242 Shares 2416 views

Sierow Zakłady Mechaniczne: u szczytu technologii i postępu

Sierow Zakłady Mechaniczne – istotnym rosyjskich przedsiębiorstw przemysłowych. Została założona w dniu 1 listopada 1931. Wcześniej, jako odrębny dział był częścią Nadieżdy Zakłady Metalurgiczne. Pierwotnie produkowany dla lotnictwa, kolejowym i przemysłów rolnych. W okresie powojennym zaczął produkować narzędzia do prac poszukiwawczych i stała się największym producentem w kraju w tym sektorze.

JSC „Sierow Zakłady Mechaniczne” geograficznie znajduje się w centrum przemysłowym regionu Północna Ural – miasta Sierowa. Rozwinięta infrastruktura transportowa miasta pozwoliła roślina szybko zająć wiodącą pozycję w branży oraz aktywnie komunikować się z klientami i partnerami.

Produkcja w zakładzie

Teraz gama produktów roślinnych stanowił narzędzie dla górnictwa, ropy i geologicznych. Również część rośliny zawiera szwalni – najmłodszą jednostkę strukturalną. Został założony w 1999 roku. Projektuje i produkuje pracy, sport i casual, pościel.

Narzędzie roślin wiercenie corocznie otrzymuje pozytywną opinię ze strony konsumentów i klientów.

FSUE „Sierow Zakłady Mechaniczne” aktywnie współpracuje z rosyjskich instytutów badawczych w celu opracowania i wprowadzenia nowych rodzajów produktów.

produkcji w fabryce jest regulowany przez GOST ISO 9001 systemu jakości na wszystkich etapach – od przychodzących kontroli materiałów do ostatecznej wysyłki sprzętu do klientów.

Sprzęt i Technologia

Serovskiy roślin mechaniczne stosuje się w produkcji nowoczesnych technologii jonów azotowanie termicznej drobnych szczegółów hartowania nici, zgrzewania tarciowego z różnych materiałów, na gorąco i na zimno, precyzyjnego tłoczenia luzem EDM wykorzystuje i powłok galwanicznych.

W 2011 roku fabryka została poważnie aktualizowane park maszynowy – został zainstalowany nowy sprzęt do przetwarzania wiórów metalowych, wprowadzonych do eksploatacji zautomatyzowanych linii fosforanowania i obróbki korpusów produktów dla produktów cywilnych. Jak piętnaście maszyn ze sterowaniem numerycznym zostały ustalone.

Sierow Zakłady Mechaniczne: kultura korporacyjna

W zakładzie jest dobrze rozwinięta i wspierane usług socjalnych. Sierow Zakłady Mechaniczne tradycyjnie dużą uwagą do kultury organizacyjnej firmy i zarządzania zasobami ludzkimi. Zakład posiada własną bazę narciarską „Snowflake”, gdzie zimą mogą korzystać rodziny robotników. Tradycyjnie impreza stała się Światowy Dzień Zdrowia, który odbywa się na podstawie narciarskim, w ujęciu rocznym.

W fabryce aktywnie promować zdrowy styl życia. To działa program sportowy, który zawiera konkurencji pływanie, tenis, kręgle, piłka nożna, streetball, siatkówka i szachy.

Zakład corocznie uczestniczy w Konzhakovsky Mountain Running Marathon – ciężką próbę wytrzymałości w ekstremalnych warunkach górskich.

Fabrycznie program adaptacji nowych pracowników i młodych profesjonalistów.