142 Shares 8641 views

Francja Airport – ważna arteria transportowa kraju

Jak wiecie, Francja jest ważnym miejscem turystycznym. Wiele współczesnych podróżnych chcą zobaczyć na własne oczy słynnej Wieży Eiffla, podziwiać niepowtarzalne krajobrazy wychodząca na plażach Normandii, opalanie na Lazurowym Wybrzeżu i spróbować boskiej francuskiego wina. Dlatego Francja lotnisko może być słusznie uważane za ważny punkt transportu całego kraju.


Dziś proponuję rozmawiać głównie o dwóch z nich.

Francja Airport. Znany Charles de Gaulle

Jego zasłużenie nazywany główną bramę powietrznej kraju. Trudno sobie wyobrazić, że codziennie przechodzą przez niego ponad 150 tysięcy pasażerów podróżujących do różnych części świata.

Charles de Gaulle został zbudowany dawno temu, w 1974 roku. I od tego czasu jego terytorium rozbudowany i odnowiony kilka razy. Trudno nie zauważyć faktu, że przezroczyste korytarze znajdujące się wewnątrz schody już zostały lokalizacja na strzelaniu do współczesnych filmów, zarówno dokumentalnych i artystycznych.

Jednak korytarze szkła – nie jest to jedyna unikalna cecha tego miejsca. Wszystkie międzynarodowe lotniska we Francji słyną z wysokiego poziomu obsługi. Oto, na przykład, Charles de Gaulle może pochwalić obecność nowych, ultra-nowoczesne i bardzo wygodne terminale.

Nawiasem mówiąc, rosyjskojęzyczne pasażerowie nie mogą pomóc, ale dopingować fakt, że od 2013 roku wszystkie komunikaty w salach przeznaczonych na bagaż, nie tylko dźwięk w języku francuskim i angielskim, ale także w naszym własnym języku. Ponadto, można natychmiast i całkowicie bezpłatnie ze schematem lotniska i mapy Paryża w języku rosyjskim. Drobiazg, ale ładne!

Francja To lotnisko jest zbudowany w taki sposób, że pasażerowie wrażenie, że idą do walizek i toreb, tylko upewnij fascynującą podróż przez ulice stolicy skromne. Tutaj umieszczone są ogromną liczbę sklepów, butików, kawiarni i restauracji, z których każdy jest wykonany w stylu narodowego.

Francja Airport. Marseille "Provence"

Lotniska Francja … tutaj są bardzo ważne, a drugim co do wielkości po Charles de Gaulle można nazwać Provence, położony w odległości 30 km od słynnej miejscowości turystycznej miasta Marsylia. Cały rok utrzymuje się około siedem i pół miliona turystów.

Terminali na lotnisku tylko 4, ale tutaj jest głównym ośrodkiem wiodącym w kraju linii lotniczych Air France.

Zauważ, że te bramy powietrze jest zarazem najstarszą i jedną z najmłodszych w kraju. Jak to może być? Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na fakt, że obiekt został zbudowany prawie 100 lat temu, w 1934 roku. Jednak po II wojnie światowej, musiał całkowicie odzyskać z ruin, a odbudowa trwała do 1961 roku. Dzisiaj, po zarządzanie zmianami globalnej, budynku i części technicznej niemal całkowicie zmodernizowane poprzez zakup nowego, bardzo nowoczesnego sprzętu.

Teraz jest on preferowany przez tych, którzy szukają komfortu za stosunkowo niewielkie pieniądze, i doskonały transport odgrywa istotną rolę. Centrum miasta Marsylia jest stosunkowo niedrogie mogą być osiągnięte w specjalnym promu, i regularnie autobusem lub taksówką.