193 Shares 1566 views

Najjaśniejsze i starożytnych zabytków Granady

Jeśli chodzi o małym hiszpańskim mieście Granada (Hiszpania), zabytki z obszaru są zredukowane do wspaniałego Alhambra twierdzy wykonane z czerwonej cegły. Na jego dachu rozwijać ośnieżone szczyty gór, które zdają się oddzielać miasto od reszty kraju. Dzięki nim, nie jest szczególnie łagodny przez cały rok ciepły i przyjemny klimat pogoda, opady i minimal. Ale w rzeczywistości, atrakcji Granada są rozproszone po całym mieście, a oni odchodzą od stóp ośnieżonych szczytów aż do samego brzegu Morza Śródziemnego. Dobrze, patrzeć na nich, idąc na wirtualną wycieczkę po zabytkowych uliczkach tej tajemniczej terenu.

Ogólne informacje o mieście

atrakcje Granady są słynne na całym świecie, ponieważ to miasto jest jednym z najstarszych w całej Hiszpanii. Znajduje się w Andaluzji, na południu kraju, a co najciekawsze – w pewnej odległości od brzegu Morza Śródziemnego. Aby dostać się do najbliższych plaż (które są już na terytorium innych osiedli), będzie musiał spędzić godzinę na drodze. W związku z tym, typowy turysta tu sporo i można wędrować po ulicach w pełnej wolności.

Słynna Alhambra

często do wglądu zabytków Granada zaczyna się od tego starożytnego pałacu, który jest symbolem miasta. W 13 wieku chrześcijanie odzyskał ziemię z przedstawicielami islamu. Pozostałe osady w regionie wschodnim zaczęli budować tutaj muzułmańskiego raju, który został powołany Granada. Hiszpania, gdzie zabytki i tak bardzo jasne, w regionie przekroczyła ona sama. Czerwona cegła służy specjalnie do pałacu stworzył bardzo specyficzną atmosferę. Od zbudowana wszystkich obozów, łuki i portale, przez które można przejść podczas trasy. Popularne wśród turystów Lion Yard, położony za pałacem. Istnieje dwanaście lwów obrabiane z marmuru, które są montowane w jednej kompozycji w postaci wielkiej fontanny. Nie daleko od tego dzieła sztuki są ogrody, które są bardzo podobne do niebieskiego.

Abbey Sacromonte

Według legendy, miejscem powstania miasta było tylko, że opactwo, jednak w tych dniach w tym miejscu nie było zupełnie inny budynek. Uważa się, że tu został zabity przez miecze Rzymian święty męczennik Cecilia, który w tym czasie był założycielem miejscowej kultury, języka i zwyczajów. Później wybudowano na jego cześć majestatycznym opactwie, która wchłonęła duchy różnych grup wiekowych. W nim są też cechy starożytności i ciężkość katolicyzmu i skomplikowanych wzorów w stylu gotyckim.

sacromonte wieś i jej ogromne jaskinie

Od najwcześniejszych lat osiedli romskich zajmują znaczną część miasta Granada. Atrakcje, zdjęcia, które widać poniżej – w pełni zasługują na to koczowniczy lud, który jest również bardzo ściśle porównywalne z etnicznych Hiszpanów w Andaluzji. W 15 wieku żyli w lokalnych jaskiń, które są teraz zamieniły się w barach, pubach i restauracjach. Ale najważniejsze jest to, że w tym regionie urodził się słynny hiszpański taniec flamenco. Były przemówienia, które przyciąga ludzi z całego świata. Dziś nic się nie zmieniło, ponieważ udział w jednym z tych niesamowitych jaskiń, można dostać się do cieszyć się wspaniałe widowisko, a nawet uczestniczyć w nim.

śródmieście. Ulica Novas

Idź do Hiszpanii i nie smakują słynne tapas – grzech dla każdego turysty. W każdym mieście, przystawka, które podawane jest do różnych napojów, gotowane na swój sposób, a nie wyjątkiem jest Granada. Opinie turystów, którzy korzystają z lokalnego przysmaku krajowej, można powiedzieć wiele. Lokalni kucharze przygotowują Tapas, jak chcesz: w postaci małych kanapek i pełnych dań. Jednak we wszystkich przypadkach jest to niesamowite pyszne, zapominają, że nierealne. Było to na jednej z głównych ulic miasta – Novas – rozliczonych restauracji, która jest danie można zamówić samodzielnie. Dowiedzieć się tych miejsc jest prosta: co do zasady, kawiarnie na świeżym powietrzu, gdzie miejscowi zbierają się, aby omówić w piłkę nożną, pić czerwone wino hiszpańskie i cieszyć się wieczorem.

ogrody Generalife

Wiele atrakcji Granada zostały zbudowane właśnie przez Arabów w czasach, gdy ich moc w okolicy były nieograniczone. Dziś turyści mogą korzystać z tych uroków, to szczególne miejsce wśród których są zielone ogrody. Tutaj można znaleźć każdy rodzaj drzew tropikalnych – zarówno owoców i ozdobnych. Najważniejszą rzeczą na gorącej Andaluzji dzień w tym miejscu, można poczuć prawdziwą świeżość i chłód, i wdychać zapach latem i natury. W godzinach wieczornych, ogrody są oświetlone, a lokalne środowisko staje się wróżka.

wniosek

Wszystkie punkty orientacyjne w Granada do listy w jednym artykule badanie jest po prostu nierealne. Każdy budynek, który znajduje się w mieście jest wyjątkowy i ma swoją historię. Dlatego, chodzić po ulicach, szukając własnej specjalnym miejscu i trzymać je w formie fotografii.