892 Shares 9611 views

Jak pić Sambuca

Sambuca, przyszedł do nas z Włoch, reprezentuje likier anyż, do której dodaje się przyprawy, ekstrakty z czarnego bzu i aromatycznych ziół. Ona 35-42% wytrzymałości. W zależności od składników zawartych w nim, może być przezroczysty, brązowy lub czerwony, a nawet czarne. W tym przypadku czarny Sambuca ma intensywny ciemny kolor spowodowany dodatkiem lukrecji i ekstraktu z lukrecji, a jej smak jest nieco inna.

Istnieje wiele sposobów jak pić Sambuca. Rozważmy niektóre z nich.

Mosca 1. Con (tradycyjna metoda włoski). Napój spożywany w czystej postaci jako przekąskę. Gdy ta dodaje do niej trzy ziarna kawy, które symbolizują bogactwo, zdrowie i szczęście do zgryzienia po napój jest zużywana. Należy pamiętać, że napój jest wystarczająco silny.

2. Sambuca Champagne (1: 3). Ogrzane szampana podpalono dodany do Sambuca. Osoba wdycha pary napojów i napoje ich mieszaniny otrzymanej.

3. Jak pić Sambuca "extreme". zysk monopolowy w ustach, ale nie połykać, a usta są wytrzeć do sucha. Trzeba rzucić z powrotem głowę do tyłu, otwórz usta i doprowadzić do niego zapaloną mecz. Kiedy czują ciepło, przykryć usta i połykać napoju.

4. Cocktail "Ogień". Warstwy szklane nalał alkoholu zwiększenie fortecy: likier, następnie szampana, następnie Sambuca, wódka, absynt. Wszystko zapalić i jest używany przez rurkę. Przed wypiciem Sambuca, trzeba zaopatrzyć się w soku z cytryny.

5. Sambuca o silnym działaniu. Do jego przygotowania będzie potrzebne dwie szklanki. Jednym z nich wylewa trzydziestu gramów sambuca i podpalili osi korby tak, że szkło nie pęknie. Następnie wylewa się napój do szkła, a pierwszy odwrócone i umieszczone na podpaski, która jest wprowadzana przez rurę. Sambuca napój i wciąga go przez parę okularów z drugiej rury.

6. Jak pić domu Sambuca. Małe ceramiczny czajniczek ogrzewa się wrzącą wodą i bezpośrednio wylano do pięćdziesiąt gramów sambuca. Wstrząsnąć, wlać do szklanki i wypić. Konieczne jest wydech i wdech przez ustnik, gdzie znajdował się pić.

7. Cocktail "Hiroshima". Aby uczynić go, trzeba wziąć dwadzieścia gramów od Sambuca, Bayliss, absyntu i pięć gramów grenadiną i delikatnie wlać do warstw szkła. Następnie górną warstwę zapaleniu ogrzewa trzydzieści sekund i spożywane w stosowaniu rur, począwszy od dolnej warstwy.

8. Jak pić Sambuca zamrożone. Butelka musi promorozit tworząc lód i podawane z cytryną lub plastry pomarańczy.

Oprócz tych metod używania alkoholu, nadal istnieją pewne. Na przykład, można pić Sambuca, rozcieńczając wodą z lodem. W tym przypadku, staje się mętny, ponieważ zawiera olejek eteryczny, nierozpuszczalny lub mleko do picia (i ich regeneracji).

Sambuca można również ustawić na ogniu w szklance, po jakimś czasie, i zgasić natychmiast wypić aż ostygnie, lub dodać go zamiast cukru w kawie. Zastanawiam się, co starszy pójdzie dobrze z kawą. Ostatnio odcienie i zmiękcza jego smak i aromat. Dlatego w sklepach można znaleźć likier, w parze z ziaren kawy. W domu, można użyć zamiast ziaren kawy likier kawowy, który jest wylana do szkła przed Sambuca przelewa podpalono.

Więc teraz nauczył się i co pić Sambuca. Wystarczy tylko przestrzegać kilku wskazówek. Na przykład, nie można pić alkoholu na pusty żołądek, ponieważ jest wystarczająco silny. Nie jest konieczne, aby pić płonące Sambuca i należy zachować ostrożność, aby wdychać jej opary, aby nie sparzyć. A co najważniejsze – wiedzieć, kiedy przestać, bo tylko wtedy można podziwiać ten wspaniały napój o słodkim smaku, ma cienki i lekki zapach, okazuje cytrynę.