310 Shares 9292 views

Veronica Iwanow biografii i książek

Veronika Ivanova – dość dobrze znane nazwisko w świecie rosyjskiej fantastyki. Autor książki wywołała mieszane reakcje wśród czytelników i mają bardzo dziwne zjawisko: jak nic naprawdę interesujące tam, ale kolejny tom serii z jakiegoś powodu nabytej. Czytelnicy zaznajomieni z pracą pierwszej ręki autora, można podzielić na dwie kategorie: tych, którzy podziwiają i tych, którzy bezwstydnie nadużywane. Czasami nie pozostaje obojętny, bo oni sami nie mogą poradzić sobie z jego reakcji na autora.


Veronika Ivanova: A Biography (krótka)

Urodzony w dniu 27 marca 1974 roku w ówczesnym Leningradzie. Ukończyła najzwyklejszym liceum. Także uczęszczał do szkoły artystycznej. Po otrzymaniu certyfikatu przyszedł z dala od pisarza przypadku Leningrad State University Elektrotechniki, Wydział Automatyki i Inżynierii Komputerowej. Po jego zakończeniu pracy jakiś czas w ich specjalności.

Pierwszy kawałek Veronika Ivanova opublikowany w sieci w samym 2004 r. Jego wyjątkowość, to przyciąga wiele uwagi. Następnie autor zaczął regularnie produkują średnio 2 sztuk rocznie. W tej chwili, to jest napisane 17 książek.

Veronika Ivanova pisarz tworzy dobrze zaprojektowane światy z nietypowych bohaterów. Nie używać zwykłych frazesów fantazji, gdy nagle staje się niespokojne goner zdolności cud i zacznie czynić dobro lewy-prawy. Jej główni bohaterowie początkowo wydają kręgosłupa słabeuszy, pogodzić się z jego trudnej sudbinushkoy. Ale coś się dzieje, a postać zaczyna się rozwijać. Rozwijającego się, staje się silniejszy i może już uratować nie tylko siebie, ale także na całym świecie.

Seria „lustro Third Party”

Cykl składa się z ośmiu książek. Pierwszy opublikowany drukiem w 2005 roku, ostatni – w 2009. Fabuła obraca się wokół głównego bohatera Gerona. On nie lubi przygodę i wolą pozostać w cieniu, ale los bardziej widoczne. I zamiast spokojnie zastanowić i angażować się w poszukiwaniu duszy, Gerona zrobić: walczyć z wrogami, aby zapisać leniwe panien, zdobywanie nowych przyjaciół. Nudny, co mówisz.

Punktem kulminacyjnym tej serii jest to, że bohater trwałego „nie”, i zajmuje się wyłącznie z „ja”. Nie był przystojny, ale łatwo przyciąga dziewic jednej stronie z oczu, nie superboets, ale łatwo pociąć wszystkich wrogów, nie wiedząc o sobie, ale ktoś inny leczy duszę. Nie zapominając, aby angażować się w duszy wyszukiwania, samobiczowania, samopoznania i innych rzeczy.

Jeśli przedzierać się przez dżunglę filozoficznych dywagacji i monolog wewnętrzny, to nie jest to dobry znajomy fantasy, ale jest bardzo mała.

Cykl „ogniwa jednego łańcucha”

Jedna z najlepszych serii, która napisała Veronika Ivanova, w opinii czytelników.

Bądź ostrożny zagadyvaya jego najbardziej cenionych pragnienia. Nagle zostanie spełnione? Tylko cena będzie wyższa niż oczekiwano, a skutki katastrofalne. Po demona jak ty uważasz, że to niemożliwe. Ale to jest świadomy tego Hannerowi tylko druga pomyłka zrujnuje karierę? Nie. Ale aby wyzwolić ich marzenia, najprostszy człowiek zmienia wszystko naraz. Lepiej lub gorzej, jeszcze do zrozumienia.

„Wąskie uliczki życia”

Co jeszcze zadowoli fanów Veronica Ivanova? Zdjęcie na okładce książki obiecuje bezprecedensowe przygodę i fabuła zabiera czytelnika do europejskiego miasta naszych czasów. Jednak, z kilkoma różnicami. Na przykład, co można powiedzieć o pozycji „The Reader”? Czy ktoś korektę jakieś dokumenty? Prawie. Nie tylko dokumenty i myśli. Chociaż aktywność jest taka sama niewdzięczna, żmudne, ale dobrze płatna. Bohaterem filmu jest jeden z tych rzemieślników. Jego życie jest skomplikowane, gdy nie są w stanie i łatwe do „pisać” w ludzkim umyśle. I staje się jasne, kto jest przed tobą – ofiara lub sprawca.

„Plaża Chaos” z serii

Książki są napisane dla konkretnych odbiorców wiekowej 30+, inni nie lubić. Veronika Ivanova ołów historia w jego typowy sposób: fabuła jest spokojny i rozmiary, bez ozdobny włącza lub działanie nie jest w przygotowaniu, nawet zainteresowanie miłością. Życie bohatera malowane aż do swojej każda myśl. On, podobnie jak inne postacie Ivanova, wiecznie zajęty samoedstvom one odzwierciedlać i, w trakcie rozwiązywania problemów i skręcanie z dala od kłopotów.

Ogon nie jest superbohaterem, jest on magiem, ale nie obdarzone specjalnymi talentami i wykorzystuje moc tylko wtedy, gdy przyjaciele są bardzo zapytałem. Jeden dzień nie jest młody mężczyzna traci pracę, a on wpada na pomysł, aby wynająć pokoje w jego rezydencji. Goście są niezwykłe w swej 15-letniej księżniczki, która uciekła z domu, elf, badacza karnej ojca. I krewni powitają wizytę: Matka panny młodej do młodej przyniesie …