883 Shares 8374 views

Wyspa stała się tradycja we Włoszech: fotografie, jak dojechać

Wenecja jest znany na całym świecie ze swoich wspaniałych kanałów, unikalną architekturą i wspaniałe święta. Miliony turystów przybywa co roku do tego wspaniałego miejsca, aby zobaczyć to na własne oczy piękno. Pary gromadzą się w Wenecji w jednym z najbardziej romantycznych miast na świecie. 122 wysp, na których zbudowany jest miasto są połączone mostami Mezhuyev unikalne wzornictwo oraz kanały. W dowolnym punkcie miasta można dotrzeć łodzią. Ale jest jedna wyspa, gdzie turyści nie noszą. I lokalnym unikał go. Niewiele osób wie, że jedna z wysp, na których zbudowany jest miasto, przeklętych, a ścieżka do niego jest zamknięty dla zwykłych turystów. Jest mało odważny, nie odważył się pójść na tajemniczej wyspie, ale żaden z nich chwalił po wizycie tam pobytu, a wręcz przeciwnie, wszystko w jednym głosem mówią, że więcej nie straszne miejsce na całym świecie. Należący do wyspy Wenecji stał się tradycją, która turyści nie wiem.


Wyspa jest wyspą

Historia wyspy stał się tradycją, według kronik, zaczął w 421 Potem mała wyspa stała się schronieniem dla paduantsev uciekając przed hordami barbarzyńców. Przez wieki wyspa bezpiecznie osiedlić się i rozwinięte. Wybudowano kościół i dzwonnica. Ale w 1379, po ataku Genueńczyków, mieszkańcy musieli przenieść się do innych wysp. Od tego czasu stale na wyspie nikt nie mieszka. Ale będąc strategicznie ważnym przedmiotem ochrony wejście do laguny, to nie była niezamieszkana. W 1645 roku jest umocnienie w formie ośmiokąta został zbudowany. Ruiny tych budynków nadal można znaleźć na wyspie.

śmierć wyspa

Infamous wyspa zaczęła się w czasach początków cesarstwa rzymskiego. W tych dniach, zaraza szalała, a Rzymianie nie wymyślić nic lepszego niż wysyłanie wszystkich chorych na odległej wyspie. Tam wypadki były skazane na bolesną śmierć bez leczenia. Potem były próby ponownie okupują wyspę, ale chcą przenieść na nie okazało.

Po kilku wieków, kiedy w Europie spadła czarną ospę, vykashivaya więcej niż połowę ludności, Wenecjanie po raz kolejny przypomniał o wyspa stała się tradycją i zaczął eksportować do wyspy cuchnących ciał, które nie miały miejsca pogrzebać. deportowano także poddawano wszystkich osób z najmniejszych oznak choroby, a choroba jest szczyt – i członkowie rodzin dotkniętych. Ale jeśli ludzie Rzymianie pozostawili po prostu umrzeć bez leczenia, średniowieczny stos ciał rozładowywane do dołów i spalone. W tym piekielnego ognia może łatwo okazać się bardziej prawdziwi ludzie. Do tej pory, gleba na wyspie prawie połowa składa się z ludzkich popiołów i kości nadal można spotkać w różnych częściach wyspy. Pauwels wyspa stała się masowa mogiła prawie 160 000 ludzi, spalone podczas szalejącej dżumy. Być może takie drastyczne środki przyniosły efekty. Według statystyk, Europa traci 2/3 mieszkańców, w Wenecji, zmarł na dżumę jest nie więcej niż jedna trzecia populacji.

XX wieku

Od średniowiecza i początku XX wieku, wyspa stała się tradycja była praktycznie rozstrzygnięta. Nawet miejscowi rybacy próbowali uniknąć tej pułapki śmierci. Władze starały się zorganizować na wyspie, która stała się tradycja checkpoint dla statków wchodzących do portu, a następnie szpital dla żeglarzy podczas żeglugi zdarzenie okrętów epidemii chorób zakaźnych. Ale wszystkie te środki są tymczasowe, a rozgłos wyspy tylko rosła.

Kiedy u władzy we Włoszech Mussoliniego przyszedł, kazał w 1922 etapie zamkniętym oddziale psychiatrycznym. Tam, wraz z ludźmi, upośledzonych umysłowo i przyniósł ludzi niechęć reżimu dyktatora. Początkowo pacjenci skarżyli się na to, co słyszą jęki i płacze, i widzieć duchy, ale kto nie uwierzy, szaleńca? Ale wkrótce personel kliniki zaczęli dostrzegać niewyjaśnione rzeczy dzieje się na wyspie.

Sinister naczelny lekarz

Ponadto, lekarz szef szpitala psychiatrycznego był geniuszem zła. Włożył potworne okrucieństwo eksperymentów na żywych ludzi. W tamtych czasach uważano, że z pomocą lobotomii (usuwania pewnych obszarach mózgu) mogą być leczone przez chorobę psychiczną. Dr aktywnie starał się znaleźć remedium leczyć swoich pacjentów, bądź uwielbiony w świetle nauki. Tylko robił to bez znieczulenia, a zamiast narzędzia chirurga do używania wiertarki, młot, piły … Biedni pacjenci umierają w nieludzkich mękach.

Nie wiadomo, ile by to trwało, ale lekarz jeden dzień skoczył z wieży. Czy sam lekarz stracił rozum i popełnił samobójstwo lub pomógł pacjentom wyczerpany je, a może interweniował duchy? Historia nie zna. Dr ciało nie jest pochowany, jak powinno być, i zamurowane w wieży ceglanego muru. Szpital trwał niemal do końca lat 60-tych, ale wtedy to była jeszcze zamknięta.

bezludna wyspa

Od tego czasu wyspa stała się tradycja niezamieszkane. Brak mieszkań, istnieją pola uprawiane, nie ma żywych zwierząt i ptaków. Nawet owady latać rundy miejsce.

Budynków na wyspie zachowały się dzwonnica, z której usunięto dzwon i podjętych już w połowie wieku, kościół ruin XII wieku i pozostałości umocnień. wyspa Pauwels we Włoszech, łodzie patrolowe policji. Co boją się władze, ponieważ wyspa nikt nie mieszka?

rozgłos

Wyspa stała się tradycja nie jest daleko od wyspy Lido, w odległości 200 metrów, od wewnątrz. Nawet bez urządzeń optycznych można wyraźnie zobaczyć wieżę dzwonnicy i innych szczegółów. Ale, pomimo ogromnej liczby ofert turystycznych, żadna oficjalna touroperatora będzie oferować swoim klientom spacer na wyspie stała się tradycją. Wycieczki do zabrania. Nawet wśród prywatnych przedsiębiorców znajdzie rzadkie śmiałka, który zgadza się wziąć turystów do tego obszaru. A jeśli zgodzą, Sala mad cenę.

Miejscowi generalnie starają się unikać tego tematu imprezę, a przy każdym przesłuchaniu starannie unikając tematu o wyspie doprowadziły, jak się tam dostać, co jest z nim związane.

Braves, którzy odwiedzili wyspę

Nie myśl, że niektóre opowieści grozy i legendy mają wystarczająco dużo ludzi w naszym wieku (tak, prawdopodobnie i minionych wieków) odmówić iść na tajemniczej wyspie. Ale każdy, kto był tam, w jednym głosem mówią: naprawdę dziwne rzeczy się dzieją. Tak, pobyt na wyspie nie można oprzeć się wrażeniu, że są obserwowani nieustannie. Wiele stan paranoidalny utrzymuje się długo po wizycie stał się tradycją. Ludzie tam usłyszał jęki, serce rozdzierającym krzykiem. Wielu widziało w ruchu cienie i sylwetki ludzi, palenie w ogniu.

Żaden z turystów na wyspę nie zostaliśmy tam na jeszcze jeden dzień. Na przykład, jedna rodzina powiedział, że nie wierzy w plotki bezczynności, aby zbudować willę, i będą żyć na wyspie. Przebywali tam przez okres krótszy niż jeden dzień i opuścił wyspę, porzucenia tego pomysłu bez wyjaśnienia. Dziennikarze mogli jedynie zbadać ich dziecko off wyspa została zabrana do szpitala z rozwarstwieniem twarzy, na której lekarze musieli umieścić ponad 20 szwów.

Amerykańska ekspedycja

W 2007 roku grupa amerykańskich awanturników postanowiliśmy udać się na bezludnej wyspie w poszukiwaniu adrenaliny. Kiedy podpłynął do wyspy, ich telefony odłączyć się i nie zostały uwzględnione, gdyby przekroczył energię progową. Przycumowany do brzegu chłopakami wyszliśmy z łodzi i iść w głąb wyspy, robienia zdjęć. Ale złowieszcza cisza, nie połamane nawet śpiew owadów, kruszone im. Silne uczucie, że ktoś ich obserwuje, nie zostawił na chwilę. Nagle ciszę przerwał krzyk nieludzki, zamroził krew w moich żyłach chłopców i rzucili się na oślep do łodzi. Silnik nie ruszy przez długi czas, ale jeszcze udało się uruchomić silnik i odpłynąć od brzegu. I nagle wszystko siedzi w łódce usłyszał wyraźny dźwięk dzwonów. Ale wszyscy wiemy, że dzwon z dzwonnicy usunięto wiele lat temu.

Młodzi ludzie wrócili bezpiecznie do domu. Ich telefony pracujące znowu, nie można powiedzieć o ich psychikę. Niektórzy nie pozwolił poczucie prześladowania, inni usłyszeli odgłos kapiącej wody lub nawet w domu nie przecieka i deszcz na ulicy. I drugiego. Na zdjęciach, które chłopaki pokazały po wizycie na wyspie, a ich zaskoczyła. Na jednym z nich jest wyraźnie widoczna sylwetka młodego człowieka. To nie jest sztuczka światła, a nie słup pyłu lub złudzenie optyczne. A faceci są absolutnie pewni, że nikt na miejscu z zewnątrz nie było. Być może Amerykanie udało się nakręcić prawdziwy duch?

Wszystkie zostały tam jednomyślni co naprawdę stało się tradycją – wyspa duchów. Dodatkowo, po każdej wizycie na wyspie świadomości zmieniła się diametralnie.

Życie toczy się dalej?

A jednak, mimo tropie mitów i legend, które towarzyszą wyspy, władze nie zrezygnowały z prób zajmują ten kawałek ziemi. W 2014 roku kolejna próba sprzedać wyspę lub wynająć długoterminowej dzierżawy została wykonana. Włosi byli przeciwko takiej decyzji, ponieważ prowadził mogła dostać nawet obcokrajowców. Aukcja odbyła się, a nowy właściciel rozkaże była włoska Luigi Brunyaro, wynajął wyspę za 99 lat. Nowy właściciel zapowiedział, że kolei doprowadziło go do raju turystycznego. Dawny Szpital Psychiatryczny zostanie przebudowana na luksusowy hotel. A tłumy zaleją raz bezludnej wyspie. Ale to było dwa lata, a praca na nim była nie doprowadziły rozpoczęła.

Grim wyspa

Czy istnieje życie na to poprowadził z powrotem? Wenecjanie w tym bardzo wątpliwe. Zwłaszcza tych, którzy nigdy nie był na tej przeklętej wyspie.

Miejscowi twierdzą, że dusze zmarłych ludzi na wyspie, nie spoczywają na kanonów religijnych, unoszące się nad wyspą. Były lekarz szef szpitala psychiatrycznego dzwonka dzwon w dzwonnicy. To miejsce jest naprawdę pełen mistycyzmu, tajemnicy i grozy chłodzenia. Jest to wyspa stała się tradycją. Zdjęcia zrobione przez odwiedzających wyspy, przenieść wszystkie zimne i niezamieszkałych miejsc zapomnianych ludzi.

Pauwels dzisiaj

Do dziś, wyspa nie jest absolutnie do zamieszkania. Szpital budynek jest zabite deskami, na oknach kraty. Tam wszystko pozostało jak było, kiedy był tam szpitale. Żelazne łóżka, umywalki, inne meble, nie usuwa się z wyspy, pozostaje tam. Zwiedzający mogą również zobaczyć stosy zwęglonych kości pozostały z średniowiecznych ogniskach. Wyspa stała się tradycja we Włoszech, zdjęcia, z których nie da się zobaczyć bez dreszczu, nazywany jest również „brama do piekła” czy „przeklęta ziemia”. Niespodziewanie, w XXI wieku jest zachowany w terenie zaludnionym i oświecony całą Europę wyspy na której mieszka dusza. Ten kawałek ziemi jest owiana aurą tajemniczości, która towarzyszy jej od wieków, inspirując ludzi Primal Fear.