524 Shares 8863 views

Strona, na Ibizie – niezapomniane przeżycie

Strona, na Ibizie – marzenie każdego Clubber na każdym kontynencie, jak Ibizie dawna raj dla amatorów nocnego życia i niezapomnianych stron. Jest mało prawdopodobne, że są tacy, którzy nigdy nie słyszeli o Ibizie i nie marzył przynajmniej raz do odwiedzenia tego wyjątkowego miejsca.


Ibiza – wyspa legendy, wyspa jest sen, wyspa-mania. Na wyspie, gdzie stężenie melomanów i imprezowiczów na metr kwadratowy szczyty na całym świecie. Ibiza – wyspa, która żyje własnymi zasadami, własnym życiu, w przeciwieństwie do drugiego, pełnego napędu i muzyki. Każda ze stron na Ibizie – Wakacje, corocznie otrzymujących najpopularniejsze i najmodniejsze DJ-ów, najbardziej znanych osobistości ze świata show-biznesu, najlepszych grup muzycznych i, oczywiście, witany przez tysiące fanów muzyki, tańca, rekreacji i rozrywki z całego świata.

Podstawą Ibizie – rozrywkowe. Przyjazny klub wyspa sezon otwiera się w maju, kończy we wrześniu. Te pięć miesięcy włączyć wyspę w jeden ciągły, żyjący jedno życie, party. Czas stoi w miejscu, a tysiące kilowatów światła i przeniesienia dźwięku Cię w nierealnym świecie, nie będzie widać wszędzie, ale Ibiza.

Uważa się, że głównych stylów muzycznych imprez w Ibizie – house i trance. Jednak tak nie jest, ponieważ Ibizy – wyspy, które znajdą się nie tylko fani trance i house, ale fani i podziemnego rocka, hip-hopu i rnb, techno i electro, lounge.

Zabawa w Ibiza nie zatrzymują się na chwilę, a partia na Ibizie – nieskończona akcja. W ciągu dnia na wyspie przygotował dla swoich gości wspaniałe imprezy na plaży, a nocą najlepsze kluby klubowiczów Ibiza gotowy na szalony tańca non stop aż do rana. Ibiza jest dumna ze swoich klubów z długą historią. Najlepsze i najbardziej zaawansowanych klubów Ibizy: Amnesia, El Divino, Pacha, przywilej Es Paradis, Eden, przestrzeń, i wiele innych.

Miłośnicy puścić w nocnym klubie powinien cieszyć, że po wejściu do klubu nie ma ubiór, trudno jest zaskoczyć kogoś przez ich wygląd. Ale nie powinniśmy stracić, a fakt, że dziewczęta i chłopcy, patrząc wspaniały, mają szansę dostać się do nocnego klubu za darmo. I będzie to zgodzić, bardzo miły prezent z wyspy, jak bilet do klubu nocnego na Ibizie jest warta nie mniej niż € 20.

Wszystkie kluby nocne Ibizy otwarte na północy i zamykają o 6 rano, ale największy napływ imprezowiczów przypada na okres od drugiej połowy nocy do trzech. Nawiasem mówiąc, Sierpień – najpopularniejszego miesiąca dla turystów odwiedzających Ibizę. Aby dostać się na plażę lub do klubu w sierpniu jest dość trudne, a cena biletów do klubów i napój osiągnie swoje maksimum. Nie zdziw się, jeśli widzisz szklankę piwa lub menu Woda do € 12.

Równie popularne bary w Ibizie, gdzie ludzie gromadzą się zrobić sobie przerwę od klubowych rytmów i popijać napoje orzeźwiające lub odurzających. W barach, można również znaleźć DJs dla swoich konsol, w przeciwieństwie do klubów, wejście do baru jest wolny, a ceny są bardziej przystępne. Do najbardziej popularnych barów w Ibiza: Guarana Music Bar, Itaka, Kumharas, The Rock Bar.

Inną miejscową atrakcją – kawiarnie słońca, lub "Sunset Cafe". Jest to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz spędzić romantyczny wieczór w Ibizie i przygotuj się na niesamowite szaleństw nocnych w jednym z klubów. kawiarnie Sunset zaprasza na blask słońca, kieliszek wina i po prostu być w cichym kameralnym otoczeniu. Najbardziej znanym Ibiza Sunset Cafe – Cafe del Mar o długiej historii i tysiące fanów.

Dyskusja na temat Ibiza może być nieskończony, jedno jest pewne – impreza na Ibizie przyniesie niezapomniane wrażenia, więc trzeba przynajmniej raz w życiu odwiedzić tę piękną wyspę. Jak słodkie jest w swej starości powiedzieć swoim wnukom o gwałtownej młodzieży i zapalającego tańczyć do upadłego w eleganckiej wyspie w jednym z najlepszych i sladshee klubov.Skoree całe pokolenie zostanie wciągnięty do przetestowania przynajmniej raz w życiu, co jest historia krewny …