779 Shares 3374 views

Szereg przepisów wytwarzania karpia

Karp – ryba z rodziny karpiowatych, bardzo smaczne, ale bardzo koścista. Od tej ryby jest przygotowywany jako ucztach i konwencjonalne. Istnieje wiele przepisów na karpia. Główną metodą przygotowania tołpygę jest gorąco, ale można gotować i ucho. Dobre ryby i marynaty i wypełniacz.


Dania z tołpygi nadają się również do tradycyjnego stołu, a na święta, więc ta ryba jest bardzo dobrze w połączeniu z szeroką gamą produktów.

Niektóre przepisy karp umożliwić korzystanie z ryb z kości, a dla niektórych, takich jak kotlety, filety potrzebują. W celu dokonania zaokrąglenia, trzeba najpierw oczyścić ryby na skale. Lepsze czyste specjalną chistilkoy ryby, ale jeśli tak nie jest, można użyć widelca. Następnie wyjąć wnętrzności, skrzela są cięte i dobrze umyte. Aby polędwicę, konieczne jest, począwszy od głowy, zrobić nacięcie wzdłuż kręgosłupa ryb i ostrożnie oddzielić mięso od kości. Następnie obrócić ryb i oddzielania mięsa, zaczynając od ogona.

Najpopularniejsze potrawy z karpia – to kotlety i ryby z grilla. Jak przyrządzić karpia, a ich obu podobać? Smażyć kawałki ryb, specjalne przepisy na karpia nie jest konieczna – wystarczy odciąć kilka plasterków polędwicy 2-3 cm i smażyć, ale wcześniej muszą dodać sól do smaku i odstawiamy na dwadzieścia minut. Na kotlety filet pokroić na kawałki, należy sprawdzić na obecność kości i przewinąć przez maszynkę do mięsa. Ziemniaki i cebulę czyste, a także przewijać razem z chlebem i słoniną.

Chleb przed nim namoczyć w małej ilości wody. Powstały mielonego sól i pieprz do smaku, dobrze ugniata i zrobić hamburgery. Agonia rolki nie jest to konieczne. Wlej olej do miski i miejscu na małym ogniu. Patelnia do ogrzewania tak, że olej jest czerwony gorąco. Kotlety smażone z obu stron pod pokrywką aż ładnym ostre. Kotlety uzyskuje smaczny i popularny ze wszystkich, nawet dla tych osób, które w zasadzie nie lubią placki z ryb, ponieważ nie są one w ogóle podobna.

Przed jak smażyć hamburgery, trzeba wyciąć kawałki ryby soli. Przez pewien czas, aż klopsiki są gotowe, prosolitsya ryby. Po kotlety patelni należy ponownie przemyto, wlać olej i umieścić zjawisko. Filiżanka jajku i pokonać dobrze swoją zgodę lub usprawiedliwienia. W innej misce wsypać bułkę tartą. Teraz kawałki ryby trzeba zanurzyć w jajku, bułce tartej i rolki w smażyć, takich jak hamburgery, z obu stron.

Od głowy, kości i płetwy ryb można zrobić doskonałą zupę.

Ale możliwe jest, aby ugotować zupę z karpia i innych leków na receptę. Potrzebne będą następujące składniki:

Karp 700 gr
Ziemniaki 6 sztuk
Pomidory 5 sztuk
Seler, tymianek, przyprawy
Ryby 2,5 litra bulionu.

Ziemniaki muszą być oczyszczone, pokrojone w plasterki, umieścić w wrzącej bulionu i gotować do miękkości. Po że ogień jest zmniejszona, dodać rybę i gotować jeszcze przez 15 minut. Na koniec ucha jest solony, dodać przyprawy, pokrojone pomidory i seler. Przed podaniem do zupy dodać posiekaną cebulę.

A teraz dowiesz się, jak gotować karp marynowane.

Gdy ryba jest gotowa, powinien to być dobry doprawić solą i umieścić w garnku pod prasą i umieścić w lodówce przez 24 godzin. Następnie ryby dobrze przemytej umieszcza się w prasie i 6% octu dodaje się tak, że ciecz zajmuje ryby i ponownie usunięto w lodówce, już po 6 godzinach mieszania ryby co dwie godziny.

Ryby ponownie przemyto, dodano do smaku olej roślinny dodaje pierścienie cięte lub półpierścieni cebuli i pieprz i mieszano umieszczone bardzo blisko brzegu. Godzinę później, karp i jest gotowy do podania.

Istnieją przepisy na karpia, w której kości, z wyjątkiem grzbietu, skręcić w galarecie. Konieczne jest, aby wyciąć marchwi i cebuli i umieścić na dnie garnka. Przykryć warstwą ryb oraz warstwa ochronna marchew i cebula. Wtedy wszystko się posypać przyprawami, solą i zalać rybę tak, że woda jest ukryta tylko składniki.

Po gotowaniu, usuwanie pianki zmniejsza pożaru, zamykając przykrywkę i tomim 6 godzin. Pokrywa nie można usunąć! W ten sposób uzyskuje się to Succulent ryb, w którym wszystkie małe kości rozpuszczony i przekształcony galaretki. Spróbuj, to podoba!