowy, nazwany „kropelki”. Ta opcja jest znacznie łatwiejszy w użyciu niż przestrzennych modeli. Są prawie niewidoczne (z wyjątkiem przewodów, które rozciągają się do odtwarzacza), bardzo lekki i kompaktowy. Słuchawki kropelki dogodnie prowadzi wszędzie. Można je złożyć i umieścić w kieszeni lub torbie przedziału. Jednak wady tych modeli, oczywiście, też.

Słuchawki te są wprowadzane bezpośrednio do kanału słuchowego. W rezultacie dźwięk koncentruje się w błonie bębenkowej. Dlatego modele te nie są zalecane do długotrwałego słuchania muzyki nawet średniej głośności. W przeciwnym razie, można mieć kłopoty ze zdrowiem. Badania medyczne wykazały, że ludzie, którzy wolą słuchawkowe kropelki są znacznie bardziej narażeni na utratę słuchu.

Izolacja akustyczna można uznać za plus. Jednak jest to również często odgrywa okrutny żart z właścicielami kompaktowe słuchawki. Ponieważ człowiek nie słyszy dźwięków otoczenia, istnieje ryzyko, aby uruchomić na innych przechodniów, nie słychać alarm samochodowy lub krzyczeć. Zaleca się, aby usunąć słuchawek podczas przechodzenia przez ulicę.

Z pozytywnych rzeczy jest wysoka jakość transmisji dźwięku. Rzadkie słuchawki do odtwarzacza można porównać z „kropelki”. Zdrowe i odpowiednia konkurencja go jeśli tylko klasyczny wzór napowietrznych. Że mają one tendencję do wyboru dla siebie audiofilów. Ale kompaktowe słuchawki są bardziej popularne, a ceny są niższe, ale jakość muzyki odtwarzanej organizuje większość miłośników uciec na spacer. Ponadto takie modele mogą bezpiecznie prowadzić aktywnych sportów. Na przykład, run. Nie pojawi się na głowie, utrudniają lub regularnie spadają na jego szyi.

Słuchawki kropelki jest bardzo delikatna w użyciu. Są one bardzo łatwe do uszkodzenia przewodu. Ponadto, istnieje ryzyko pękania wykładziny albo utratę gumowym. I tak wiele problemów pojawia się, gdy są one najbardziej niechcianego czasu mocno uwikłany w kieszeni. Jednak dzisiaj te braki mogą być łatwo usunięte. W sklepach sprzedawane są niemal wszędzie wymiany części składowych, które są doskonale nadaje się do prawie wszystkich modeli. I z tym problemem sprzęgania rozwiązać specjalny akcesorium, które można owinąć wokół przewodu i zabezpieczyć się w słuchawkach.

Ogromnym plusem takich modeli jest to, że ludzie wokół ciebie po prostu nie słychać muzykę, która jest obecnie zachwyca uszy. Przecież każdy ma inne gusta. Dlatego wyjście słuchawkowe kropelki są bardzo użytecznym dodatkiem dla fanów głośnej muzyki lub specyficzne.