154 Shares 3494 views

teatr prowincjonalny: zdjęcia i opinie. dyrektor artystyczny – Siergiej Bezrukov

„Wszystko płynie, wszystko się zmienia” – mówi nam starożytną mądrość. Stare liście, nowy przychodzi na swoim miejscu. Wszystko to jest prawdziwe w odniesieniu do losów dwóch dawnych regionalnych teatrów moskiewskich – dramatycznym im. Ostrovsky i Komnata, która połączyła się „twórczego ecstasy” (choć nie z własnej woli, ale na najwyższym dowództwem gubernatora regionu Moscow), utworzonej w 2013 roku, teatry prowincjonalne Moskwa pod ścisłym nadzorem Siergiej Bezrukov.

Lokalizacja dyslokacji

Założyć nową świątynię Thalia i Melpomene w budynku moskiewskiego regionalnym domu sztuki w Kuzminki (str. Wołgograd, 121). Się bardzo pozytywnie do stacji metra „Kuzminki” – pięć minut niespieszne tempo, a chcąc chodzić może przejść do „Wołga” – będzie musiał przejść około pół godziny.

Nowo utworzona teatr ma do dyspozycji dwa etapy: dużych i małych. Na ostatnim w głównych występów scenicznych dawnej Izby. Trzymał swoją stronę, jednak nie jest dość łatwy w użyciu: w niektórych miejscach jest to niemożliwe, aby zrozumieć, w jaki sposób najnowsze informacje zamieszczone na nim.

Natychmiast nowa Moskwa Siergiej Biezrukow Wojewódzka Teatr byli chwała, i nie bez powodu. Na zewnątrz budynku doskonale wpisuje się w krajobraz miejski, wnętrza – światła i przestronne. Zamiatanie klatek schodowych i duże okna – projektanci godne najwyższych ocen.

Duży i jasny świątynia sztuki

Wygoda dla widzów był na czele: prawie wszystkie opinie mówią komfort audytorium. Krzesła znajdują się w wystarczającej odległości od siebie ( „kolano nie opiera się na tylnej ściance przedniej siedzenie”), każdy następny wiersz wzrośnie powyżej wystarczająco poprzedni do wysokiego sąsiada nie stać się przeszkodą, aby zobaczyć wyniki (w tym samym czasie, nie możemy powiedzieć, że wzrost zbyt stromy).

Siedzenia są wystarczająco miękkie, iz powrotem – wygodne. Jest to ważne, ponieważ niektóre reprezentacje trwał wystarczająco długo, i spędzić więcej niż trzy godziny jest lepsza w wygodnym fotelu, a nie na odwrót. Pewna liczba odbiorców są wdzięczni administracji za taki prezent – zwłaszcza ludzie, którzy są podatni na ból pleców.

W trosce o komfort

Miłe uprzejmie myślących widzów, którzy odwiedzili dom prowincjalny, balkony w audytorium: półkoliste się „kroki” na obwodzie, dają pomieszczeniu przytulną atmosferę. Szkoda tylko, że dźwięk z nich pozostawia wiele do życzenia (co najmniej 2013 opinii całkowitego spełnienia obserwacji smutek).

Od prostych przyjemności człowieka zauważyć obecność dwóch żeńskich toalet (drugi jest otwarty, gdy jest duży napływ odwiedzających). Takie innowacje mogą docenić tylko paniom: najdłuższa kolejka w cenionych instytucji może zepsuć arbitralnie piękne „kampanię kulturową”.

W ogóle, w odniesieniu do potrzeb organizmu ludzkiego, teatr prowincjonalny Moskwa, który podsumowuje bardziej entuzjastyczny, otrzymałem najbardziej doskonałą rekomendację. Były tylko skargi dotyczące cen w stołówce, gdzie filiżanka kawy kosztuje 250 rubli, ale w zbyt małym parkingu (z pewnymi zastrzeżeniami, jednak, że „to jest Moskwa …”). Na bardzo gorące dni w dusznej foyer – ale w trybie audytorium wspaniałego.

Zarządzanie teatru okazał się sukcesem

Dbając o komfort słuchaczy cechował nie tylko natychmiastowe „konsumentów”. Prasa jest pod wrażeniem innowacyjności, która jest jeszcze w 2013 roku wprowadził Wojewódzki Teatr Sergei Bezrukov: Tłumaczenie specjalnej dla niewidomych teatru. Teraz innowacja jest dostępna tylko w jednym Performance – „Puszkin”, ale w przyszłości planuje się „rozwinąć i pogłębić”.

Muszę powiedzieć, że z kierownictwem Siergieja Bezrukov radzi sobie doskonale. Nowy prowincjał Teatr pod jego zyskuje popularność – i zarządzania wierzytelnościami w tym procesie można prześledzić znaczne.

Traktowane z należytą dbałością o czysto fizjologicznych potrzeb swoich gości, prowincjonalny teatr nie zapomina o pokarm duchowy – Zadziwiające jest, że w tym zakresie ocena wszystkich, którzy przeszkadza zostawić opinie o swoich doświadczeniach, można określić jako entuzjastyczne.

duchowy pokarm

Gra aktorów jest definiowany jako „doskonałe”, muzyka – „Wonderful”, dekoracje – „Luksus”. Atmosfera w teatrze w ogóle, a nazywa się „magia” i „psychiczny”, zawierają wiele opinii chwalić pracowników: czuły, uśmiechnięty, zawsze gotowy do pomocy.

function gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage(‘ru’, ‘pl’, function () {});} Repertuar teatru prowincjonalnego oferuje bardzo zróżnicowane: po południu dwie sceny są przekształcone w siedzibie bajek i hale są podane do posiadania dzieci, który jest dołączony do sztuki: dużo spektakli przeznaczonych dla młodych widzów (zalecany wiek ogólnie 6 lat). Są tacy, na których można wymyślić „mądrzejszy„życia nastolatka (”Sirano De Berzherak").

Bardzo chwalą twórców spektakli: „zwykły tekst” dynamiczna fabuła, udane połączenie tradycji i nowoczesnych możliwości technologiczne, które teatrów prowincjonalnych Moskwa nie unikają. Tak więc, w sztuce „The Jungle Book. Mowgli „zaangażowany duży ekran – autorzy uciekają się do animacji w tych miejscach, gdzie sceneria poprzestać było problematyczne (i dlaczego, kiedy nowy pukanie do wszystkich okien i drzwi?). Podczas produkcji „Treasure Island” dla publiczności, ze szczególnym projektor, tworząc złudzenie przebywania w miejscu działania: ponad migoczących gwiazd głowy, latające mewy, etc …

Krokiem w kierunku widowni

Świętując wdzięcznych widzów i foyer rejestracyjny odpowiedniego tematu każdym występem. Zwłaszcza to świetny pomysł podoba dzieci: małe teatralnych widzów nieskończenie szczęśliwy być sfotografowane z „banderlog” (jeśli przednie – sztuka o Mowgli) lub uczestniczyć w rozrywkach piratów (kiedy będzie „Treasure Island”).

Wraz z wynalezieniem zbiorowej teatru dostosowane do spełniania publiczność, która przyszła do wieczora, „dorosłych” występów.

Repertuar teatru jest dobre i zróżnicowane, wysokiej jakości odlewu, pieczenie twórczych. Stosunkowo niedawno w nowej roli reżysera teatralnego próbował swoich Sergey Bezrukov (opinie sugerują, że dobrze). Ustawienie sukces zrodził pragnienie dzielenia się z ludźmi z innych miejsc: pierwszy wielki objazd Teatru Wojewódzki w sezonie 2014-2015 roku odbyła się w Petersburgu, Kazaniu, a nawet za granicą (Astana).

Reasumując powyższe, kapitał rosyjski na mapie, nowy, bardzo godny następca chwalebnych tradycji teatru – młody, dziarski, z powodzeniem łączy klasyczne i innowacyjne, atrakcyjne profesjonalną i pełną szacunku postawę wobec jego odbiorców.

Wszystko to jest wielka motywacja do znalezienia po raz ostatni i kupić bilet: wiele opinii nie pytaj, ale po prostu wymagać: „Chodź! Spójrz! Baw się dobrze! "