218 Shares 5604 views

Słynny aktor Gael Garcia Bernal

Jeśli lubisz nowoczesne kino, Gael Garcia Bernal, to na pewno wiesz. To niesamowite, charyzmatyczny aktor, który zasłynął na całym świecie, mimo że stereotypy Meksykanie grają tylko w telenowelach. Gael Latino udaje się pozostać obecny, ale w tym przypadku, aby trzymać z dala od dramatów. Zapoznajmy się utalentowany aktor bliżej.


wczesne lata

Gael Garcia Bernal, filmy, które są teraz jak w wielu krajach, urodził się w małej miejscowości Guadalajara w 1978 roku. Jego rodzice, Patricia i Jose Angel, byli młodzi aktorzy że Meksyku prawdziwe egzotyczne. Pieniądze w rodzinie miał bardzo mało, więc rodzice zabrali dziecko ze sobą do pracy – teatru. Aby poradzić sobie z problemami, rodzice decydują, że dziecko kosztowałoby grać w serialu – to jest teraz ratowanie finansowy. Więc Gael Garcia Bernal i znalazł się na planie innego dziecka. Szybko przyzwyczaiłem się do życia aktora i zaprzyjaźnił się z innymi gwiazdami. los dziecka był predestynowany!

Droga do sukcesu

Pierwszy godnej uwagi do roli Gael García Bernal otrzymał w 11 lat. Został zaproszony do gry w serii „Teresa”, który był bardzo popularny w Meksyku. Trzy lata później ukazał się kolejny aktor – pojawił się w serialu „Dziadek i ja” i oczarował publiczność swoim talentem dramatycznym. Przez 18 lat w karierze aktorskiej zagrała Gael rolę w krótkim dramacie Antonio Urrutia. Tape „Wewnątrz serca” został nominowany do Oscara. Gael wiedział dla kogo chce być, więc udał się do Londynu, gdzie podjął studia na prestiżowej School of Speech and Drama. W ten sposób stał się pierwszym meksykańska zdał egzaminy w szkole na tym poziomie. Nic dziwnego, że stał się sławny jako osoby zdolnej przełamać stereotypy.

Pierwsza udana rola

Gael Garcia Bernal, każde zdjęcie jest entuzjastyczny koneserem kina natychmiast przypomniał o różnych taśm szybko zmierza w kierunku sukcesu. Już dwadzieścia dwa lata, nawet podczas treningu w Londynie, grał błyskotliwą rolę w filmie Alehandro Gonsalesa Inarritu. Taśma o nazwie „Suka Love”, wydany w 2002 roku, które wpłynęło do domu aktora jedenastu nagród. Zdobył nagrodę sam Gael. Jury prestiżowej nagrody od „Palme d'Or” i „Oscar” były stonowane.

Kolejny rok to kolejny moment triumfu. W tym czasie, Gael Garcia Bernal pojawiła się w filmie „I twoją matkę też”. Ten film jest poświęcony problematyce dorasta, jest to związane ze złożonymi tematami uzależnienia od narkotyków i skomplikowanej sytuacji politycznej w społeczeństwie amerykańskim Łacińskiej. W nim aktor grał z Diego Luna, którego znał od dzieciństwa, od czasu strzelaniny w serii. Za pracę w filmie Alfonso Cuaron Gael wygrała nagrodę Marcello Mastroianni z Festiwalu Filmowego w Wenecji.

Stabilna kariera aktorska

Gael Garcia Bernal, którego filmografia uzupełniane kilka udanych zespołów podczas studiów w Londynie, nie traci na popularności, aw kolejnych latach. Wydaje się, że aktor niesamowity talent w doborze ról. Wszystkie z nich są niezapomniane i żywe, nie film, który można określić jako przeciętne. Ponadto, każda praca sprawia, że widz myśleć o czymś znaczącym. Nic dziwnego, że wiele z tych taśm ze swoim udziałem oznaczone nominacje do „Oscara” i innych nagród. Należy zauważyć takie filmy jak "Private Lives" Fito Paez "mnie nie kusić" Agustín Díaz Yanes, "Cuba Libre" David Attwood i "Zbrodnia Ojca Amaro" Carlos Carrera. Należy również wspomnieć o roli wielkiego rewolucyjnego Che Guevara, który Gael Garcia Bernal zagrał w 2004 roku. Taśma została nominowana do „Oscara”. Ponadto, film „Che Guevara: Dzienniki motocyklowe” otrzymał nominację i innych, ten sam aktor został nominowany do nagrody BAFTA.

Gael kariera kwitła, filmowanie stało się stabilna. Zaczął coraz ofert z wieloma reżyserami, ale dał pierwszeństwo jest ciągłe, a obecnie pracuje autora. W 2004 roku pojawił się w filmie Pedro Almodovara „Złe wychowanie” i podbił publiczność ze swoją grę w filmie Michela Gondry „The Science of Sleep” w 2006 roku.

Powtórzył, a współpraca z Iñárritu, grając w „Babilonie”, dramat w 2006 roku. Jego praca zostanie zapamiętany widzów w nadchodzących latach.

Świeże wstążki i plany na przyszłość

W ostatnich latach, co roku przychodzi kilka filmów. Prime wyróżnia się spośród Zachodniej komedii „W domu mojego ojca”, gdzie grał z Bernal Will Ferrell.

Aktor nie przestaje działać. W 2016 roku zachwyciła fanów przez trzy premiery: „Opuszczona City” Roberto Sneijder, „Neruda” Pablo Larraina, „sól i płomienie” Wernera Herzoga.

Należy zauważyć, że równolegle z pracami aktor Gael zaangażowany Produkcja firmy. Razem z Diego Luna i Pablo Krusom, założył własną firmę. Jego debiutem reżyserskim był film „deficyt”.

W niedalekiej przyszłości planowane jest na dwie tasiemki z Gael, z których jedna jest przeznaczona do legendarnego Zorro. Ponadto, aktor wziął udział w dubbingu do filmu animowanego, który wkrótce ujrzeć światło.