590 Shares 6314 views

Plaże Larnaca: Opis. Plaże dla rodzin z dziećmi

Larnaka – jest najtańszym ośrodek na Cyprze, która jest odpowiednia dla turystów o niskich dochodach. Może być również zalecane do wypoczynku z dziećmi, ponieważ piaszczystych plaż Larnaka – najlepsze miejsce dla dzieci.

Trochę historii …

Miasto ma długą historię. Według legendy, został założony przez potomka Noego. Później osiadł na tych ziemiach Świętego Łazarza. On mieszka tu od wielu lat, a później został pochowany. Na jego nagrobku wyryto napis: „Lazarus – jedna Chrystusa. Prawdopodobnie miasto otrzymało nazwę ze względu na atrakcje, jak Larnaca nie jest tłumaczone jako grób ". Obecnie na miejscu grobu świętego zbudowano świątynię, która posiada swoją moc.

Przez dziesięciolecia, miasto było największym portem wyspy, z których Fenicjanie aktywnego obrotu, w tym miedzi. Ale teraz, jako portu w Larnace stracił swoje znaczenie i zamienił się w ośrodku. Miasto może pretendować do bycia najstarsza osada na Cyprze. Archeolodzy znaleźli dowody potwierdzające, że ludzie zamieszkiwali to miejsce nawet 6000 lat temu. Nowoczesne Larnaca jeśli bliźni jest podobna do innych kurortów wyspy.

linia brzegowa

Larnaka – ośrodek budżet, który jest zawsze dużo turystów. Szczególnie dużo tu spoczywa pary. Popularność miasta ze względu na fakt, że plaże Larnaki są odpowiednie dla rodzin z dziećmi: morze jest płytkie i dno płaskie i piaszczyste. Większość kompleksie hotelowym znajduje się w dzielnicy uzdrowiskowej, zbudowany na wschód od miasta wzdłuż wybrzeża. Plaże Larnaka, zdjęcia, które są podane w artykule, są również odpowiednie dla seniorów rekreacyjnych.

Ale z tym wszystkim jest to sprawiedliwe, by powiedzieć, że na wybrzeżu w mieście – nie najlepsze miejsce na Cyprze. Oczywiście, plaże Protaras i Ayia Napa jest o wiele lepiej. Pierwszym z nich jest powszechnie uważany za najlepszy na wyspie. Te dwa ośrodek pierwotnie miał bardziej korzystnych danych naturalnego. Zostały one stworzone jako uzdrowisko, a zatem mają małą populację. Rdzenni ludzie wolą żyć w okolicznych wsiach i pojechać do miasta do pracy.

plaże Larnaca

Zupełnie inaczej ma się sprawa w Larnace. Jest to normalne miasto, położone nad morzem. To nie jest tak dużo zgiełku, życie tu jest bardziej spokojny i mierzone, ale każdy zawsze może znaleźć rozrywkowych, takich jak restauracje, kawiarnie, bary, zabytków, rejsy morskie. I dla emocji kibiców w mieście istnieje kilka Kite-centra, które są jednoznacznie najtańszy Cypr.

Doświadczeni eksperci uważają, że plaże Larnaka niemożliwe jest nazwą prowadzącego na wyspę, ale wciąż z morzem wakacje tutaj wszystko jest w porządku. Główne plaże Ośrodek wyróżniona Błękitną Flagą, co oznacza zgodność ze wszystkimi standardami ochrony zdrowia i czystości. Wiele plaż Larnaka, zdjęcia, z których można zobaczyć w tym przeglądzie, są wolne, w rzeczywistości mogą nawet pochodzić z akcesoriów plażowych (ręczniki, parasole). Nawet najbardziej odległy od nich dobrze wyposażone, a nawet centralne ciekawe wakacje tam zawsze dzieje się coś niezwykłego.

Wszystko, co potrzebne do dobrego wypoczynku w ośrodku, nie ma. Całe wybrzeże w sezonie jest pod ścisłym nadzorem ratowników. Plaże są wyposażone dla osób niepełnosprawnych. Koszt parasol-leżak zwykle nie przekracza 5 EUR. W sumie, plaże Larnaki, opis których podane poniżej, o długości 25 kilometrów wzdłuż wybrzeża.

plaża Mackenzie

Mackenzie – wielka plaża, w pobliżu starego lotniska. Jest to dobre miejsce dla młodych ludzi, bo wieczory zaczynają działać liczne kluby, zabawiać gości aż do rana. Ten odcinek wybrzeża znakiem Błękitnej Flagi. Ta prestiżowa nagroda jest przyznawana w bezpiecznym i czystym miejscu. Linia brzegowa w tej dziedzinie jest dość szeroki pas piasku z leżakami i parasolami w trzech rzędach. Z wszystkich odcinkach przybrzeżnych chodnik wzdłuż której zbudowano liczne restauracje, tawerny i kawiarnie, a nawet kilka klubów nocnych, które zaczynają działać od 22.00. Mówią, że restauracja Ammous jest na liście najmodniejszych zakładów na wyspie.

Cechy Mackenzie i opinie

Wszystkie plaże Larnaki, zdjęcia i opinie, które są prezentowane na swojej uwagi, w ich własnego dobra, a jednocześnie każda z nich ma swoje własne cechy. Mackenzie Plaża czysta. Jest oczywiste, że został starannie utrzymane. Na wybrzeżu znajduje się dusza. Jednak, zgodnie z podróżnych, wszystkie są skupione wokół jednej lokalizacji, która nie jest bardzo wygodne. Fakt, że plaża ma mnóstwo imponującej długości, a spacer w upale, aby ochłodzić się w wodzie słodkiej, nie bardzo miły.

W tym obszarze morza dno płaskie i piaszczyste, nie ma dużo głębokości. Na wybrzeżu nie zawsze są ratownicy. Na plaży można wypożyczyć leżak do 2,50 EUR i parasol w tej samej cenie. W całkowitej dziennej akcesoriów plażowych kosztuje 5 euro. Na wybrzeżu, każdy może uprawiać sporty wodne. Tuż nad plażą w strefie lądowania na lotnisku samolotów. W tym jednym nie ma hałasu i buczenie. Ale spójrz na taki spektakl jest bardzo interesujące, a jeśli masz czas, to jest wciąż możliwe i zrobić wspaniałe zdjęcia.

wady plaża

Cała plaża MacKenzie sprawia bardzo dobre wrażenie, ale są małe niuanse lub niedociągnięcia, które powinny być świadome turystów. Aby osiągnąć ten wybrzeże może być tylko samochodem lub taksówką. Prawie wszystkie miejsca parkingowe w pobliżu plaży Opłata, wolne miejsca dość małe, więc jeśli się samochodem, trzeba będzie bulić nawet parkingu. Piasek na tym odcinku wybrzeża, chociaż czyste, ale ma szarawy odcień. To jego naturalne cechy.

plaża Finikoudes

Jeśli mówimy o tym, co Larnaca plaże dla rodzin z dziećmi są najbardziej wygodne, warto pamiętać Phinikoudes – data jest Quay. Jest on położony w samym sercu miasta. Plaża Finikoudes wyróżniona Błękitną Flagą za czystość i bezpieczeństwo. jest to wygodne, przede wszystkim dlatego, że znajduje się w granicach miasta. Od słynnej promenady dzieli palmową aleją, która jest duma i symbol Larnaka. Wraz zbudowana liczne tawerny, hotele, restauracje i bary.

Plaża jest bardzo szeroki, można dojechać autobusem. Piasek tutaj, jak na wybrzeżu, szary, jeżeli jest to dla kogoś ważnego. Plaża jest czysta i dobrze utrzymana. Sezon jest w pełnym rozkwicie i wrze aktywne życie. Według turystów, plaża jest bardzo dogodnie położony, to z tego powodu, zawsze jest dużo turystów. Każdy dąży nie tylko zanurzyć się w morzu, ale także spacer wzdłuż słynnej alei.

Plaża w Dhekelia

Dekel zwane drogi wzdłuż wybrzeża, która prowadzi z Larnaki do brytyjskiej bazy wojskowej (). W tym obszarze skupiliśmy Resort Hotels. Należy zauważyć, że linia brzegowa jest bardzo różnorodny: stale zmieniających szerokość pasa przybrzeżnego, aw niektórych miejscach kamyki zamiast piasku tam.

W ogóle, mówić o Dhekelia jako pojedynczy plaży, jeden prawdopodobnie nie powinno, ponieważ obszary wokół różnych hotelach wyposażony inaczej. Podobnie jak wszystkie plaże Larnaka (opinie potwierdzić), lokalna linia brzegowa jest całkiem do przyjęcia dla reszty, choć ma niejednorodną powłokę.

Plaża w bazie wojskowej

Dostać się na tym odcinku wybrzeża może być tylko autem, autobusem tutaj po prostu nie iść i uciec pieszo. Warto zauważyć, że plaża znajduje się na wyciągnięcie ręki. Część wybrzeża jest zamknięta dla zwykłych śmiertelników nie tam dostać. Ale jeśli prowadzić samochód przez podstawę, można dotrzeć do plaży, która jest otwarta na zewnętrznych użytkowników. Ten odcinek brzegu jest typowe i jest wąski pasek z pojedynczym rzędem parasole piaskowych. Wypożyczyć sprzęt plażowy tutaj kosztuje tylko euro. Na brzegu jest zawsze ratownik. Prawo jest też dziki odcinek wybrzeża. On jest szerszy niż cywilizowanego plaży. Morze w tym obszarze płytkiej i na dole jest płaska i piaszczysta. Na dzikim wybrzeżu, jeśli masz szczęście, można zobaczyć prawdziwe żółwie.

kot Piła

Omawiając plaż Larnaka, przeglądy, które są bardzo pozytywne, możemy przypomnieć sobie piłę Cat, która znajduje się na trasie Dhekelia. Ta plaża jest dobrze wyposażony i oferuje różnorodne rozrywki dla całej rodziny. Plaża pokryta jest szarym piaskiem, morze jest dość płytkie i czyste. To miejsce jest popularny wśród turystów z małymi dziećmi. Na brzegu, są toalety, prysznice, parasole i leżaki. Goście mogą bawić się z gry w siatkówkę i tenisa, wzdłuż wybrzeża zbudowany kawiarni i barów. W sezonie na plaży odbywają się różnego rodzaju imprez, w tym turnieje i plaży tenis i siatkówka.

Na wybrzeżu, ratownicy są zawsze na służbie. Na plaży można dojechać samochodem, autobusem lub rowerem. Plaża jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Zamiast epilogu

Wszystkie plaże w Larnace (Cypr), zdjęcie które są kolorowe i jasne, idealne do wypoczynku. Być może miasto w pobliżu wybrzeża nie jest tak piękne jak innych ośrodków na Cyprze, ale ogólnie bardzo wygodne dla wypoczynku, szczególnie dla rodzin z dziećmi, ponieważ morze w tej dziedzinie nie jest głęboka. Ponadto, Larnaca przyciąga wielu turystów ze swoich demokratycznych cenach. Święto tutaj będzie kosztować znacznie tańsze niż w tym samym Pafos.