813 Shares 2457 views

Oceanarium Adler Sochi Discovery World – podmorski przygoda dla dzieci i dorosłych

W grudniu 2009 roku został otwarty najbardziej ambitny w skali akwarium Rosja – Sochi Discovery World. Każdego dnia jest odwiedzany przez tysiące turystów z Rosji, WNP i Europie Zachodniej. Sekretem popularności miejscach – zbiór unikalnych ryb morskich i zwierząt, kolorowe wnętrza i program rozrywkowy show dla dorosłych i dzieci.

Co ciekawe Adler Akwarium

Akwarium to kompleks dwukondygnacyjnych 6200 mkw. m. Dzięki takiej wielkości w akwarium zawsze przestronny i wygodny. Objętość wody w akwarium – ponad 5 milionów litrów. Sochi Discovery World pomieścić 29 sal wystawowych, gdzie ponad 4000 przedstawicieli morskich i słodkowodnych ryb, płazów i zwierząt morskich, a także setki przedstawicieli podwodnej flory.

Na terenie akwarium zebrane najbardziej niezwykłe życie morskie: ten rekin i ryby Ball and fish-urwis, ryby i jednorożec, a ryby krowa, przerażające mureny, płaszczki wiele odmian, sum, a nawet rekiny.

Oceanarium Adler jest podzielony na kilka obszarów tematycznych. Wnętrze jest urządzone w luksusowym lasów tropikalnych z wspaniałych wodospadów, jezior, bujnej, bogatej roślinności i skalistych szczytów.

Główną atrakcją, która jest znana Oceanarium Adler – długi tunel akryl na 44 metrów. Grubość szkła, za którym żyją życia morskiego, jest aż 17 centymetrów. Spacer przez tunel jest porównywalna do nurkowania na dnie morza: pośród jasnych korali, muszli i wodorostów dziwne pływać koniki morskie, zwinne ławice ryb, płaszczki i rekiny duże drapieżne.

Wycieczki i pokazuje Sochi Discovery World

Wycieczka do największego rosyjskiego akwarium pozostawia żywe wspomnienia wszystkich wczasowiczów. Oceanarium Adler można zwiedzać samodzielnie, a towarzyszy przewodnik-przewodnika, który ujawni sekrety tajemniczego podwodnego świata i zapoznania się z wszelkiego życia morskiego.

Oprócz standardowych wycieczek Sochi Discovery World oferuje szereg innych usług:

 • Codziennie pokaz karmienia drapieżnych rekinów, który rozpoczyna się o godzinie 14:00.
 • Bajeczny Pokaż program zwany „Shark Tale”, w którym wzięło udział Syrenka.
 • Usługi profesjonalnego fotografa, i natychmiastowe drukowanie zdjęć.
 • Self-karmienia japońskie karpie żyjące w akwarium staw.
 • wieczorków korporacyjnych i organizacji imprez dla dzieci z „syren” i profesjonalnych nurków.
 • Pamiętne gratuluję rocznicy i urodziny, ślub, oświadczyny, randki.

Dodatkowe usługi oceanarium

Oceanarium Adler spełnia pragnienia nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Należy znaleźć okazję do nurkowania w basenie morskim akwarium pod okiem doświadczonych instruktorów, nurków, którzy mają duże doświadczenie w pracy z drapieżników morskich. Inną usługą świadczoną przez oceanarium – szkolenia nurkowego. Po zakończeniu kursu certyfikat jest wydawany przez stowarzyszenie zainteresowanej. Pamiętaj, że zanurzenie dopuszczalne jest wyłącznie do osób starszych niż 18 lat.

Oceanarium Adler: Adres

Oceanarium Sochi Discovery World znajduje się w Adler, który niedawno, numer jednej z dzielnic miasta Soczi. To właśnie w tym obszarze Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2014 roku.

Jeśli zdecydujesz się odwiedzić Oceanarium w Soczi (Adler), oficjalna strona restauracji powie, jak się tam dostać z Soczi i Adlera. Sochi Discovery World znajduje się pod następującym adresem:

Soczi, Adler, Adler, Lenin ulica, numer domu 219a / 4.

Oceanarium regularnie autobus zatrzymuje się na przystankach „kładka” AZS Rosniefti „” w Soczi i „Izwiestija” Adler do podjęcia wszystkich chętnych, który znany jest Oceanarium Adler (jak się tam dostać, to jest teraz jasne).

harmonogram oceanarium

Oceanarium jest czynna codziennie, bez przerw i weekendy od 10.00 do 19.00.

Sochi Discovery World pokazy codzień, które zadowolą zarówno młodych widzów i poważne dorosłych.

Pokaż program, zatytułowany „Podwodny świat syren” odbędzie się o godzinie 11.00 i 15.00. Czas trwania programu – pół godziny.

W „Karmienie rekinów” odbędzie się od 14.00 do 15.00. Aby nie przegapić wspaniałej rozrywki, trzeba przyjść w wyznaczonym czasie do głównego okna podglądu lub tunelu akrylowym.

Koszt biletów na wizytę

 • Dorosły – 500 rubli.
 • Dzieci – 350 rubli. Bilety dziecięce zakupione dla osób od 4 do 12 lat.
 • Zniżka bilet – 250 rubli.
 • Koszt nurkowania pod okiem instruktora – 3000 rubli za pół godziny.
 • Wycieczka z przewodnikiem – 50 rubli dla dorosłych i 30 rubli – dla dzieci.

Jeśli wolisz, aby zbadać akwarium w pośpiechu, idealnym rozwiązaniem byłoby, aby zakupić przewodnik audio. Koszt usługi – 200 rubli. Zanim pojawi się sprzęt trzeba zostawić depozyt w rozmiarze 1000 rubli lub dokumentów tożsamości. Takie jak paszport, prawo jazdy i tak dalej.

Klienci mają prawo do zakupu biletów w obniżonej cenie, są zobowiązane do przedstawienia odpowiednich dokumentów przy kasie. Z listy należących do grup uprzywilejowanych obywateli kategoriach można znaleźć na oficjalnej stronie akwarium Soczi.

Warto zauważyć, że zdjęcie / video shooting – zabawa nie jest wolny. W celu uchwycenia pięknych florę i faunę akwarium, trzeba zapłacić 100 rubli. Korzystanie z lampy błyskowej jest zabronione, ponieważ nie tylko zakłóca innych gości, ale również uszkodzić oczy zwierząt.

Planujesz odwiedzić akwarium w Adler? Oficjalne sochiaquarium.ru miejscu zapoznać się ze wszystkimi niezbędnymi informacjami: rzeczywisty koszt biletów, wizyty harmonogram akwarium zasad.

Ponadto strona zawiera obszerną galerię zdjęć oraz pełny katalog mieszkańców. Katalog jest podzielony na kategorie, co jest bardzo wygodne. Tam można zobaczyć akwarium morskiego życia i nauczyć się wielu ciekawych faktów.