713 Shares 6232 views

Nosov „Nie wiem na Księżycu”: podsumowanie

W tym artykule zajmiemy się podsumowaniem książki „wiem na Księżycu”. To dzieło Nikolay Nosov znane wielu z nas od dzieciństwa – ktoś go czytać, ktoś spojrzał doskonałe dopasowanie. Dzisiaj, historie, które opowiadają o przygodach wiem, tak popularne wśród młodego pokolenia.

Na produkcie

„Nie wiem na Księżycu” (podsumowanie omówione poniżej) jest zawarte w serii książek opowiadających o przygodach wiem. Produkt jest definiowana jako gatunek nowej opowieści. Książka jest ostatnią częścią serii, która obejmowała „Przygody wiem i jego przyjaciół” i „nie wiem w Sun City.”

Początkowo produkt zostały opublikowane w ratach od 1964 do 1965 roku w „Szkole” Rodziny i magazyn. Oddzielnie, książka została opublikowana w 1965 roku.

Nosov „Nie wiem na Księżycu”: podsumowanie

Wydarzenia z książki odbywa się w dwa i pół roku po Shorty odwiedził Sun City.

Naukowcy Fuchs i śledzia z Sun City z Znayka chodził po Księżycu. Następnie Znayka chciał zrobić lot na własną rękę. Pomysł wywołał zainteresowanie mieszkańców Flower Miasta i astronom Steklyashkin. Tymczasem Znayka napisał książkę, w której opisał swoją wersję pochodzenia księżycowych kraterów. Wśród innych aspektach, naukowiec twierdził, że życie jest możliwe wewnątrz księżyca. Wszyscy śmiali się z tym stwierdzeniem Znayka i nikt mu uwierzyli.

Z Księżyca naukowca podniósł kawałek miejscowej rasy, które świeciły w nocy. Po Znayka przypadkowo umieścić go razem z rudą żelaza magnetycznego, a następnie w domu, w którym mieszkał i kilku innych shorties, zaczął czynić cuda, sprawa, która była … nieważkości. Wesoła mieszkańcy starali się dostosować, nawet gotowane kolację.

Po powodów, co się stało, wszyscy znowu zaczęli szanować Znayka. Otwieranie urządzenia Shorty bezważkość rozpoczął budowę statku kosmicznego latać na Księżyc. Obecni mieszkańcy księżyca, były ładowane do nasion rakietowych olbrzymich roślin. Wiem pączka i postanowiono nie brać z nich. Dlatego są one w nocy w przeddzień wyjazdu, udali się do rakiety, nie do ukrycia, ale przypadkowo uderzył przycisk start i poleciał razem.

Raz na Księżycu, Shorty nosił garnitury i poszedł zbadać powierzchnię. Neznayka przypadkowo wpadł do tunelu, a zakończył się wewnątrz księżyca.

Znajomość ludzi księżyca

Okazuje się, że Znayka miał rację, a pod powierzchnią księżyca naprawdę żywo shorty, ale są one bardzo różne od ludzi Flower City. Struktura społeczna Księżyca jest bardzo podobna do naszej Ziemi. Oczywiście, autor dotyka problemów społecznych w powieści „wiem na Księżycu”. Fabuła tylko pokazuje, jak bardzo różnią się te światy – świat wiem i mieszkańcy spokój księżyca. Oprócz różnic czysto zewnętrznych – małych fabryk roślin komin, drapacze chmur i telewizji – istnieją znaczne wewnętrzne.

Tak więc, będąc w obcym świecie, Dunno głodny i postanowił zjeść w pierwszej kawiarni. A kiedy mały człowiek jadł, kelner zaczął domagać się od niego pieniędzy, ale Dunno nie były one w rzeczywistości, że nawet nie wiem co to jest. Tak więc nasz bohater znalazł się w więzieniu. Tu był jego własny system sortowania więźniów, na przykład od wielkości nosa, głowa, wzrostu, i tak dalej. Po wszystkie procedury pomiarowe Dunno mylone kupna recydywista złodzieja.

Tu, w więzieniu, Nie wiem, co to pieniądz, studiując podstawy przetrwania w społeczeństwie kapitalistycznym. Towarzysz z celi opowiada mu o Wacky Island, które łączą wszystkie naruszające prawa, iz którego nikt nie wraca. Nasz bohater, z kolei, opowiada o swojej ojczyźnie i olbrzymich roślin, ale nikt mu nie wierzy.

Dunno natychmiast przynosi przyjaźń z kóz. Razem są one zwolnione. Przed wydaniem Mig, jeden z więźniów, poprosił ich, aby przekazać komuś na piśmie będzie. Wiem kozę i wysłany do właściciela sklepu Julio, który adresowany jest do wiadomości. W rezultacie, MIG, Julio, Koza i Dunno wyobrazić spółkę akcyjną gigantycznych roślin. Zamierzają sprzedać akcje z pieniędzmi zbudować rakietę i zebrać nasiona z powierzchni Księżyca. Przynajmniej tak myśli, nie wiem.

upadłość spółka

Nadal opowiedzieć Podsumowanie Nosov ( „Dunno na Księżycu”). Wiem w telewizji i stanowią astronauta, oczywiście, wszystko odbywa się w celu sprzedaży akcji. Je kupić tylko biednych ludzi spędzających ostatnie oszczędności. Społeczeństwo staje zainteresowanych Spruts Tycoon, jest niekorzystne dla ubogich otrzymał nasiona gigantycznych roślin. To może go do bankructwa. Następnie Spruts postanawia zaoferować łapówkę założycieli. On jednak nie daje pieniędzy, a tych, którzy zebrali bogate księżyca. Julio i Mig natychmiast zgodzić, ale nie mów nic nie wiem i kozy. Wkrótce opinia publiczna dowiaduje się o ucieczce dwóch założycieli i upadłości Spółki. Z tego powodu nie wiem i kóz do ucieczki do innego miasta.

Wacky wyspa

Z wieloma nowymi twarzami kłopoty wiem na Księżycu. Podsumowanie opowiada o wędrówce bohatera i kóz – muszą spać w tanich hotelach, bardziej jak w więzieniu (pchły, karaluchy i pluskwy). Za mało pieniędzy, a oni podjąć każdą pracę. Koza zaczyna boleć. Dunno muszą pracować i dbać o innych. Hero spacery psy, ale traci pracę, gdy gospodyni pet dowiaduje się, że doprowadził je w strasznym hotelu, gdzie mieszkał z kozim wiem. W rezultacie, przyjaciele są pod mostem, ponieważ nie ma pieniędzy i wyjechał do hotelu. Zostali aresztowani i wysłał na wyspę głupie.

Początkowo przyjaciele zdecydowali, że doskonale uregulowane. Wiem, ale później zauważyłem, że Koza jest stopniowo zamienia się w owcy.

Przygoda Donut

Dość ciekawe i różne od siebie, aby stworzyć postać N. Nosov ( „Nie wiem na Księżycu”). Fabuła Teraz wracamy do początku pracy, ale tym razem będziemy uczyć się o Donut przygody. Raz zniknęła Neznayka, Donut pozostał na pocisk, aż będzie na jedzenie, a następnie udał się do innych wyszukiwań.

On nie wewnątrz księżyca i znajduje się na plaży, gdzie dużo soli, ale ludzie go nie używam. Pączek opiera swoją sprawę – zaczyna sprzedawać sól i szybko rośnie bogaty. Ale inni bogaci ludzie zaczną obniżać ceny na sól i Donut zniszczony. W rezultacie został zmuszony do wykonywania ciężkiej pracy – aby włączyć koła Ferris.

wynik

Zbliża się do końca książki „wiem na Księżycu”, podsumowanie, które ledwo omawiane. Teraz historia przenosi się na Ziemię. Uznając, że nie było rakiety Znayka buduje kolejny pocisk, a mały człowiek przejść do księżyca. Sonda dostanie się do wnętrza satelity Ziemi. Tutaj mieszkańcy Flower Miasto wiedzieć o Spółce i rozprowadzać darmowe nasiona, jednocześnie starając się znaleźć wiem i pączki.

Shorty z Ziemi na słabą dystrybucję sprzętu nieważkości jak ochrona policji. Wokół początku powstania robotników. Pączek słyszał astronautów podróżujących do nich. Następnie udaje się uratować i Dunno z zwariowanej wyspy.

Spruts i Julio dmuchać ziemian rakietowe, ale mały człowiek dostać się na powierzchni księżyca, gdzie odbyło się pierwsze rakiety i odlecieć do domu.

Tak kończy się podsumowanie historii „wiem na Księżycu”.