154 Shares 3896 views

Czym jest strach? Opis Kikimora (foto)

Przerażenie, albo pięknym panieńskie, utonął w wodzie – kim są, jakie mają możliwości i jakie tajemnice ukryć pod ich drodze?


Przerażenie. Niezidentyfikowany mistyczne stworzenie

Ludzie od wieków przyciąga wszystko niezidentyfikowany i niesamowite, inspirujące i odpychające. Przerażenie obrazu – jest to najbardziej idealny tajemniczych stworzeń. Znak, który chłodzi krew i każe wierzyć niewiernych. Marsh, bez względu na to, gdzie znajdowała się zawsze wywołuje strach i chęć do pracy wokół niego lub po prostu uruchomić szybciej. Niedaleko tajemniczych zarośniętych miejscach nie ma odczucia i uczucia niepokoju paranormal obecność istot pozaziemskich lub przed oczy widział upiorny charakter – obojętne.

Dlaczego bagno, niż, powiedzmy, las lub domu? A to ze względu na fakt, że obraz przerażenie przymierzyć niewinnej dziewicy, który utonął w feralnego bagna, pośród mrocznej błota i włóknistych zarośli. Mówią, że dla kogoś żonaty bagno bestia, obok tego, i to ma być do końca życia wiecznego. Opis pedałem ma różne interpretacje, w zależności od jego miejsca zamieszkania.

Jeśli masz szczęście wystarczy, aby wydostać się ze strachu brownie, będzie istnieć wśród zwykłych ludzi na ziemi. A jeśli jej urok diabła, nie zobaczyć jej bardziej ziemskie szczęście i przeznaczeni do wiecznego odpoczynku w bagnie z mężem.

Ale nie tylko utonięcia może być przyczyną strachu. Na przykład, według powszechnej opinii, dzieci, które zmarły lub zostały urodzone martwe nieochrzczonych, brzydkie, stają się te najbardziej przerażające obrazy. Dzieci poza rodziną jest również skazane na los, jako tych, którzy zostali przeklęci przez rodziców lub porwanych nieziemskich sił nieczystych.

Co to straszydło. zdjęcie

Trudno jest skupić się na jednej opis bagno mieszkańca. Istnieje kilka najbardziej popularnych wyborów. Wygląda jak pedał, można zobaczyć w książkach, aby dowiedzieć się starożytne mity i legendy. A jeśli twoje nerwy są na tyle silne, następnie zebrali się w godzinach wieczornych, można udać się na poszukiwanie jej do pobliskiego bagna.

Wygląda jak prawdziwy pedała? Spróbuj opisać to stworzenie w szczegółach, bez utraty elementu mistycznego. Mitologia jest Kikimora nas na obraz staruszka straszne, ona zgarbiona, jej vsklocheny włosy w różnych kierunkach, a ona jest ubrana w łachmany. Na zdjęciu możemy zobaczyć jak to wygląda pedałem – w stroik na głowie, krótkie, bardzo wysoki, z cienką młyna. Ze względu na swoją niewielką masę bała się wyjść na zewnątrz, aby uniknąć zdmuchnięte. Inna historia mówi, że przerażenie – naga dziewczyna z bardzo długie i bujne skośnego. Oczywiście, jak wspomniano powyżej, jeden pomysł, co wygląda jak pedał, nie.

W ciągu dnia mogą być niewidoczne i dochodzić do siebie za pośrednictwem głosu. Przerażenie, mieszka w domu, może wyrazić wydalić mieszkańcy domagają coś. Większość z tych wymagań nie są bardzo korzystne zawartości dla mieszkańców.

Ulubione miejsca manekin dane

Oprócz bagnie, albo przytulne przerażenie domu może żyć w innych miejscach. Najczęściej, to kąpiel, kurniki, stodoły, opuszczone domy i tawern, gdzie koncentruje się dużo negatywnej energii.

Przerażenie można ukryć w zaśmiecone niepotrzebnymi rzeczami narożnik lub wspiąć się do szafy, z której pył nie jest długa. Ona szuka miejsca, w którym będzie on wygodny, i to, gdzie dużo brudu i starych shabby rzeczy. Kikimora może przypadkowo przeciągać za baba domu z negatywnej energii, i pozostanie blisko właściciela.

Wszyscy ci, którzy wiedzą, jak wygląda prawdziwy pedał, boją przypadkowego spotkania z nią. Niektóre legendy mówią, że manekin mieszka w każdym domu cały czas, nigdy nie opuszcza go.

Gdzie pedałem. przekonania

Rolnicy wykonaj jedną popularną legendę, która pojawiła się na długo i pozostaje w pamięci. Mówi się, że Kikimora można uruchomić w domu niezadowolonych pracowników, którzy gospodarze słabo płatnej pracy. Ale najbardziej prawdopodobne, to przekonanie wymyślił samych pracowników, w celu prowadzenia dobre wynagrodzenie za swoją pracę.

Jak można przynieść do domu Kikimora? W tym celu pracownicy wykorzystywane lalkę przedstawiającą Kikimora, który jest dobrze ukryty gdzieś w domu lub pomiędzy ścianami i ogłasza specjalny czar.

Który jest zdolny do pedała?

Uważa się, że manekin ma wielki potencjał negatywnej energii, która ciągle ma na gospodynię. Na przykład, jeśli dotknie żadnej pracy ze swoimi brudnymi rękami, praca ta nigdy nie zostanie zakończone. Cechą charakterystyczną jest to, że przerażenie, gdy są one zaangażowane w tkania, który jest stale skacze w jednym miejscu, a poza tym, że splot nici w kierunku przeciwnym (zamiast robić zwykłych ludzi). mylić one nić, ociągać i stale łzawienie wszystko co związane.

Jakie inne nazwy to obojętne?

Złowieszczy obraz przerażenie chłodzi ducha wszystkich gospodarstw domowych, który wyczuł jej obecność w niezwykle przytulne, pozornie zamknięty na świat poza domem.

Wiele spotkał się ze strachu, ale oni sami nie wiedzieli istniał. A wszystko dlatego, że jest kilka nazwisk, a każdy z nich ma swój własny, niepowtarzalny, niesamowite poczucie.

Białorusini nazywa bestia, potwór zwierzę, Bagatelle. Innym jego przydomek jest igong lub Egon. I duch domu są zwykle nazywane pedale susedka lub shishimora, shishiga. Przerażenie – dobrze znane nazwisko lub dom bagno stworzenia obrazu utonął piękną dziewicę, którzy mieli wolę losu udać diabła i na zawsze pozostać z niego na spokojnej wodzie bagna.

Słowo „pedałem” składa się z dwóch części, mianowicie „kopnięć” i „moralność”. Pierwsze oznacza „płakać, aby opublikować makabryczne nieprzyjemny jęk, zadzwoń do diabła.” A „moralność” – to jest śmierć, jest tłumaczone jako druga część nazwy, która doskonale pasuje do opisu przerażenie.

Nic więc dziwnego, że jest to obraz strasznej zwierzęcego strachu, ponieważ w bezpośrednim tłumaczeniu jego nazwa mówi sama za siebie – krzyki śmierci.

Prace, które spełnia obraz przerażenie

Wielu pisarzy, mistyków, a nawet klasyki w swoich pracach wymienionych obraz utopiony dziewice – przerażenie. Jak to jest powszechnie opisane, i jaką rolę odgrywa ona w różnych pracach?

Starożytne pomniki rosyjskich rękopisów, zwłaszcza później (w wieku 17-18), istnieją opisy mistycznych duchów i znaków.

Epizod z przerażenie w tradycji Moskwie z 1630. mówi, że coś takiego jak to się nazywa Białorusinów – rodzaj strasznej prowokatora i inicjatora wszelkich problemów w rodzinie lub jednostki. Jest w stanie przynieść kłopoty z dowolnej złożoności, jako drobne kłótni w rodzinie, jak i nieuleczalną chorobą śmiertelną. Dlaczego ona to robi? Jest to łatwe do wyjaśnienia: pedałem – nieszczęśliwy duch kobiety, która na winy własnej lub cudzej został utonął w jeziorze (bagno) i tragicznie zginął w lesie. Dlatego ona mści się na wszystkich, którzy przychodzą na jej drodze. Opowieść o wzmiankę o strachu – rodzaj bezpośrednich dowodów na to, że istniała zawsze, a nawet przed tym czasie, dowiedział się o tym.

Ponadto, produkt A. K. Lyadova „strach” melodyjny tworzy obecną atmosferę podczas rozprawy.

Jaki jest hobgoblin bagno. zdjęcie

Marsh widok manekin – specjalny stwory mitologiczne , które zamieszkują bagna i rodzą się na obraz utopionych dziewcząt, ale jest o wiele starsze i gorzej – zmieniła się nie do poznania.

W mitologii słowiańskiej szczegółowo opisać jak to wygląda fagot bagno – zdjęcie poniżej przedstawia najniższą złego ducha, który mieszka na bagnach i uwielbia ubierać się w różnego rodzaju futra i tkać w ich warkocze błotnych i roślin leśnych.

Sprawa jest kradzież małych dzieci powoduje problemy i sprawia, że dzieci płaczą stale. Wyciąga dzieci w jego ciemnej brudnej domu i nigdy nie wrócił do swoich rodziców.

Przerażenie stosunkowo rzadko pojawiają się u mężczyzn, ona woli zadeklarować sobie głos – straszny, chrapliwy i niska, który chłodzi krew i pieści swoje nerwy. W tym ona jest jak moja siostra – Kikimora domu. Chociaż nigdy nie spotkałem – każdy jego miejsce, a jego badania.

Konwersja do Kikimora

Jeśli ktoś interesuje się pytanie, jak być pedałem, to czytaj dalej. Każdy mit zawiera ziarno prawdy, a bagno nie jest wyjątkiem. Prawda nie wiemy, ale starożytne legendy i nowoczesne leczenie może być omówione i szczegółowe.

Pierwszy sposób, aby stać – zapomniane brudne bagno. A młoda dziewczyna ma szansę stać los strachu czy zatopione w masie błotniste.

Jeśli chodzi o chłopców, legendy mówią, że trzeba być maniakiem czy przekleństwo. Nie ulega wątpliwości, że chłopiec został potępiony w ubiegłym wieku był uważany za uosobienie starych bezzębnych przerażenie.

W rzeczywistości, manekin może być każda żywa istota, raz przeklął lub wybrać złą drogę życiową – ścieżka złych i grzesznych czynów.

Ulubionym zajęciem tych przerażenie

Prawdziwe przerażenie nigdy nie nudzi, nawet jeśli są one przeznaczone do wiecznie wędrować wśród ludzi i mieszkańców bagiennych. Bestia jak tkać, ale splot w szczególny sposób – wręcz przeciwnie, nie jak zwykłe kobiety, a podczas tego skoku w jednym miejscu. Nie jest to przyjemny widok, ale na szczęście, można zobaczyć, że jest dość rzadkie. Od przerażenie wolą samotne życie i pozostaje niewidoczny przez większość czasu, szansa, aby dowiedzieć się, jak wyglądają, jest zredukowana do zera.

Innym ulubionym zajęciem zwierząt – aby wyśmiać lokatorów domu, i, oczywiście, nie dobrodusznie. Jej żarty są tak przerażające, że rodzina, wyczuwając coś było nie tak, skoro próby opuszczenia złowrogi dom ze wszystkimi jego mistycznych przejawami złych duchów. Więc co jest istotą żartów? Przerażenie może pojawić się przed ludźmi w obrazie ubogich opuszczonych przez rodziców dziecka, a dobrzy ludzie podniósł dziecko i ogrzewanie, rzeczywiście zapewnić sobie bolesne życie ze strachu. Od tej substancji można zapobiec, i konieczne jest, aby to zrobić poprzez modlitwy do duchów świętych i Matki Bożej. Dla tych, którzy są świadomi tego, co wygląda jak pedał, łatwe do uniknięcia kontaktu z nim.

Jak rozpoznać Kikimora?

Przerażenie zazwyczaj pozwalają sobie na publikację przed wielkich świąt, takich jak Boże Narodzenie. I zwierzę czuje się rodzinną atmosferą i jest dokładnie w momencie, kiedy jest coś specjalnego – dobre lub złe. W takich chwilach ludzie są najbardziej narażone, a spadać pod wpływem złego zaklęcia przerażenie domu.

Ona pojawia się przed domem na wyciągnięcie ręki. Cheerleaders właściciele mogą przeraźliwy płacz lub częste głośne pukanie do drzwi. Nic więc dziwnego, jeśli manekin połączyć te dwie sesje. Można zadać jej pytanie, aw odpowiedzi usłyszał pukanie.

Ci, którzy mieli szczęście złapać Kikimora na gorącej puszki przy pomocy specjalnych rytuałów i zaklęć, aby sprowadzić ją z powrotem do ludzkiej postaci. W tym celu konieczne jest, aby wyciąć koronę włosy z krzyżem. Ale, mimo powrotu z przerażenie zawsze będzie jakiś cechą przeszłości – jąkanie, garb na plecach, głupoty i więcej.

I wreszcie trochę rada. Aby zapisać do domu z możliwych mitologicznych bestii, musimy wyrzucić wszystkie śmieci i uświęcać każdy kąt. Nie jest tajemnicą, że wygląda jak manekin. Zdjęcie mówi więcej o niej niż wszystkie mity.